a co mario puzo??...jeho kultovy krstny otec ci sicilcan?...mam od neho precitane asi vsetko
19.09.2006 - 14:10:41
00
Bukowski môže byť :D
a rovnako ani Henry Miller a William S. Buroughs nie sú na zahodenie :)
19.09.2006 - 14:16:50
00
to som tu asi jediny co necita ziadne knihy. vlastne za cely gympel som precital 2 knihy na povinne citanie. este ze boli tenke inak by som sa na to vys... jednou z nich boli Ostro sledovane vlaky,a keby davali rovnomenny film v telke ked som to potreboval ani to by som necital. vlastne jedina vec co citam su internetove vydania slovenskych dennikov.


hehe niesi sam ja som na tom podobne precital som mozno 1 knihu za cely svoj zivot. :oops:
19.09.2006 - 15:41:40
00
to som tu asi jediny co necita ziadne knihy. vlastne za cely gympel som precital 2 knihy na povinne citanie. este ze boli tenke inak by som sa na to vys... jednou z nich boli Ostro sledovane vlaky,a keby davali rovnomenny film v telke ked som to potreboval ani to by som necital. vlastne jedina vec co citam su internetove vydania slovenskych dennikov.


hehe niesi sam ja som na tom podobne precital som mozno 1 knihu za cely svoj zivot. :oops:


uz sme traja :)
19.09.2006 - 16:10:34
00
to som tu asi jediny co necita ziadne knihy. vlastne za cely gympel som precital 2 knihy na povinne citanie. este ze boli tenke inak by som sa na to vys... jednou z nich boli Ostro sledovane vlaky,a keby davali rovnomenny film v telke ked som to potreboval ani to by som necital. vlastne jedina vec co citam su internetove vydania slovenskych dennikov.


hehe niesi sam ja som na tom podobne precital som mozno 1 knihu za cely svoj zivot. :oops:


uz sme traja :)
styria
19.09.2006 - 16:12:29
00
Pri vsetkych tych konickoch toho vela nestiham precitat, ale naposledy Foucaultovo kyvadlo od Eca-dobra divocina, odporucam 8)
19.09.2006 - 16:14:46
00
Aktuálne rozčítané:
  • Zdeněk Fiala: Předhusitské Čechy 1310 - 1419
  • Josef Svátek: Paměti kata Mydláře

Obľúbený žáner: literatúra faktu, hlavne história, klasická literatúra, pomenej sci-fi a fantasy.

Teraz nestíham čítať všetky knihy, ktoré by som chcel, ale v dôchodku...napríklad z edície Svetovej literatúry 20 storočia, ktorá vychádzala v SME nemám ešte prečítaných asi 30 kníh.

Z internetu mám posťahovaných kopec e-books, ale zistil som, že čítať z monitora ma nebaví.
19.09.2006 - 18:36:55
00
jj, + ostrov vcerajsieho dna, meno ruze a pod...to by si mali precitat vseci
co koli tomu ze je to modne ficia na braku ako da vinciho kod.

davam k dobru aj ja par autorov: DAHL, LAMPEDUSA, FORSYTH, HUNTER/McBAIN, ECO, POE, LOVECRAFT, HAYEK,ANNUNZIO,LODGE,HITCHCOCK, HELLER, HAŠEK, BOULLE, FREUD...je ich vela
19.09.2006 - 18:52:55
00
no quidoo dal naposledy stepneho vlka od hessa a mario puzo v originale sa mi uz vyskrna na stole do ksichtu takze ho asi cochvila otvorim...
19.09.2006 - 19:18:32
00
Issac Asimov, Charles Bukowsky, Terry Pratchet, Arthut Hailey, A.C.Clark, Umberto Eco, Robin Cook, Dan Brown, Rowlingova :), Tolkien, Stanislaw Lem, Douglas Adams, Oscar Wilde, Stephen Hawking

Orwella som raz zacal 1984 ale nezvladol som to:) ale chystam sa to dokoncit

od poslednych dvoch zmienenych iba po jednej knihe, na Wilde sa chystam, Hawking mi nereze
momentalne mam v poradi Michael Chabon - Úžasná dobrodružství Kavaliera a Claya

snad som nezabudol na nic :) vacsinou su to scifi, reps. fantasy ale nepohrdnem aj niecim inym :)
19.09.2006 - 20:06:41
00
V poslednej dobe som cital len Dan Brown - Anieli a demoni -Od 2/3 to uz zacala byt troska blbost, inac ok.
19.09.2006 - 20:11:14
00
ja som svina leniva, tak tu je cast mojej intrakovej kniznice

Prílohy:

Komentár súboru: knihy
_DSC1232.jpg
_DSC1232.jpg 155.86 KiB thumb_up0thumb_down

19.09.2006 - 20:24:23
00
To Giro: takmer som založila novú tému... ani napamätám, kedy som sa stretla s takým množstvom gramatických chýb, irituje ma to vcelku dostatočne

To Jaro: dúfam, že čítaš aspoň tie učebnice, inak s tou VŠ to bude vcelku problém... že som sa snažila :(

Momentálne reportáže od Tvrtka Vujity (opäť raz)
19.09.2006 - 20:52:26
00
to som tu asi jediny co necita ziadne knihy. vlastne za cely gympel som precital 2 knihy na povinne citanie. este ze boli tenke inak by som sa na to vys... jednou z nich boli Ostro sledovane vlaky,a keby davali rovnomenny film v telke ked som to potreboval ani to by som necital. vlastne jedina vec co citam su internetove vydania slovenskych dennikov.


hehe niesi sam ja som na tom podobne precital som mozno 1 knihu za cely svoj zivot. :oops:


uz sme traja :)
styria


tak som dalsi v klube. doteraz asi 3 precitane knihy...
19.09.2006 - 21:51:48
00
ja prave citam Mein Kampf :twisted:

Vraj dobre pocitanicko.V ruke som nemal.
Asi pred 20rokmi ked som mal fazu nebol problem 2-3 knihy tyzdenne.Take somariny ako winnetuovky od K.M. alebo J.Verna.No co vsak som bol decko.
Teraz som rad ked ostane cas na odbor.lit.Momentalne o usporach energii,T.Č.,zatepleni stavieb...
Najradsej som cital vkladnu k.ale nic tam nebolo,tak som ju zrusil :)
19.09.2006 - 23:37:28
00
keyboard_arrow_up