Naozaj treba byt opatrny, hlavne teraz - ked su rana chladne a moze sa objavit i namraza. Ty si silna, tak verim, ze cestu domov nejak zvladnes, aj ked koleno je zranene :( Tak snad sa skoro vyzdravi!! :hug:
26.11.2009 - 10:02:20
00
Chlapci moji, dávajte pozor, lebo ráno ma v zákrute šmyklo a tak vystrelo, že netuším, ako som dokázala dojsť až do práce. Teraz tu sedím s rozbitým, boľavým a nehybným kolenom a rozmýšľam, ako sa dostanem domov. Keďže s nohou nedokážem ani pohnúť, tak to bude zaujímavé. :whew:
Jaj moja zlata tak to si musis davat väcsi pozor na svoje kolienka. AK boli pridem pofukat. A ja som ta dnes chcel pozvat na http://www.mtbclubspis.estranky.sk/clanky/akcie-a-vyjazdy/turistika ;(
26.11.2009 - 10:33:37
00
pekna akcia len ja idem na kolegovu 50 tak zo mna nic prajem prijemnu zabavu
26.11.2009 - 13:05:43
00
Kedze na nedelu hlasia lepsie pocasie tak turu prekladam demokraticky na nedelu :lol: Start o 10.00 hod z Cingova. Tak kto ma zaujem nech sa tu napise aby sme sa na Cingov vedeli nejako prepravit. Keby nieco tak :mp:
27.11.2009 - 14:08:57
00
Jóóóóóóóój, ta nešla by som na takú akciu?????? Ale ..........
zlomené jabĺčko to nedovolí. Mám dlahu a v pondelok mi idú ťahať krv z kolena a potom rovno na 6 týždňov do sadry.
Také pofúkanie by bodlo, bo bolíííííííí to jak šľak.
Nakuknem tu najskôr v stredu, keď všetko pôjde,ako má. Majte sa a trošku ma poľutujte ;(
27.11.2009 - 14:29:28
00
Ale ..........
zlomené jabĺčko to nedovolí. Mám dlahu a v pondelok mi idú ťahať krv z kolena a potom rovno na 6 týždňov do sadry.

;(

No tak to maš to pekne na hovno :o ale nič si z toho nerob tebe sa to stalo na biku na ktorý si išla dobrovolne stým rizikom že sa ti môže a nemusí stať teraz ísť na biku tak svieťim ako vianočný stromček a idem ako pokakaný :whew: ale aby si si nemyslela že smolu máš len ty... :!: mňa štipol doma v posteli opakujem v posteli.... :headbang: čo som si doteraz myslel že to najbezbečnejše mesto na zemi..komár.. ktorý si najpv pochutnal na nejakej nakazenej ovci a potom toto posolstvo šiel predať mne :@ :@ :@ a už 6 týžden sa mordujem s tým svinstvom.. :sweat: bikovať môžem počas ukonu ma noha nebolí ale potom.. :punch:
tak ti prajem skore uzdravenie a ber to s tej lepsej strany zima ešte len začína....CAV
27.11.2009 - 17:00:33
00
JAle ..........
zlomené jabĺčko to nedovolí. Mám dlahu a v pondelok mi idú ťahať krv z kolena a potom rovno na 6 týždňov do sadry.
Také pofúkanie by bodlo, bo bolíííííííí to jak šľak.
Nakuknem tu najskôr v stredu, keď všetko pôjde,ako má. Majte sa a trošku ma poľutujte ;(


