Tiež mám na kupkolo rovnaký názor ako Drotár. Z doterajších objednávok len raz jednu položku pomýlili, ale nebol problém s výmenou. A naposledy boli aj dosť rýchli. V pondelok večer som objednal veci, ešte v noci mi poslali mail o chýbajúcich veciach na sklade. Balík odoslali v priebehu utorka a v stredu už bol u spolužiačky v ČR.
06.11.2009 - 19:33:16
00
Sem tam nieco z kupkola zoberiem ;) vzdy bez problemu. Az na posledny pripad, ked v baliku chybala jedna objednana a aj zaplatena polozka :o Poslal som mail a ziadny problem, ziadne vysetrovanie ci to tam skutocne bolo alebo nie. Jednoducho previedli € spät za nedodany tovar. Takze moje hodnotenie za ceny, komunikaciu a pristup nemoze byt iny ako 1 *


nedavno som objednaval okuliare, kde mali byt 3 pary nahradnych skiel.
ziadne nahradne skla tam neboli. no podla dodavatela pre kupkolo tam byt mali.
tak mi ponukli adekvatnu zlavu (cca 300Kc) pri dalsom nakupe. samozrejme som to vyuzil.

pred tym mi raz vymenili karbonovu krytku predstavca, kedy namiesto karbonovej poslali hlinikovu (ta bola podstatne lacnejsia ako karbonova z aktoru som zaplatil) no po dohode mailom mi na ich naklady poslali aj tu karbonovu, a hlinikova mi zostala zdarma :)
06.11.2009 - 23:16:48
00
S kupkolom mám prvú skúsenosť a dopadlo to s maximálnou spokojnosťou. Objednával som sedlovku Ritchey WCS (kupkolo 1090,-kč, v SR pod 2000,-sk nekúpite), pedále Shimano PD-M540 (v SR okolo 50-60€, kupkolo cca33€), 2x plášte Michelin XCR Dry 2 kevlar (kupkolo 390,-kč, SR okolo 30€). Toľko k cenám.
Dodanie tovaru bolo do 4 pracovných dní, všetko zabalené v original obale, okrem sedlovky - v sáčku. Predtým som 2x objednával z www.koloshop.cz. Takisto veľmi dobrý eshop. Koloshop má výhodu že posielajú aj na dobierku kuriérom. Kupkolo poštou po úhrade na ich účet.
Záver: skúsenosti s oboma eshopmi super, všetko záleží len od ceny. Všade je lacnejšie niečo iné a oplatí sa objednávať viac vecí naraz, nech sa veci zbytočne nepredražia poštovným.
02.12.2009 - 15:04:38
00
Kolko vam davali teraz kurz pri prevode na SK ucet?
02.12.2009 - 15:36:54
00
milan a ty kam kukas ked lacnejsie ako si udal ceny na Slovensku nezozenies? :)

na kupkole nakupujem aj ja ( su celkom fajn ), ale celkom dobre ceny maju aj napr slovenskom kolokrame kde som dostkrat pri niektorom tovare ktory som potreboval natrafil aj na lepsie ceny ako na kupkole :clap:
02.12.2009 - 17:40:01
00
Ahojte, 3 tyzdne dozadu som z kupkola bral komponenty na cely bike, kompenenty prisli zabalene velmi prosto, ale v poriadku, na kolesach si dalii zalezat a zaslali ich vo zvlast vystuzenej krabici.
Chybal mi k nim sice predny rychloupinak,ale po reklamacii za par dni bolo vsetko doposlane.
Na mojej strane spokojnost, do buducna nemam co riesit. :hug:

Rado, Košice
02.12.2009 - 18:02:56
00
milan a ty kam kukas ked lacnejsie ako si udal ceny na Slovensku nezozenies? :)

na kupkole nakupujem aj ja ( su celkom fajn ), ale celkom dobre ceny maju aj napr slovenskom kolokrame kde som dostkrat pri niektorom tovare ktory som potreboval natrafil aj na lepsie ceny ako na kupkole :clap:


