V jeho veku sa vrátiť a súťažiť o 15až 20rokov mladšími a ešte byť medzi naj, aj keď je supertalent ale roky nezastavíš. Viem to ešte pochopiť na jednodňových pretekoch, ale pri viac etapových organizmus nezregeneruje ako 25ročný. To že nebol chytený, je proste profík vo všetkom, klobúk dole a v podstate mu fandím, šikovným patrí svet. \o/
24.12.2009 - 22:10:09
00
Určite,3.miesto na TdF,je toho jasným dokazom,keď si zoberieme do úvahy fakt,že sa vrátil po dlhšej pauze,je to obdivuhodné,myslím že keby bol v Astane lídrom a nepracoval pre Contadora,mohol byť ten výsledok ešte lepší.Čo sa týka dopingu,platí prezumpcia neviny,pokial sa nedokáže opak.Dovolím si tvrdiť,že v novodobej ére cestnej cyklistiky boli len 2 velikáni španiel Indurain a Lance Armstrong.
24.12.2009 - 22:46:10
00
aaaa, dovolím si nesúhlasiť s tou prácou pre Contadora... :P a cestná cyklistika to nie sú len etapáky ;)
24.12.2009 - 22:50:06
00
Dovolím si tvrdiť,že v novodobej ére cestnej cyklistiky boli len 2 velikáni španiel Indurain a Lance Armstrong.

Svojím tvrdením dokazuješ, že si ešte málo kapusty pojedol... Ja som svoj názor na najlepších cyklistov vyjadril tu - http://www.mtbiker.sk/clanky/nezaradene/1163/najlepsi-z-najlepsich.html a ani po tohtoročnej sezóne sa môj názor nezmenil.
25.12.2009 - 01:51:37
00
Svojím tvrdením dokazuješ, že si ešte málo kapusty pojedol... Ja som svoj názor na najlepších cyklistov vyjadril tu - http://www.mtbiker.sk/clanky/nezaradene/1163/najlepsi-z-najlepsich.html a ani po tohtoročnej sezóne sa môj názor nezmenil.

Naozaj nechápem čo týmto príspevkom chcel básnik povedať :) ak len to že som napísal niečo čo si už napísal dávnejšie,tak o.k.Máš pravdu v tom že sú cyklisti ktorí majú ovela viac vyhratých pretekov aj na Gire alebo Vuelte,ale najviac sa cenia tituly na TdF,pretože to sú najťažšie preteky a tých má Lance najviac.Novodobou érou som mal na mysli cca 10-15 rokov dozadu,kde naozaj kraľovali títo dvaja,nemal som v úmysle ísť do roku 74'aj keď nepochybne všetci ktorí vyhrali TdF niekoľko krát si zaslúžia uznanie. :clap:
26.12.2009 - 13:28:45
00
Novodobá éra cyklistiky začala vymyslením a zavedením prehadzovačky... Alebo si myslíš, že začatím používania vysielačiek v tímoch?
Armstrong je nepochybne najlepším jazdcom v histórii TdF. Ale Tour nie je celou cyklistikou, trvá len 3 týždne, cyklistická sezóna však 9-10 mesiacov. Prečo nešiel s kožou na trh do apríla a potom od augusta (okrem OH 2000 s nič moc výsledkami)?
26.12.2009 - 19:46:21
00
JoKo :y: . Pre mna je tiez kralom Eddy Merckx. Vsestranny pan cyklista.
26.12.2009 - 21:36:05
00
Máš pravdu v tom že sú cyklisti ktorí majú ovela viac vyhratých pretekov aj na Gire alebo Vuelte,ale najviac sa cenia tituly na TdF,pretože to sú najťažšie preteky a tých má Lance najviac.


Ty si myslíš, že tie tituly si vydrel sám? Tak ako tento rok Contador, ktorý bojoval ešte aj proti vlastnému tímu? Tuším predposledný rok čo jazdil ešte Ullrich, bol po odrátaní tímovej časovky víťazom on. Nehovoriac o súbojoch v kopcoch kedy mával Armstrong podporu ešte aspoň 2-3 tímových kolegov zatiaľ čo Jano už išiel len sám za seba. To tvoje "novodobé" víťazstvo na TDF je najmä a o tíme a tímovej taktike, ktorá v prepracovanej podobe prišla až s pošťákmi. Od toho času sú osobné súboje čoraz zriedkavejšie a menej zaujímavé.
26.12.2009 - 21:44:27
00
Jasné,toto je len také naťahovanie o slovíčka,je to diskutabilné,či je lepší ten kto 5 alebo viac krát vyhrá najtažšie preteky,alebo ten kto vyhrá tituly na viacerých pretekoch....Použijem slová jedného horolezca,ktorý povedal,že je pekné zdolať všetky 8000-covky ale Mount Everest je len jeden,tak to beriem aj ja,ale opakujem je to vec názoru,preto nechápem prečo ste sa tak do mňa obuli :D
26.12.2009 - 21:51:35
00
Armstrong je najväčší "dopáto" v historii cestnej cyklistiky. Nebyť syntetického testosterónu, ktorý dostával, tak by nebol žiadny "7-krát". :finger:
28.12.2009 - 19:17:52
00
Armstrong je najväčší "dopáto" v historii cestnej cyklistiky. Nebyť syntetického testosterónu, ktorý dostával, tak by nebol žiadny "7-krát". :finger:

V podstate mi je Armstrong ukradnutý,ale jedno viem isto-už niekoľko rokov dozadu je to najtestovanejší cyklista(snaha Francúzov,ktorí naňho usporiadali hon ako v stredoveku je až trápna)a nikdy mu žiaden doping nebol preukázaný,takže všetko sú to len dohady a zbytočné výkriky do tmy,najľahšie je niekoho obviniť,ale dokazy v tomto prípade chýbajú,tých 7 triumfov mu nikto nevezme,či sa to niekomu páči alebo nie....
28.12.2009 - 23:01:45
00
skus zobrať aj ty testosteron že či vyhraš maraton. ;)
30.12.2009 - 12:49:28
00
skus zobrať aj ty testosteron že či vyhraš maraton. ;)


Tak píšeš, ako keby si už bral testosteron :y:

Keď Landis vyhral etapu na TdF, a našli mu testosteron, tak vyhral preto, že si dal pred etapou lentilky alebo niečo do prdele \o/
30.12.2009 - 20:09:28
00
prečo tu už Landisa pletieš.o nom nieje tema.
31.12.2009 - 09:27:36
00
Tak píšeš, ako keby si už bral testosteron :y:



niektori by urcite vedeli rozpravat...

(juuuj to by bolo srandy kopec keby na niektorom z mtb maratonov otestovali 1u desiatku z dlhej aj kratkej :) )
31.12.2009 - 09:54:08
00
keyboard_arrow_up