takze dnes som tam bol.ako si napisal:da sa vyjst aj zist ale je to o drzku minimalne na hardtaily.cestou hore som 3 krat vystupoval ci 4?kvoli tomu ze bol narocny teren.a cestou dole?uzival by som si to mozno na FR biku ale na mojom teda nie.ruky mam vytrasne a to ostatne tiez.ale bolo super az na ten defekt cestou dole.ak nemate zvladnutu techniku tak vazne je to o zivot.a s tymi pevnymi kamenmi nesuhlasim.tie kamene su prevazne pouvolnovane cize jazda zo sedla nie je velmi mozna.

Mas pravdu, kamene su casto volne, nepamatal som si to presne, ale tento tyzden v utorok som to siel znovu. Smerom hore tiez nevyjdem strednu cast a tlacim cca 200-300m. Dolu OK. A FR bike? Tazko povedat, aj ked mam XC full 130/120, casto som isiel zo sedla pri zjazde v tych narocnych pasazach. Pri vyjazde je HT OK, full dokonca podklesava a straca sa cast energie slapania, mozno najlepsi by bol dokonca pevny ram a dobra technika.
15.09.2006 - 23:12:38
00
som lepsi :D dole som zisiel bez zastavenia(ked neratam opravu defektu).zacinam setrit na full.stacilo mi raz sadnut a zamiloval som sa.to je to co potrebujem-megapohodlie :D
16.09.2006 - 14:53:03
00
som lepsi :D dole som zisiel bez zastavenia


Ked som napisal, ze som "isiel zo sedla", to neznamena, ze som zastavil, ale postavil sa na pedale... Ale mozno si fakt lepsi :wink:
16.09.2006 - 22:21:36
00
Pri vyjazde je HT OK, full dokonca podklesava a straca sa cast energie slapania, mozno najlepsi by bol dokonca pevny ram a dobra technika.


V 2004 som tam bol na svojej uplne neodpruzenej Piranhi Shark. Vysplapal som to aj zjazdil cele, ale vytraseny som bol teda riadne.

Inak mam to na videu, takze keby bol zaujem, mozem nieco vystrihnut a postnut. Problem je, ze to je viac ako 2 roky stare a odvtedy sa to tam asi dost zmenilo.

Zdar!
18.09.2006 - 08:39:08
00
som lepsi :D dole som zisiel bez zastavenia


Ked som napisal, ze som "isiel zo sedla", to neznamena, ze som zastavil, ale postavil sa na pedale... Ale mozno si fakt lepsi :wink:
tak to som ta zle pochopil ale to ti uz asi doslo......zo sedla som isiel asi non-stop :lol: mozno sa raz stretneme na nejakom maratone tak uvidime kto je lepsi :)
19.09.2006 - 16:01:14
00
mozno sa raz stretneme na nejakom maratone tak uvidime kto je lepsi :)

Ja to dopredu vzdavam, urcite si lepsi. Ja uz na maratony nechodim a jazdim len pre svoje potesenie.
19.09.2006 - 16:18:53
00
Horná nádrž pri Čiernom Váhu je na slušnom kopčeku. Ja som to išiel z Liptovského Jána.

Najväčšia hrdosť: už nie som v každom stúpaní posledný.



....vyzera to ako vacsi velodrom :lol:
20.09.2006 - 11:09:02
00
keyboard_arrow_up