kako aj toto sú drísty?:
To, čo by však mal kabinet Roberta Fica urobiť podľa opozičných zástupcov ako prvé, je zastaviť plytvanie štátnymi prostriedkami.
Zdroj: ten istý článok o dva riadky nižšie.
18.09.2009 - 12:07:06
00
Neviem ktorý deň to bol, ale pozeral som správy a pán Počiatek tam splietal o rozpočte, že sa znížia rozpočtované sumy pre jednotlivé ministerstvá. Neviem, či si dobre pamätám, ale cca 20% z režijných a 70% z kapitálových financií. No to som veľmi zvedavý ako to dosiahne, ten finančný čarodej.
18.09.2009 - 12:53:31
00
kako aj toto sú drísty?:
To, čo by však mal kabinet Roberta Fica urobiť podľa opozičných zástupcov ako prvé, je zastaviť plytvanie štátnymi prostriedkami.
Zdroj: ten istý článok o dva riadky nižšie.

prečo by to mali byť drísty, SDKÚ má špeciálnu vlastnosť. Predstav si že si dáš SDKÚ upiecť tortu. Spravia ju celkom dobrú a peknú a namiesto čerešničky na vrch Ti tam s prepáčením nase_ú. Aký budeš mať dojem z tej torty? :^: :n:
21.09.2009 - 08:56:45
00
tak toto by som podpisal hned...

http://hnonline.sk/nazory/c1-38374570-kto-by-potom-volil-fica
21.09.2009 - 09:04:33
00
ja tiež
1.
"Totiž, môže prísť populista, ktorý bude sľubovať každému hory-doly a zatají, že tieto sľuby bude musieť aj niekto zaplatiť."
2."Medzi opatreniami, ktoré opozičné zoskupenie navrhuje je však napríklad možnosť poberať dávku v nezamestnanosti aj potom, čo si dlhodobo nezamestnaný nájde prácu. Mamičky na materskej by zase mali mať možnosť poberať sociálnu dávku vo výške svojho dovtedajšieho platu celý rok." + "Napríklad pri predĺžení materskej na 1 rok a do výšky čistého platu chýba údaj, odkiaľ tie peniaze majú prísť" :cash:
21.09.2009 - 09:44:07
00
kako zabudas na jeden detail.

modraci zatial tie prachy na ich socialne aktivity vzdy nasli z relativne rozumnych zdrojov co tejto vlade fakt pripisat nemozes.

:*
21.09.2009 - 10:11:57
00
mne sa v poslednej dobe pacilo ako prikazali prijat viac studentov .. zrjeme kvoli statistike a nezamestnanosti ... ale az teraz ked sa zcina skola hladaju s coho ich zaplatia ;-]
21.09.2009 - 10:38:05
00
lapaloma ale tieto tlaky tu boli aj za modrého moru a aj predtým (a presne z tých istých dôvodov)
pozývam ťa na môj poobedný seminár, aby si videl, čo tam mám za "matroš"
a to my sme sa k nijakému prijímaniu ľuďov navyše neznížili - môj názor je, že VŠ má byť elitnou záležitosťou (ale má to byť elita inteligenčná a nie plnopeňaženkárska) a rozhodne nie pre každého... dnes však už máš vyberaný póvl aj na gymploch a potom sa ten shit nahrnie sem
a už mi s prepáčením j*be že ja to musím splachovať, miesto toho, aby to dostalo co proto už na základke a v tomto veku disciplinovane robilo dokladačov do regálov v Tescu alebo čističov stôk
21.09.2009 - 11:22:10
00

Ja tiez. Ale nieco mi na tom nesedi. Nie je to tak, ze strany dostavaju peniaze len za tych volicov, ktori im realne dali hlasy? Ak je to tak a volieb sa zucastni napr. 1 000 000 ludi, tak stat stranam vyplati za hlasy 7 000 000 EUR. Ak by ale stat rozdal vsetkym opravnenym volicom (napr. 2 000 000) po 7 EUR, tak stat vlastne rozda 14 000 000 EUR, cize je to automaticka strata, lebo vsetci sa nezucastnia a cim viac sa nezucastni, tym väcsia strata to bude. Abo uvazujem nespravne a stat vyplaca stranam peniaze za vsetkych opravnenych volicov, teda aj za tych, ktori sa nezucastnili volieb?
21.09.2009 - 12:46:16
00
uvazujes spravne ale to v bolde vysvetli :)
Keďže tento šek by nahradil príspevok na hlas, boli by dodatočné náklady (počet nevoličov krát 7 eur) cca 15 miliónov eur.
21.09.2009 - 13:00:58
00
No, tomu prave celkom nerozumiem tiez. Jedine si to vysvetlujem tak, ze ak sa opravneny volic nezucastni volieb, tak to aj tak stoji stat 7 EUR na hlavu? Potom by ten Sulikov navrh samozrejme bol OK.
21.09.2009 - 13:06:22
00
7 eur odstane strana za hlas ... ak presiahne myslim 3 % ... cize hlas nevolica nestoji 7 eur ;- cize su to dodatocne peniaze ... a je to tam presne napisane ;-] tak celkom neorzumiem comu nerozumie ;-] .. sulik to obhajuje ze tych prepadnutych X krat 7 eur sa aj tak rozkradne sa kratke obdobie a preto nie je dolezite
21.09.2009 - 13:20:17
00
ja tiež
1.
"Totiž, môže prísť populista, ktorý bude sľubovať každému hory-doly a zatají, že tieto sľuby bude musieť aj niekto zaplatiť."
2."Medzi opatreniami, ktoré opozičné zoskupenie navrhuje je však napríklad možnosť poberať dávku v nezamestnanosti aj potom, čo si dlhodobo nezamestnaný nájde prácu. Mamičky na materskej by zase mali mať možnosť poberať sociálnu dávku vo výške svojho dovtedajšieho platu celý rok." + "Napríklad pri predĺžení materskej na 1 rok a do výšky čistého platu chýba údaj, odkiaľ tie peniaze majú prísť" :cash:


K bodu 1: Nechápem, prečo by mal prísť. On už tu skoro celé jedno funkčné obdobie je.
K bodu 2: Ak toto vymysleli modrí za triezva, tak je len jediné vysvetlenie: díler im musel doniesť extra dobrý matroš ktorý chlapci nezvládli :D. Už dlhší čas si myslím, že Mikimu by viac pristala tá červená čapica, píšťalka a pekné nástupište.

Najviac ma pobavila informácia, že v nitrianskom kraji ide do regionálnych volieb koalícia Smer + SDKÚ :D. Kde je cesta, tam je vôľa alebo to bolo niečo s korýtkami...? ;)
21.09.2009 - 13:45:30
00
Jeden docent u nas sa stazoval ze mu na skusku z dejin Slovenska (cca 1867 - skoro sucasnost) prisla studentka prveho rocnika a nevedela kto to bol Stefanik. :)

Ako moze niekto nepoznat dovozcu Meridy? :$

Edit: pardon, to patrilo este pod Tulenika.
21.09.2009 - 14:38:05
00
Dovozca Meridy má celkom šumnú dcéru hlavne...
21.09.2009 - 15:18:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up