bol tu uz navrh na chatbox...? ja by som bol za... :wasntme:
10.11.2009 - 00:04:26
00
Uz som to niekde spominal, ale patri to sem - reklamy otvara v povodnom okne fora a podpisy uzivatelov (ak v nich maju aktivny link) tiez, cize to zrusi forum. Niezeby som nevedel akym sposobom to obist, ale komfort je komfort. :) Dalo by sa to zmenit tak, aby ich otvaralo v novom okne?
10.11.2009 - 01:14:51
00
stano3b: asi nie. Chat ma velmi velke naroky na server a pochybujem, ze by ho az tak vela ludi pouzivalo. Taketo nieco (https://blueimp.net/ajax/) sa da integrovat, ale to by mi muselo vela ludi explicitne povedat, ze to budu pouzivat.

Jezus: co sa tyka podpisov, to vieme ovplyvnit, ale s linkami v reklame sa zial neda hybat...
10.11.2009 - 11:37:30
00
Posledné prihlásenie použivateľa je dobrá vec ale nevšimol osm si ju ak tu je ak neni tak by mohla je to dobrá vec.
10.11.2009 - 16:01:41
00
5 postrehov

1. Nespravne zobrazenie sprav v sekcii sukromnych sprav a v sekcii konceptov ss - v IE8 sa po zobrazeni detailu spravy tato zobrazi tak, ze presahuje cez graficky vymedzeny priestor doprava takze dole pribude posuvac vlavo-vpravo. Malo by to byt nastavene na "fit to window" abo take nieco, nech to nepresahuje a nech sa nezobrazuje ziadny posuvac. Taktiez sa nezmyselne pri zobrazeni diskusie cez SS (viac SS) tieto nezobrazia na celu dostupnu vysku okna, ale sa tam nezmyselne prida posuvac v smere hore-dole a clovek tu diskusiu vlastne nevidi a musi sa posuvat tou listou.

Príloha:
naozaj.jpg
naozaj.jpg 11.88 KiB thumb_up0thumb_down



2. Nedalo by sa nastavit, aby sa po odoslani SS automaticky nacitala schranka dorucenych sprav? Je to bezna funkcionalita mail klientov a vzdy ma irituje, ked po odoslani SS si este musim klikat na jednu z moznosti Zobraziť odoslanú súkromnú správu alebo na Naspäť na priečinok "Neprečítané príjemcom", lebo vzdy ocakavam, ze mi rovno nacita inbox.

Príloha:
zmazane.jpg
zmazane.jpg 12.07 KiB thumb_up0thumb_down



3. To iste ako v pripade 2 plati aj pre odoslanie a upravenie prispevku - namiesto toho, aby sa automaticky nacitala dana tema uz aj s odoslanym/upravenym prispevkom, zase ponuka 2 moznosti a to tiez dost zdrzuje kedze je forum hlavne v poslednej dobe dost spomalene (pridavat zbytocne kliky navyse pri takom spomaleni je ako pomsta nepriatelovi). :)

Príloha:
po oznaceni tem v niektorej sekcii ako precitanych.jpg
po oznaceni tem v niektorej sekcii ako precitanych.jpg 13.42 KiB thumb_up0thumb_down



4. To iste ako v pripade 2 a 3 plati aj pre oznacenie tem v niektorej sekcii ako precitanych - namiesto automatickeho navratu do danej sekcie sa najprv zbytocne zobrazi oznam na obrazku a az po par sekundach sa nacita dana sekcia... A inak zda sa mi omnoho logickejsie, ak by sa po oznaceni tem v niektorej sekcii (napr. Sukromne akcie, vyjazdy, treningy) automaticky nacitala uvodna stranka fora a nie opät sekcia Sukromne akcie, vyjazdy, treningy ktoru som prave oznacil ako precitanu a teda ma uz nezaujima.

Príloha:
po odoslani prispevku.jpg
po odoslani prispevku.jpg 14.55 KiB thumb_up0thumb_down



5. To iste ako v pripadoch 2, 3 a 4 plati aj pre vymazanie vybranych SS zo schranky dorucenych - po vybrati moznosti "odstanit oznacene" a potvrdeni tacidla "Prejst" sa ma este zbytocne pyta v prvom okne, ci chcem ss naozaj odstranit a to aj napriek tomu, ze uz som to dvojito potvrdil, takze nechapem, naco je tam integrovane toto zdrzanie. No a ked navela konecne uspesne ss vymazem :), tak ma to este dorazi, lebo zobrazi zase zdrzovacie okno navyse, ze spravy vymazal a bud treba potvrdit "navrat..." alebo sam inbox nacita az o par sekund.

Provokacia :)
Príloha:
nespravne zobrazenie v IE8.jpg
nespravne zobrazenie v IE8.jpg 177.81 KiB thumb_up0thumb_down



Dorazka :)
Príloha:
po odoslani ss.jpg
po odoslani ss.jpg 15.7 KiB thumb_up0thumb_down

07.12.2009 - 18:18:39
00
Ja mam len esteticku drobnost, no zaujimave by to mozno bolo. Neuvazovalo sa nad zmenou loga pri urcitych prilezitostiach, tak ako to robieva napr. google?

Nieco taketo:
img188.imageshack.us
23.12.2009 - 09:09:50
00
shmirgel :y:
23.12.2009 - 09:52:47
00
heh len ci sa ma kto s tymi logami mrndzat..
23.12.2009 - 10:56:29
00
Super napad Shmirgel. Napadlo ma presne to iste s mikulasskou capicou, ale nestihal som to zrealizovat. Tvoj navrh je super, jediny problem je, ze je vysoky - ak by sa mal rozmery 300x54 (max 300x60) pixelov, tak ho tam dam :)

Inak toto by mohla byt aj zaujimava sutaz - dajme tomu kazdy mesiac by bolo na tyzden (alebo v inej frekvencii) pozmenene logo - vo fore by sa vybral najlepsi navrh na ten mesiac a nahodil by sa na nejaky cas.
23.12.2009 - 10:59:56
00
Cervo si pri úprave scriptov zaspal na tomto smajlíkovi? Objavilo sa to pred chvíľou.

EDIT: A mám tých smajlíkov na všetkých stránkach fóra, kt. otvorím. Alebo hackli fórum? :worried:

Prílohy:

2009-12-23_1105.png
2009-12-23_1105.png 84.64 KiB thumb_up0thumb_down

23.12.2009 - 11:07:25
00
Heh, zaujimavy bug. Vianocny. Ale nic take nevidim nikde - v akom si prehliadaci? Mozes skusit restartovat prehliadac / skusit iny prehliadac?
23.12.2009 - 11:14:17
00
Už to zmizlo. Bolo to v najnovšom FF.
23.12.2009 - 11:24:39
00
Ked tak na to pozeram, tak si tvoj FF nejakym sposobom doplietol styles/subsilver2/theme/images/cell.gif a hentoho smajlika v cache. Ak pouziva nejaky hash na pomenovanie suborov v cache (co, mam pocit, FF robi), tak je mozne, ze oba obrazky dostali rovnaky hash a smajlik prepisal ten cell.gif. Alebo iny bug... kazdopadne na strane FF, nie fora.
23.12.2009 - 11:29:29
00
Síce nehovoríš rečou môjho kmeňa, ale nejak to prežijem. ;)
23.12.2009 - 11:37:56
00
proste si mal ozraty FF ktory videl dvojmo a vybral si nespravne
23.12.2009 - 12:27:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up