vidra: Asi budem musieť zavolať vášmu šéfovi, že sa flákate :D \o/

:lol: :lol: pochopitelne ze po praci i ked teraz mame sezonu v plnom prude tak som rad ze sa vyspim.ludia kupuju jak blazni a ze kriza.ale cez vikend drtim stale ked nesedim na bajku
10.12.2009 - 22:18:19
00
HURÁ! S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat je už doma. Špeci edícia so zapalovačom, šatkou, mapou a nášivkami.
12.12.2009 - 20:44:49
00
skade si objednaval tu speci ediciu? a v ćestine to uz je vonku? som ani nepostrehol rusku verziu uz mam doma dake 3 mesiace ale nehram to... cakam na cz dabing
15.12.2009 - 20:06:38
00
Bol som cez víkend vo Viedni- Shopping City Sud. Češtinu nepotrebujem. Ináč česká verzia sa veselo predáva aj na SK: http://www.gameexpres.sk/hra-pre-pc-stalker-call-of-pripyat-cz-p-9617.html
16.12.2009 - 00:04:36
00
Mám otázku ohľadom Stalker: Clear Sky. Mám to doma, ale šetrím si ju na trojtýždňovú dovolenku, ktorá ma za pár dní čaká.....
No, začal som to trošku hrať,aby som sa pobavil z nastavením grafiky (nemám najnovšie PC )........a hneď prvý úkol bol vyčistiť nejakú benzínku od zlodejom, lenže (!!!!!) išli tam so mnou ešte iní stalkeri, ktorí mi pomáhali a bojovali so mnou......a ja to hrozne nemám rád (!! :shake: !!), ja chem chodiť osamote a nie s nejakými bootmi ktorí mi kazia atmosféru . Takže, budú tí booti (iné skupiny, priateľské skupiny) bojovať so mnou po celú hru, alebo to bolo len také uvítanie na úvod hry a ja sa budem celú hru sám plížiť krajinou a klepať sa od strachu (YES !!!!! :y: ) ????
16.12.2009 - 09:03:53
00
V tejto podobe je to iba v mape "Bažiny". Ide len o prvú úlohu, kde má frakcia Jasná Obloha dostať Bažiny pod kontrolu. Uvedené chechpointy môžeš obsadiť aj sám ale potom treba čakať, kým nedorazia posily. Potom tu máš samozrejme vedľajšie misie pri ktorých sa postupuje rovnako. Ale tie sú voliteľné.
16.12.2009 - 11:50:43
00
No, dnes som trošku postúpil a práve to , o čom som písal vyššie, ma totálne znechutilo - stalkeri bojujúci po mojom boku. Tri súboje vyhrali aj bez mojej pomoci, ja som len prišiel,pozbieral veci od mŕtvych a zanadával :@ . Stále mi hlásilo správy že sú pod paľbou, ale ja som nemohol nič robiť, pretože som bol tiež v prestrelke s inými banditmi a s tými zmutovanými prasatami, na a za ten čas pokiaľ som ja bojoval inde, oni vystrieľali tú benzínku (či čo to bolo). Dúfam že to nebude pokračovať podobným spôsobom, pretože mne bude stačiť len postávať nedaľeko miesta questu a z diaľky sledovať ako sa zabíjajú......no a to vôbec nechcem :shake: :shake: , alebo sa ponáhľať na miesto činu aby som si aspoň raz vystrelil (ale tým pádom nebudem môcť detailne skúmať okolie ).. Jééžiši, ako ja nemám rád túto novú módu v PC hrách - počítačom riadení "parťáci" :puke: .
16.12.2009 - 20:38:40
00
Tak to si si vybral zlú hru. Clear Sky je celkovo oveľa viac bojová hra ako Shadow of Chernobyl. Od vstupu do mesta Limansk až po koniec je to iba jedna veľká prestrelka. A ak Ti môžem poradiť, stiahni si najnovší patch pokiaľ nie si ešte v hre príliš ďaleko. Hra bude oveľa stabilnejšia plus sa odstránia mnohé nepríjemné bug- y. (ja som tak neurobil a už to prechádzam tretí krát :headbang: ) Jediné miesto kde sa možno budeš klepať od strachu je Červený les. A možno ani tam nie.
