Lubik: na maratóny pokojne aj full a dnes je 120/120 na maratónca štandardný zdvih - ale tuná predsa len... aj hmotnosť, aj predsa len vidla, ktorá viac "vidlí"... jedine že by ten maratón už bol skôr do AM (nič to nemení na tom, že som na maratóne už Zestyho vetral, ale ja na bedňu nedosiahnem ani náhodou... len Bubu bola so Zestym na bedni... prvá... ale kontumačne :P), aké u nás asi nenájdeš (v zahraničí však hej)
Zesty je inak veľký univerzál nastaviteľný od takmer XC správania po AM žehličku, ale závodná raketa to nie je
MaRCy: tak napr. z tlmičov Fox nemá lock ŽIADNY, lebo je to pri dobre urobenej zadnej stavbe zbytočná vec (a napr. zrovna Zesty si vystačí s propedalom na minime)
27.09.2009 - 21:57:38
00
Ale zle si domýšľaš, nechce ho predať kôli tomu že by mu nevyhovoval alebo podobne.

Inak Zesty sa dá jazdiť aj na XC aj na EN závisí od setupu. Martinux nesúhlaísm že je to najväčší chrt spomedzi AM ... Stumpjumper alebo taký Genius od Scotta je isto viac k XC. Alebo sa Nico zbláznil a so 160mm BOSou vpredu jazdí maratóny? :D




a kvoli comu ho chce predat ???
podla teba ho mam kupit ??
27.09.2009 - 21:58:23
00
Ja si mylsím, ak jazdíš pohodu a na maratóny nechodíš na bedne a nepozeráš na pár minút hore dole, tak ho v pohode zober. Je to dosť univerzálny bike, zajazdíš na tom veľa aj ťažkého terénu.

Dôvod predaja je pravdepodobne druhý bike a pevná os vpredu, viac nejdem prezrádzať sám netuším. ;)
27.09.2009 - 22:09:40
00
Ale zle si domýšľaš, nechce ho predať kôli tomu že by mu nevyhovoval alebo podobne.

Inak Zesty sa dá jazdiť aj na XC aj na EN závisí od setupu. Martinux nesúhlaísm že je to najväčší chrt spomedzi AM ... Stumpjumper alebo taký Genius od Scotta je isto viac k XC. Alebo sa Nico zbláznil a so 160mm BOSou vpredu jazdí maratóny? :D


Ako si už napísal, všetko záleží od vyskladania. Napísal som "asi", takže môže byť .
Každý podľa svojho gusta, keď chcel mať 160 jeho vec. Zrejme by sa dalo 160 aj na maratóny, no skôr s nejakou M. Wotanou, ale to by už bol totálny kompromis :rofl:
27.09.2009 - 22:21:50
00
a kvoli comu ho chce predat ???


pretoze chce vacsie zdvihy (pravdepodobne Spicy-ho), a pri jeho jazdeni sa mu necudujem
28.09.2009 - 12:03:53
00
Inak mléko má pravdu, tuctový bike a ešte aj v tuctovej bielej farbe :lol:
Mne keď sa niešo páči , tak to môže mať každý druhý biker a kúpim si to :| A tento by som si tiež kúpil - KEBY SOM NA TO MAL ;( Náhodou tá biela mu ide :clap:
28.09.2009 - 18:16:06
00
ak ten bajk chces na pohodove jazdenie obcas sa snim trosku vyblaznit v terene a maratony neberies prilis vazne tak ho kludne kup. Borka poznam osobne, ten bajk som videl pred par tyzdnami a vobec nic mu nechybalo a bol v dobrom technickom stave (teda ak je naozaj jeho).
28.09.2009 - 21:47:34
00
čo vy na tento bike ? myslite si že je to bajk ktorý sa da využiť aj na maratony?
kupili by ste to???
Príloha:
lapierre.JPG
Príloha:
2.JPG
Svojou charakteristikou tento bike nieje urceny prioritne na maratony. Polo, Lapierre, Tulenik, Bubu, Berco su asi ti najpovolanejsi, ktory na tom jazdia a tie biky poznaju. Maraton prezijes aj na Liberte ale........? :) Ako pise Katko ak to ma byt na maratony tak nejake HT. Ak na fajnove jazdenie a sem tam do toho namiesas aj maraton nic nepokazis jeho kupou. Ja by som si ho ale nekúpil, pretoze mam Lapierre Xcontrol 310 ;)
28.09.2009 - 23:14:49
00
Presne tak som to s tým HT myslel :!:
29.09.2009 - 06:47:25
00
drotárik, tak na maratón by som v priemerných .sk podmienkach radšej ako HT zobral zrovna to, čo sedláš ty ;)
29.09.2009 - 09:21:26
00
Ja by som toho Zestyho na tvojom mieste kupil, uzival by som si pohodlnu celopero jazdu a keby som vyskusal maraton a zasmakovalo by mi to, tak by som ho predal a kupil HT.. ak by si zistil, ze v tvojom pripade jazdit maratony s vaznym umyslom nema zmysel, zostane ti paradny bajk na paradne vyblaznenie v prirode, ktory v pohode znesie aj tazsi teren..
20.10.2009 - 16:13:13
00
keyboard_arrow_up