a akom je na tom multiplayer, ... v jednotke sa mi turbo pacil, neuveritelna hratelnost
08.12.2009 - 17:17:14
00
Hrozne som sa tešil na Call Of Duty : Modern Warfare II.......a hrúúúza :n: . Obyčajná multimediálna naskriptovaná filmohra okorenená poriadnym množstvom CHAOSU a hlavne mainstreamu . Preplácané efekty, nascriptované ako moja cesta do práce , žiadne premýšlanie , kopec zbraní ale všetky s rovnakým efektom pri zásahu , ........... :shake: .


Moja reč. Jednotka sa mi celkom ešte pozdávala, ale toto som vypau po 3 misiách. Neskutočné ako si z hráča robia v tejto hre srandu. Jednotka aspoň nebola taká chaotická. Tu beháš ako pridrbaný... Už viac by ma bavil Srací simulátor...

Ale nezúfam: za chvíľočku je tu Stalker: CoP, A liens vs Predator, Mass effect 2, Bioshock 2... Ťažko sa bude učiť na štátnice :D
08.12.2009 - 20:02:29
00
Na S.T.A.L.K.E.R. CoP sa tiež celkom teším (práve hrám Clear Sky). Z toho AVP3 som videl in game video a musím povedať, že ma to nenadchlo. Obávam sa, že to bude iba vyčačkaná sračka. AVP 2 ešte malo skvelú atmosféru. Na srací simulátor si asi ešte chvíľu počkáš (i keď kto vie, v krajine vychádzajúceho slnka by si možno niečo také splašil) zatiaľ si zahraj toto: http://www.gameexpres.sk/hra-pre-pc-traktor-zetor-simulator-2009--p-9006.html :D
08.12.2009 - 20:21:44
00
aaa, avp1 na tom sme ine soky dostavali v noci po tme :D , dvojka o nicom
08.12.2009 - 21:18:12
00
Na dvojku nechcem počuť zlé slovo. Pamätám ako som si treskol ruku o stôl. Tak som sa vyplašil pri jednej momentke.
08.12.2009 - 21:49:22
00
Momentalne hram taku haluz zaberie to malo casu a je to vcelku zabavka nenarocna na cas :) http://laplaco.mybrute.com
08.12.2009 - 22:07:03
00
Na dvojku nechcem počuť zlé slovo. Pamätám ako som si treskol ruku o stôl. Tak som sa vyplašil pri jednej momentke.


hral som obe, aj jednotku ak dvojku a mozem ti rovno povedat ze dvojku som prechadzal ako by to bol hl, zatial co jednotku som prechadzal so srdcom az niekde v hrdle, vystraseny nalepeny na monitor, ... myslim ze to bolo prostrediami a farbou levelov, ... jednotka bola tmavsia, jednofarebne levely/miestnosti, nemoznost ukladat na kazdom mieste, potrapit ta vedel i jeden alien ktory okolo teba behal, pipak ti pipal ale ty si netusil kde je ... proste to malo svoje caro, presiel som to niekolko krat a vzdy som sa citil vtiahnuty do deja, snazil som sa prezit. Najlepsie bolo ked sme sa pri hre striedali na vs intraku s kamaratmi, vzdy ked sa napriklad z nicoho nic pricucol facehugger vsetci traja sme nadskocili. Aaaach kde su tie casy.
Avp 2 namiesto toho disponuje pastelovymi farbickami, vsade je svetlo takze absolutne nic ma tam neprekvapilo, ukladat sa tiez dalo takmer na kazdom kroku, ... oproti jednotke nuda.

pokial si teda neskusal jednotku, vrelo odporucam.
08.12.2009 - 22:38:23
00
Práveže skúšal a vôbec ma nechytila. Vraj sú v AVP1 lepšie stavané levely a aj príbeh. Dosť ma odradila aj tá horšia grafika. Darmo, mne už kamarát dávno vynadal, že neviem doceniť hry ako Blood. Na druhej strane mi vôbec zlá kvalita grafiky nevadila u Resident Evil 2, Resident Evil 3 Nemesis. Pamätám si ako som z toho bol posraný až za ušami :D
08.12.2009 - 23:17:48
00
tak to je tazko :D
08.12.2009 - 23:22:09
00
AvP1 bolo veru riadne tmavé a hororové - samozrejme za mariňáka. Už len keď mi ten detektor začal pípať tak som myslel, že budem srať magi v kockách :D
AvP2 beriem je osobne ako dobrého pokračovateľa. Spravili to svetlejšie lebo veľa hráčom vadila tá tma v jednotke - ale zábavné to pre mňa bolo až až...

Inak pre mňa osobne best of je Half-Life 1 aj 2. Práve teraz si prechádzam odznova HL2 (ktorý som už predtým hral asi 10 krát) aj s epizódami... Inak škoda, že tak dlho sa naťahuje Black Mesa Source, čo mal byť prerobený prvý diel, ale nejak sa nič nedeje - bolo by to super... http://blackmesasource.com
09.12.2009 - 08:48:20
00
Som zvedavý kedy vydajú Episode 3. Dvojka skončila dosť zaujímavo.
09.12.2009 - 11:26:16
00
Typujem, že tak jeseň/koniec roka 2010. A niekedy v budúcnosti aj HL3 :)
09.12.2009 - 11:48:58
00
Takže AD1- MEGALOL: http://hry.sme.sk/c/5144919/v-australii-zakazali-aliens-vs-predator.html
AD2- HURÁÁÁ: http://hry.sme.sk/c/5145052/sci-fi-horor-dead-space-2-oficialne-potvrdeny.html

Aj tak ma ale mrzí, že stopli Aliens: Colonial Marines. To vyzeralo byť oveľa lepšie ako AVP3.
09.12.2009 - 12:05:29
00
No, Stalker Shadow.... som hral ako blázon, tú atmosféru som si vychutnal dosýta a aj ťažké prestrelky boli perfektné, ale nemal som plnú verziu, začalo mi to blbnúť a musel som asi v tretine skončiť ;( .

Stalker Clear Sky som nainštaloval pred 5-timi dňami a tam mi zasa nestíha grafika ( X1950 GT 512 ) a v nízkych detailoch to hrať nechcem, preto si to nechám na neskoršie, keď dokúpim nejakú kvalitnejšiu kartu.

Momentálne mám nainštalovaného Wolfensteina a DOOM III :inlove: , ale aj tam mi grafika dosť hučí a hreje sa (všetko namaxované,samozrejme :rofl: ) .

NFS Shift som ani nespustil, asi tiež problém s tou preklatou grafickou kartou ( svojho času bola špička medzi low-endom , ale dnes je to obyčajná šunka a dokonca som mal problémy pri inštalácii pod Win 7 - originál kúpený ).
09.12.2009 - 20:01:28
00
Mne grafika s prehľadom stíha na maximum. Len nejak sa mi nepozdáva, že v Clear Sky nie sú žiadne artefakty. Alebo som sprostý a neviem ten prístroj zapnúť či čo. Z nového Wolfa som si prešiel demo a skoro som sa dogrcal. Atmosféra nula bodov.


Naposledy upravil STN dňa 09.12.2009 - 21:54:38, celkovo upravené 1 krát.

09.12.2009 - 20:07:20
00
keyboard_arrow_up