16.12.2009 - 22:37:23
00
juuuuj keby som tak mal novú grafiku, aby som si mohol poriadne zahrať Stalkera Call of Pripyať :doh:
ale teraz radšej novú grafiku nekupujem, lebo si neviem predstaviť potom, že ako sa budem učiť na matury :D toto ešte musím vydržať a po mature nová GPU --> STALKER !! :P už sa teším 8) :clap:
16.12.2009 - 23:56:20
00
) išli tam so mnou ešte iní stalkeri, ktorí mi pomáhali a bojovali so mnou......a ja to hrozne nemám rád
Ja som zacal hrat Inquisitora /Ceske Diablo/ a som velmi rad :clap: ze sa ku mne pridal isty Hugo /tusim...?/, lebo bez neho by som si ani neprdol. Musim ho sice dopovat medicinami, ale ta jeho sekera mi velmo pomaha odprevadit vsetku tu haved na onen svet :punch:
18.12.2009 - 01:00:45
00
potom ano...tym GTR som myslel GTR evolution a este k tomu aj WTCC the race ..inak podobne je aj STCC ale to je taka hovadina od volva na rovnakom zaklade
inak musim urcite spomenut World Racing 2 z 2005 ..v podstate taka realistikou nieco medzi NFS a GTR ale celkom fajny kompromis a bracha sa v nej hrajka tym ze si do nej programuje auta a drahy a take volovinky ...jednoducha na upravy
18.12.2009 - 21:01:39
00
Tak, po pár hodinách hrania musím povedať, že S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat je pecka. Všetko čo mi vadilo na Clear Sky tu nie je. Teda žiadne naháňačky z jedného konca mapy na druhý. Tu má človek času koľko chce a krásne môže skúmať zákutia zóny, loviť artefakty, hľadať skrýše a popritom plniť misie ktoré sú prepracovanejšie. Grafika je taktiež trocha inde (škoda, že moja karta nepodporuje DirectX 11 ;( ). Myslím, že v zóne strávim pekných pár dní :clap:
19.12.2009 - 00:40:16
00
Aké to má asi HW požiadavky ?? Alebo je to rovnaký engine ako predchádzajúci Stalkeri + nejaký grafické vylepšenia ?? Pozeral som zopár gameplay videí a vypadá to presne tak ako si to predstavujem - sám na obrovskej mape a skúmať,skúmať,zabíjať, zasa skúmať a objavovať :nod: . Ja čakám kedy vyjde Diablo III a podľa jeho požiadaviek potom upgradnem moje PC (upgradovať som chcel už tento mesiac, ale ak vyjde Diablo III za nejakých 6 mesiacov, tak HW ktorý by som kúpil už teraz, bude za 6 mesiacov o čosi lacnejší a už bude na trhu zasa výkonnejší za rovnakú cenu) .
20.12.2009 - 09:18:33
00
No, hľadal so recenzie na tieto gamesy a už viem prečo som o ne nezavadil - sú to okruhy a to ja nemusím . Hľadám čosi na spôsob NFS (len nech to nie je arkádovejšie než arkáda :lol: ) , alebo čosi na spôsob Test Drive Unlimited ( otvorený svet ) . FUEL je v tomto neprekonateľný, ale po čase ma unudil, nič iná ako bezhlavé jazdenie po obrovskom svete sa tam robiť nedalo .


skus - je to zdarma
http://pt.andy-design.eu/news.php
20.12.2009 - 10:22:58
00
Minimum:
Systém:Win XP, SP2
Procesor:2,2 GHz Intel Pentium-4/AMD Athlon XP 2200+
Pamäť:768 MB RAM
Miesto na disku:6 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 5900 128MB/AMD Radeon 9600 XT 128 MB
DirectX 9

Čím ďalej to hrám, tým mám z toho lepší pocit. Neobmedzené skúmanie zákutí zóny, popritom plnenie questov, sem tam nejaká prestrelka. Paráda.
20.12.2009 - 13:04:24
00
keyboard_arrow_up