tazko povedat ci museli vsetko objednavat alebo nieco mali skladom a nieco doobjednali, aby to vedeli ako tak skompletizovat. podla toho ako mi chodi tovar tak si dovolim povedat ze pri bezne predavanych veciach su celkom fajn zasobeny.

je vsak fakt ze dost chyba prehlad co je skladom a co nie. nemyslim vsak take nieco ako na ceskych obchodoch kde to maju vycapene ze je to skladom a potom mi odpisu ze to nemaju. Premakane to maju chain a wiggle, ale to uz su obrovske internetove obchody na sposob pixmanie a podobne...a clovek pri nich nemusi tolko cakat na tovar lebo vacsinou objednava len to co maju skladom :)

a samozrejme lahsie je vybavovat objednavku s troma polozkami ako napr s 10timi ;) ( viem o com hovorim, pretoze pracujem tiez v obchodnej sfere )
02.10.2009 - 13:07:55
00
nie,nie z tych desiatich museli osem objednať lebo to nemaju na sklade tak preto sa čaka viac dni.poslali všetko okrem jednej veci a tu pošlu dodatočne.

tak prepac ale neda mi to, hned ako si kliknes na kolokram, tak hned tam mas napisane ze vacsinu veci nemaju skladom, cize musis ratat s tym ze oni tie veci budu objednavat od svojho dodavatela a kym im to pride to tiez chvilu trva, nasledne to posielaju tebe postoua to zas nieco trva...
objednaval si s tým ze si vedel ze dane veci nemusia mat skladom, tak preco sa stazujes, nepoviem keby ta odrbkali atd...ale ja ked tam objednavam vzdy ratam s tým ze to moze chvilu trvat
ja mams nimi len dobre skusenosti...

aj ked ako uz bolo spomenute mozno by bolo celkom fajn vediet hned pri objednavani co maju a nemaju skladom...
02.10.2009 - 13:21:51
00
tak mali počkať na tu chybajucu vec kym pride a tak to poslať spolu a nie na dvakrat chodiť na poštu jak pako.
02.10.2009 - 13:42:53
00
no podla mna asi preto necakali na tu vec lebo ju nedostali od dodavatela. mozno na nu mali pockat a potom by tu mali peklo ze niekto na tovar musel cakat mesiac :D

ale naco teoretizovat preco, myslim ze by bolo rozumne im napisat a opytat sa na to priamo ich

inak ty musis chodit po zasielky na postu? posta ti je povinna balik, pripadne list na dobierku dorucit na tvoju adresu ( ak ta tam nezastihnu, az vtedy maju nechat oznamenie - ak tak nerobia, stazuj sa ). Preto to postovne dobierok aj tolko stoji :)
02.10.2009 - 13:54:27
00
len do určitej velkosti a hmotnosti napr. okuliare donesie ale vidlu už nie.
02.10.2009 - 18:51:16
00
Moja skúsenosť je relatívne pozitívna. Síce týždeň nik neodpovedal, čo bolo potom vysvetlené v prvom maile po týžni, no napokon objednávku kompletne vyskladali do troch dní (pôvodne tam mala byť jedna položka vypustená z dôvodu nedostatku). Objednávka odoslaná vo štvrtok prvou triedou, dnes som čakal, nič však žiaľ nedošlo, tak vydržím do pondelka. Inak komunikácia a dohadovanie sa cez maily je na veľmi dobrej úrovni. 8)
02.10.2009 - 19:31:05
00
ak mate zajtra otvorenu postu, chod sa opytat ci to tam nedorazilo. niekedy to tam cez vikend pride, problem je ze v sobotu neoznamuju dorucenie zasielky. ja si tak chodim casto v TN vyberat v sobotu postu :)
02.10.2009 - 21:23:14
00
1. skusenost a musim povedat ze som dost spokojny. Komunikacia cez maily vyborna.Tovar som objednal o cca 14:00 a este v ten den bol vyexpedovany. Takze maximalna spokojnost. :)
03.11.2009 - 11:52:28
00
objednaval som vcera zo slovenskeho kolokramu fizik tundra - su myslim najlacnejsi z mne znamych shopov - dnes mi prisla mailom notifikacia o odoslani zasielky - predpokladany prichod je 4.11.
super
03.11.2009 - 19:45:29
00
v stredu vo vecernych hodinach som objednal (menic + retaz), vo stvrtok vyexpedovane, dnes popoludni dorucene .) maximalna spokojnost
11.12.2009 - 20:03:07
00
No Matúšu,keďže si to po novom roku prebral ty tak snáď to bude lepšejšie jak doteraz.
:handshake:
01.01.2010 - 18:54:01
00
momentalne je doba internetovych obchodov, tak treba ist s modou :)

uvidime...len uz cakam kym sa prejde na novy system a bude to prehladnejsie. hlavne sa do toho dostat ta ako si predstavujem a snad to bude fajn.

zase len o kusok viac roboty a o par rokov blizsie infarkt
01.01.2010 - 22:24:44
00
Drzim palce. Nech sa dari a vyjde to tak, ako si predstavujes.
01.01.2010 - 23:24:57
00
s kolokramom som bol vzdy spokojny a dufam ze budem aj nadalej, mam uz dokocna pripravenu jednu pocetnejsiu objednavku
02.01.2010 - 13:24:58
00
ja som taktiež spokojný... objednávka vybavená za jeden deň a do troch dní som to mal doma takže odporúčam tento shop ;) akurát namiesto zadného svetla za 2,5E mi poslali predné sv. za 6E :lol:
02.01.2010 - 16:10:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up