...pri hydrach sa netreba plasit. davkovanie je jemne, tak da sa to ustrazit. mam XT-ckove-su super, ale aj mne sa stane ze ked letim ako blazon a neodhadnem rychlost tak ma tiez smyka :lol: ucinost je dobra.... :y:
11.10.2009 - 22:39:48
00
aj ja mam XTcka
zadna sa mi zda, ze az moc je robena proti smyku
niekedy mam az pocit, ze az ked zatlacim poriadne na prednu, tak az vtedy zacinam brzdit
12.10.2009 - 14:06:31
00
4funkatron:...skus si ocistit kotuce, mne to robi niekedy tiez, ked mazem nejake sucasti a trochu tam frcnem spreju a si to vsimnem az v lese :D , popripade sa tam nanesu ine necistoty, tak to potom brani efektu brzdenia.

...inak kombinacia davkovania prednej a zadnej brzdy je naozaj brutalita. Nepatrim zatial k najlahsim a brzdi mi to neskutocne.
12.10.2009 - 14:18:49
00
Aj na základe tohto vlákna som sa nebál ísť do nového biku s V-čkami (v kategórii do 500€).
Uprednostinil som lepšiu výbavu (radenie, kľuky, možno aj kolesá, diskové náboje) pred hydraulikami Tektro Auriga.
Kombinácia V-čok Avid SD 3 s celokovovými Tektro pákami ma presvedčila, teda aspoň nateraz, kým dýchajú novotou :)
13.10.2009 - 11:43:20
00
Presne tak, tiez mam SD3, a po tom co som vyskusal kotucovky to vidim tak, ze ak nie si hmotnostne nadpiemerny jazdec a nejazdis dlhe zjazdy po asfalte, vecka su dobra alternativa. A to este uvidis, co sa da dosiahnut volbou inych brzdovych gumiciek...
13.10.2009 - 12:01:16
00
podla mojho nazoru sa zanedlho v-cka na MTB bikoch uplne vytratia, a plne ich nahradia kotuce (vo vacsine lepsich bikoch hydry).. a v-cka zostanu uz iba ako specialitka pre fajnsmekerov, tak isto aj vidly na v-ca.. ale seriovky budu na kotucoch...
20.10.2009 - 15:49:59
00
keyboard_arrow_up