MTBiker Expedition 3 Varín -stretko XC-EN

28.05.2010 - 30.05.2010
XC preteky
Varín (Slovensko)

Propozície
Zúčastnených bikerov (10)
CLOOM1CraObsHLUPAKjfabLapierrePolovladolyojo
Tak ako každý rok, aj tento rok sa začalo plánovať stretko MTBikerov v týchto končínách.

Ubytovanie sa bude riešiť na chate Fatranke. Je to už tretí ročník tejto akcie. :)
Termín je jasný z názvu theradu.

TU nájdete fotodokumentáciu k navigácií na chatu a TU nájdete v sekcií "Kde nás nájdete" presnú mapu polohy Fatranky.

No a ešte TU je znázornená poloha chaty na turistickej mape. Šťastnú cestu ... :)

Príloha:
Zadná strana biela.JPG
Zadná strana biela.JPG 30.48 KiB thumb_up0thumb_down




- kto má záujem nech sa mi ozve cez PM alebo nech sa prihlási na FB k tejto akcii alebo Miroslav.lp.vrabel@gmail.com
> http://www.facebook.com/event.php?eid=253357409562&ref=nf <

Tak začnem pekne poporiadku, už mám informácie o ubytovaní cenách za stravu a podobne.

Už dávnejšie bolo oficiálne, že akcia sa bude organizovať na chate Fatranke, tak aby to bolo všetkým jasné, je to definitívne.

S cenami je to takto:

- ubytovanie na viac ako jednu noc vyjde 7,- € (za dve noci teda 14,- €)
- ubytovanie len an jednu noc vyjde 9,- €

Strava: v ponuke sú plná penzia a polpenzia. Jedlá sú klasické varené domáce, musíme sa sami dohodnúť, čo chceme jesť vopred. Jedlo musí byť pre všetkých jednotné (kapacity kuchyne sú predsalen obmedzené a variť 5 druhov jedál sa nedá naraz). Ak máme nejaké špeciálne požiadavky na pitie, jedlo, je dobré dať dopredu vedieť, na chate nedržia nejaké špeicálne drahé pitivá a podobne ... čo je jasné.

Ceny stravy:
- raňajky 2,- €
- obed 5,- €
- večera 3,- €

Zálohu vo výške polovice celkovej sumy musíme zaplatiť do 28. apríla 2010

Preto by som poprosil všetkých aby už postupne začali posielať peniaze na tento účet: 0425071373/0900

Do správy pre adresáta mi napíšte o koho ide, v prípade ak platíte viac ľudí naraz, uveďte aj ostatných, alebo mi dajte formou PM alebo mailu vedieť, za koho ste zaplatili. Rovnako by som poprosil aby ste mi napísali aj o aké jedlá máte záujem, či len polpenzia alebo plná a podobne.

O peniaze sa báť netreba, môžete mi dôverovať, najradšej by som bol, ak by ste už rovno posielali plnú sumu, potom budú len zbytočné komplikácie s posielaním na 2x. Ak sa niekto chystá na jednu noc, rovnako napísať správu na ktorý deň ide a ostatné vyššie spomínané detaily.

Izieb je tam 11, po štyri postele 9x, po tri postele 1x a po dve postele 1x. Myslím, že tie 3 a 2 mieste sú už obsadené. Ak by nestačilo miesto pre všetkých (41 ľudí) je tam možnosť aj prístelky na každú izbu +1, takže 50 ľudí vedia ubytovať. Potom sa samozrejme cena ubytovania zníži, čiže dokopy bude 4+1 stáť ako keby tam boli len 4ria ľudia. Bude tam však potom nutnosť nejakého spacáku a podobne.

Ak by sa náhodou našlo pár ľudí čo by mali záujem o ubytko po 28. apríli, dá sa doplniť, len pozor aby bolo kam. Ak by sa náhodou hlásilo prekvapivo viac ľudí ako 50 budem sa snažiť vyriešiť ešte neajké ubytovanie. No o týchto veciach je dobré vedieť čo najskôr, nie na poslednú chvílu.

To by bolo k ubytovaniu všetko, ak má niekto nejaké otázky, kľudne píšte, najlepšie asi mail na Miroslav.lp.vrabel@gmail.com
Prosím nenechávajte si platenie na posledný termín, tiež som len človek a mám svoje povinnosti.

