Do Súľova sa chystám zajtra aj ja s Bercom a mojím bratom. Štart je okolo 11:00 tak ak má niekto záujem, môže sa pridať.


... skoda, ze som zajtra v BB na porade ... mam onakvejsi program ... v nedelu chcem ist do Vratnej, ale asi od Ziliny ...

Iceman, pozor na ochranarov ...
24.09.2009 - 20:40:25
00
Veď ja by som šiel na Chatu pod Chlebom a tam to je myslím legálne a odtiaľ do Snilovského sedla. Len neviem, ako odtiaľ dole. Nevie niekto, či sa bude dať popri trati dostať dole?
24.09.2009 - 20:57:04
00
na mieste uvidíš, ale nemyslím, že to bude nejaký problém...aj tak pôjdeš peši...
24.09.2009 - 21:04:58
00
Ked sa tu spominaju tie lokality...uz aby bol sneh :rock: :rock:
24.09.2009 - 21:09:19
00
Dneska v zložení tata a ja :) sme si dali 55km: Za - Brezany- Peklina- Hrič. Podhradie- potom, snaha ísť po trase maratónu, čo sa nám podarilo "až" do Hlbokého, potom sme tak investigatívne prechádzali z dediny do dediny- Jablonové- Súľov- Patúch- Liet. Svinná- nad majerom a cez lietavu domov. Pridávam aj fotečky, keďže dneska bolo nádherne :)

Prílohy:

p5.JPG
p5.JPG 198.37 KiB thumb_up0thumb_down

p4.JPG
p4.JPG 67.59 KiB thumb_up0thumb_down

p3.JPG
p3.JPG 120.18 KiB thumb_up0thumb_down

p2.JPG
p2.JPG 102.62 KiB thumb_up0thumb_down

p1.JPG
p1.JPG 99.07 KiB thumb_up0thumb_down

25.09.2009 - 18:48:48
01
Veru dnes bolo nádherne. Zatiaľ najkrajší jesenný deň. Dnes sme s Bercom a brachom prešli okoli Súľova. Trasa: Divina - ZA Lehota - Ovčiarsko - Liet. Závadka - Roháč - Súľov - Patúch - Babkov - Liet. hrad - Lietava - Ovčiarsko - Divina. Celkovo 65 km a 1550 výškových metrov. Bracho šlapal nad očakávanie dobre, dokonca bol v kopcoch rýchlejší ako Berco :lol: Len teraz neviem, či to je dobré alebo slabé :D
25.09.2009 - 18:55:40
00
Odporucam v najblizsom case nechodit na Mincol cez Tursku dolinu. Na konci zvaznice na rubanisku pri nas dneska rucal medved :hug: Najskor sme mysleli, ze to je niekde v dialke jelen, ale ked bol ten zvuk blizsie, prasili sme rychlo dole.
25.09.2009 - 19:12:23
00
Veď ja by som šiel na Chatu pod Chlebom a tam to je myslím legálne a odtiaľ do Snilovského sedla. Len neviem, ako odtiaľ dole. Nevie niekto, či sa bude dať popri trati dostať dole?


Nie som si isty, ci je to legalne, aj ked je tam cesta ... je to NP ... a pocul som, ze jednym chalanom chceli v Snilovskom, ci na chate rozrerat gumy ... ale to mam z pocutia ...

vobec neviem, ako to s tou chatou vobec je ... moze sa tam ist, nemoze? cesta tam je ...

a ako povedal katko, dole asi iba pesi a to sa 2x nechce ... ale mna neber za bernu mincu, ja som mrcina lenova ;-)

zigo mi vo stvrtok vravel, ze by isiel, ale busom, lebo chcel fotit ...
25.09.2009 - 19:54:23
00
Nie som si isty, ci je to legalne, aj ked je tam cesta ... je to NP ... a pocul som, ze jednym chalanom chceli v Snilovskom, ci na chate rozrerat gumy ... ale to mam z pocutia ...

vobec neviem, ako to s tou chatou vobec je ... moze sa tam ist, nemoze? cesta tam je ...

a ako povedal katko, dole asi iba pesi a to sa 2x nechce ... ale mna neber za bernu mincu, ja som mrcina lenova ;-)

zigo mi vo stvrtok vravel, ze by isiel, ale busom, lebo chcel fotit ...