Celkom dobré ceny aj na kolokrame, nabudúce možno skúsim podporiť slovenského predajcu. Niekedy sa naozaj oplatí riadne poobzerať na internete. Pri takýchto cenách na nete neviem či ostane časom nejaký kamenný cyklo obchod....
Teraz ku kurzu: 115€ = 2840 kč, dňa 26.11.09. Peniaze vkladané v ČSOB priamo na ich účet
02.12.2009 - 18:22:24
00
neboj sa, kamenne obchody zostanu, len si budu musiet uvedomit ze je tu cas internetu a oni sa budu musiet zamerat hlavne na predaj bicyklov, kompletny servis a hlavne vsetky kvalitne sluzby okolo toho. ak to nepochopia, potom zaniknu
02.12.2009 - 19:22:09
00
Celkom dobré ceny aj na kolokrame, nabudúce možno skúsim podporiť slovenského predajcu. Niekedy sa naozaj oplatí riadne poobzerať na internete. Pri takýchto cenách na nete neviem či ostane časom nejaký kamenný cyklo obchod....
Teraz ku kurzu: 115€ = 2840 kč, dňa 26.11.09. Peniaze vkladané v ČSOB priamo na ich účet

Tak to si mal zalostny kurz,ja som kupoval CZK za 25,70 za Euro vcera
02.12.2009 - 20:32:59
00
heh tak kurz treba sledovat aktualny.. posledny tyzden CZK padla cca o korunu :-/
02.12.2009 - 20:36:06
00
Ale problem je to,ze si kupkolo stanovia svoj vlastny kurz...Naposledy mi na mail odpisali ze je 25,2 :tmi:
02.12.2009 - 20:36:34
00
no to neni nijak zavratne zly kurz.. ked platis co pozeras? predaj, nakup, stred? oni beru podla mna vzdy ten najnizsi t.j. ten kurz ktorym to preratava banka pri prevode z € na CZK + mozno maju nejaku rezervu v pripade padu koruny.. napr minuly tyzden (tusim zo stredy na stvrtok) padla o 50 halierov..

CZK kurz u CSOB kde maju banku http://www.csob.cz/cz/Csob/Kurzovni-listky/Stranky/kurzovni-listek-detail.aspx?Currency=EUR


btw neviem ci ste si to niekedy preratavali ale ten kurz posunuty o 20 halierov spravi na beznej objednavke sumu mensiu ako 100czk..
02.12.2009 - 20:43:14
00
heh tak kurz treba sledovat aktualny.. posledny tyzden CZK padla cca o korunu :-/

Mas pravdu,nevsimol som si datum,prepac :-)
02.12.2009 - 20:44:35
00
takze pridam aj ja skusenost s posielanim penazi do ciech...v case EU si europska banka (VB) uctuje pri prevode penazi do ciech (konkretne to bolo vcera a jednalo sa o 1910 czk) skoro 10 EUR, ak je to na pobocke, ak to urobim elektronicky, tak ma ubezpecili, ze je to lacnejsie...a sice skoro 9 EUR
potom este mozem poslat peniaze postou - sekom, kde ma to stalo 4,2 EUR...
a okrem toho, prijimatel navrhol platbu sposobom...poslat peniaze v doporucenom liste, co by ma stalo asi 2,6 EUR, ale vraj oficialne sa peniaze posielat nesmu a ak by sa stratili a prislo sa na to, ze tam boli peniaze, tak ani poistenie sa na to nevztahuje, co mi moc nevonalo...neviem, ci este existuje ina moznost, ako poslat peniaze...v kazdom pripade v dnesnej dobe sa mi to lacne naozaj nezda
02.12.2009 - 20:55:42
00
este tu je moznost platby kartou ak to umoznuju, alebo platba cez znameho :)
02.12.2009 - 21:02:25
00
keyboard_arrow_up