Telefónny kontakt: 0910 433 083 / Miro, Lp


Ubytovaní:

Ubytovanie na 2 noci > záväzne
Ubytovanie na 1 noc > záväzne
Bez ubytovania
Neupresnili

:cash: - PRIJATÁ ÚHRADA ZA UBYTOVANIE

Zoznam prihlásených:


izba č.1 (4)
Sogi :cash: + yojo :cash: + Brano33 :cash: + Tadeas :cash:

izba č.2 (4)
kesalp :cash: + mipo13 :cash: + CraObs :cash: + STN :cash:

izba č.3 (4+1?)
drotar :cash: + Matúš :cash: + Polo :cash: + kiri :cash:

izba č.4 (4+1?)
Dana :cash: + Jozef :cash: + Zihadlo 5 :cash: + Persing :cash:

izba č.5 (4)
Broko :cash: + Mrssti :cash: + Littlefox + Lapierre

izba č.6 (4)
Specka :cash: + Warzone :cash: + Dijck + Pastinka

izba č.7 (4)
romanx :cash: + Misuge :cash: + lto :cash: + Chris Sharma :cash:

izba č.8 (4)
hajmi :cash: + Jakub :cash: + Tidli :cash: + Oliver :cash:

izba č.9 (4)
Vladol :cash: + Kidak :cash: + muffin :cash: + xbarooon

izba č.10 a 11 (2+3)
jfab +4 :cash: :cash: :cash: :cash: :cash:

ivanm :cash:

Mafo22 :cash:

scypho :cash:

ROpa :cash:

Paldo :cash:

PatrikL :cash:

vincfeld :cash:



=> 46 osôb

mar_tin
stqeno
bobris

Berco
iceman
misko_hrasko
Juraj H.
Anička H.
Lapierre
Janiak
sylvatic
Nelly89
Skull
bobo_MT
ivo08
MTBikerka
+1
donmiso
Matheos
mliecko
cauapistemi
N2O
dusan3322
bikeeer + 1
macikr


Tričká sú v ponuke od veľkosti M po XXL kvalita je 180 g/m2, mal som ich v ruke a myslím, že kvalita aj strih sú veľmi dobré. Cena trička je 7,- € za kus, kto má záujem pošlite mi PM alebo mail, viem poslať aj dobierkou, treba však rátať +dobierku nejaké €.

Prílohy:

Predná strana čierna.JPG
Predná strana čierna.JPG 53 KiB thumb_up0thumb_down

Logo.jpg
Logo.jpg 96.45 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil Lapierre dňa 27.05.2010 - 20:15:05, celkovo upravené 99 krát.

16.01.2010 - 21:06:27
00
Na prvy Varin velmi rad spominam. Minuly rok mi to casovo nevyslo, ale tento rok menim koncepciu organizacie volneho casu :rofl: takze ja by som sa rad zucastnil. Ak teda mozem :lol:
16.01.2010 - 21:15:21
00
Vítaní sú všetci, podmienka je snáď len bike, ak by však chcel niekto len variť pre bikerov v ATC kľudne môže aj bez biku. :lol:
16.01.2010 - 21:16:44
00
termin som raz odsuhlasil, ale odsuhlasujem aj druhy krat..
a pripajam citat priatelky:
chod kam ces

\o/ :party:
16.01.2010 - 21:29:23
00
:rock: :y: ... takto to má byť. Normálne ma chytila chuť na toto. :)
16.01.2010 - 21:33:05
00
keby sa to odsunulo na leto? dakedy koniec juna/zaciatok augusta? teda pripadne zorganizovat dva..jedno skor a dakedy v lete druhe?
16.01.2010 - 21:33:21
00
aj ked budu furiky padat tak urcite pridem, termin vyhovuje :clap:
16.01.2010 - 21:34:17
00
Gary, ak Ti tento termín už po maturite fakt že nevyhovuje, môžeš prísť v lete pojazdiť, prípadne si dáme Donovaly (a nemusí to byť len raz hehé). Musíme sa prispôsobiť väčšine. :talk:
16.01.2010 - 21:45:09
00
keby sa to odsunulo na leto? dakedy koniec juna/zaciatok augusta?
V auguste uz budete na Cyklo Campe u nas :rofl: :lol:
16.01.2010 - 21:45:42
00
dakedy koniec juna/zaciatok augusta?

tam vychadza porac :) tam sa dufam tiez dostanem :P
16.01.2010 - 21:47:42
00
no najpodstatnejsia otazka vzhladom k terminu je, ci uz bude z martiniek zlezeny sneh:)))))
16.01.2010 - 21:53:03
00
Gary, ak Ti tento termín už po maturite fakt že nevyhovuje, môžeš prísť v lete pojazdiť, prípadne si dáme Donovaly (a nemusí to byť len raz hehé). Musíme sa prispôsobiť väčšine. :talk:

:y: pripadne by ste mohli aj do bb priste :)

V auguste uz budete na Cyklo Campe u nas :rofl: :lol:


uz som s tym oboznameny..dufam, ze sa vidime ;)
16.01.2010 - 21:53:25
00
no najpodstatnejsia otazka vzhladom k terminu je, ci uz bude z martiniek zlezeny sneh:)))))


Koncom mája určite!
To je ďaľšia výhoda neskoršieho dátumu. 8)
16.01.2010 - 21:55:00
00
hej, no potom ma napadlo, ze minule to bolo v aprili...
16.01.2010 - 22:05:09
00
Pre FB positive > http://www.facebook.com/event.php?eid=253357409562&ref=mf
16.01.2010 - 22:32:56
00
keyboard_arrow_up