.... oprava - leviva ....
25.09.2009 - 19:55:25
00
info z navstevneho poriadku NP Mala Fatra: Cyklotrasy a účelové komunikácie vyhradené pre individuálny vjazd s bicyklom
Terchová - Stará dolina - Štefanová - Terchová –
(štátna cesta)
Bránica - záver doliny Malá Bránica – (spevnená
komunikácia)
Starý hrad - Hradská dolina - Chata pod Suchým
Turčianske Kľačany - Chata na Kľačianskej Magure
Šútovo - Chata Vodopád - Šútovský vodopád
Zajacová - Chata pod Chlebom
Terchová - Zázrivá - Hoľa
Terchová - Káčerovci - Vyšní Repáňovci
Káčerovci - Terchová
Terchová - Zázrivá
Zázrivá - Šípková
Smrekovci - Šparengovci
Miškovci - Rovná hora

Ten kusok na Snilovske uz nebude uplne koser. No kedze su tam zavody bikov, tak si myslim ze kompetentni to budu mat viac na salame :smoke:.
Ja som sa nakoniec rozhodol ist s kamosom peso hore zo Sutova, s bikom by to bolo super, len keby som si ho tam mal kde odlozit...
25.09.2009 - 22:11:41
00
Zigo: to čo na teba ručalo bol na 100% jeleň, kedže je teraz ruja..medvede cez deň spia, alebo sú v mladinkách..
Iceman: len toho brácha moc neber so sebou, lebo sa Berco nahnevá :lol:

Dnes bol sám na biku, a klasika ako Vy všetci, Súľov:
ZA-Brezany,lúky-Peklina- lesná cesta na Rosoviny-na hrebeň Roháča-sedlo Roháč-lúkami ponad Súľov-Patúch-Kamenný diel-Zbyňov-Turie-ZA
Celkovo 52km, 940 výškových a pekné koníky po trase..(trénovali na budúco - týždenný prechod).
Dobrá správa, bicyklík je už zdravý :y:
26.09.2009 - 18:59:26
00
O tom jelenovi sa ma uz snazil kamarat presvedcit. Pustal som si nejake rucanie z youtube a jelene zneli inac. Navyse sme slapali cez cucoriedky a bolo uz pred zapadom slnka. Tiez neviem, preco by sa jelen priblizoval k piskajucim si ludom. V podstate by som bol celkom rad, ak by to bol jelen, ale kedze ma aj ludia v Turi presviedcali, ze je tam teraz medvedov viacej, tak sa tam tak skoro asi nevratim ;(
26.09.2009 - 19:20:50
00
Fradog: vdaka za info, uz v tom mam polojasno az jasno
26.09.2009 - 19:52:51
00
O tom jelenovi sa ma uz snazil kamarat presvedcit. Pustal som si nejake rucanie z youtube a jelene zneli inac. Navyse sme slapali cez cucoriedky a bolo uz pred zapadom slnka. Tiez neviem, preco by sa jelen priblizoval k piskajucim si ludom. V podstate by som bol celkom rad, ak by to bol jelen, ale kedze ma aj ludia v Turi presviedcali, ze je tam teraz medvedov viacej, tak sa tam tak skoro asi nevratim ;(

Nabudúci rok na Fatre tam budú ako diváci :clap: :hug: :hug: :hug: :hug: :clap:
27.09.2009 - 09:10:08
00
.....zajtra kdesi na Lutiše 10,00 v Rívíí :rock: ...... Berco beriem aj flaštičku :nod:
27.09.2009 - 19:20:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up