oj Bejka nech sa Ti to jablčko skoro zahojí.Mne sa zlomeniny chválabohu vyhýbajú.Tak aspoň na dialku FÚÚÚÚÚÚÚÚÚ ;)
27.11.2009 - 17:16:39
00
Ide zajtra niekto na bicygeľ?
2.Okrem maródov. Kinetik prajem Ti skoré uzdravenie.
27.11.2009 - 21:45:52
00
Ahoj Spišiaci a Spišiačky, dávno som Vás nevidel.
V prvom rade, Bejka, na diaľku fúúúúúúú.... bodaj by sa to zahojilo tak rýchlo ako sa to stalo.
Občas Vám tu nakuknem a táto nedeľná vychádzka sa mi pozdáva. Skúsim zajtra večer partii ozrejmiť tento môj plán vplichtiť sa ku Vám na turistiku (už dlho tam chceme ísť), aj keď sa silno obávam že ráno nebudem spôsobilý viesť motorové vozidlo. Ale takéto nedeľné turistické podniky by sme občas isto navštívili (nedeľa je prudko vhodný termín). Keby sme náhodou boli schopní prísť, vezmete nás do partie ?
P.S. Lepšie som sa zamyslel a vychádza mi že túto nedeľu to isto nevydá ... :-( ... v sobotu večer do skorých ranných hodín budeme požívať kadejaké tekutiny. Ale v iný termín prídeme...

Edit: Môj návrh sa stretol s veľkou podporou, takže ak nás prijmete zajtra sa vidíme. Chľastačka bude obmedzená na nevyhnutný čas a 4-5 ks Martinčanov by rado prišlo prejsť sa po Raji :$
27.11.2009 - 23:38:20
00
a ja zas budem makat :@
28.11.2009 - 16:02:58
00
Hura bude pekne pocasie, takze kto ma zaujem a volno stretavka o 10.00 na Cingove pri Salaši. Keby nieco tak :mp: Jedna z minuleho roku.

Prílohy:

klastorna.JPG
klastorna.JPG 497.99 KiB thumb_up0thumb_down

28.11.2009 - 16:19:47
00
a ja zas budem makat :@


Nesranduj Vladika :yawn: ;)


Dnes som si dal sólo výjazd- Snv-Nova Štôla-Bint-Mar.Dolina. Došiel som zablatený jak divá sviňa. Ešte dobré , že som kamarát s hasičmi, ktorý mi umyli bike. :D Tak som im tam na dvore zhodil 0,5kg blata :lol:
Zajtra na túru nemôžem ;( robím chůvu.
28.11.2009 - 18:11:58
00
Hura bude pekne pocasie, takze kto ma zaujem a volno stretavka o 10.00 na Cingove pri Salaši. Keby nieco tak :mp: Jedna z minuleho roku.


Martinčania vedú 2:5, pridá sa niekto? :shake:
29.11.2009 - 07:38:34
00
Martincania vyhrali nakoniec 3:2 :D ale fajn sme si zapochodovali, skonzumovali malinovicu, trosku varaneho vinka a zaver bol v Barcelone. Pocasie tak akurat, neprsalo, komare nestipali :lol:

Prílohy:

Komentár súboru: Aj toto je raj :-(
zakutie.JPG
zakutie.JPG 466.43 KiB thumb_up0thumb_down

vodopad.JPG
vodopad.JPG 539.34 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: lanovy most nad Hornadom
most.JPG
most.JPG 550.6 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Klaštorna roklina
džungľa.JPG
džungľa.JPG 485.32 KiB thumb_up0thumb_down

stupacky.JPG
stupacky.JPG 530.3 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Full zostava
tomasak.JPG
tomasak.JPG 378.59 KiB thumb_up0thumb_down

bielovodska dolina.JPG
bielovodska dolina.JPG 440.37 KiB thumb_up0thumb_down

30.11.2009 - 16:04:47
00
Ahojte Spišiaci:) až teraz som sem nakukla, tak vy ste sa ako mali super cez víkend? Drocik, že tú trasu poznám dobre aj ja:)))Hm....Kiri a to nevieš Milanka oslavovať inak ako túrou po raji?:) Všetko najlepšie dodatočne a Bejka moja zlatá, ty čo tam vystrájaš?.....skoré uzdravenie prajem....
01.12.2009 - 12:32:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up