no je mi smutno teraz...asi sa zabijem a napisem, ze kvoli panovi durajovi z lasky - aby mohol chodit na toto forum, ktore bez neho nemoze zit
04.10.2006 - 12:06:55
00
ze vas bavi hosi rozoberat take kraviny...neni to jedno? jeden tu radi druhy onanuje, kazdy si vsima toho co je mu blizsie :D

ja tych rad 8)
04.10.2006 - 13:07:21
00
no je mi smutno teraz...asi sa zabijem a napisem, ze kvoli panovi durajovi z lasky - aby mohol chodit na toto forum, ktore bez neho nemoze zit


duraj ma uplnu pravdu ,btw
04.10.2006 - 18:01:58
00
no neviem kto by to liecenie skor potreboval: si pozri svoje prispevky v tejto teme
1. najprv si zakladatela temy zdrbal
2. potom si ho poucil
3. a v tretom prispevku si vysvetli ako to tu ma vyzerat (podla teba samozrejem....)

ja by som toto forum premenoval na: "Svet podla Paliho" :-)

k teme si nenapisal nic..... ale tak uz to tu chodi na tomto fore....
zasa dakedy neskor sem nakuknem, ci nie je nieco nove... alebo ci je to tu stale len o onanovani...



No neviem ale sa mi zdá že to moc vtipné není a dosť si prestrelil :? , ak ti tak palig vadí tak sem nemusíš chodiť a spamovať tu kravinami a ked to nechápeš tak asi bude musiet palig siahnuť do penaženky a pre dobro spoločnosti ti zaplatiť kurz sebaovládania, on len píše svoj názor a nenúti nikoho aby tak robil. Čau
04.10.2006 - 20:37:39
00
Duraj, teraz zase zastanem paliho, pretoze to o com pises bolo v 8mom mesiaci :!: :!: :!: teraz mame 10, takze najprv treba citat aj datumy...
05.10.2006 - 07:41:47
00
root: hmmm no neviem veru. ja som totiz myslel ze som na fore o cyklistike. tak som si chcel nieco o bikoch precitat. a namiesto toho citam:
a/ najprv sa pouziva vyhladavanie a ked najdes temu s tvojim problemom, kludne ju mozes ozivit svojim prispevkom.
b/ vsak tam napis svoju otazku a tuto temu mozem vymazat...
c/ lebo takto bude kazdy user vytvarat stale nove thready
d/ tusim ma coskoro donutis zaplatit ti liecbu
e/ no je mi smutno teraz...asi sa zabijem a napisem....

toto su odpovede.... ani jedna k veci, sama onania. a je mi uplne jedno ci to vzniklo v 8,9 alebo 10 - tom mesiaci. nechapes? ak som prisiel na forum biker tak som zvedavy na nieco o tom co sa pytal autor tejto temy.
a len tak mimochodom. je vtipne ako pali strasne strazi(l) aby tu nevznikali nove temy, pricom tu je novych tem ako safranu. (mesiac som tu nebol a pribudlo ich tu asi 10 slovom "desat" )oni tu skor nevznikaju prave preto ze kazdy normalny clovek ktoreho zaujima cyklistika odtialto musi hned zmiznut pretoze citat taketo dristy sa fakt neda...

Lubo S.: ak ti vadim ja tak sem nemusis chodit ty..... to mas to iste co si napisal ty len som to trochu pootocil.... zda sa ze kritika trapi....
05.10.2006 - 08:38:27
00
Duraj, root ti mozno chcel len naznacit, ze na fore doslo k istym organizacnym zmenam, ktorych priamym dosledkom bolo iste utlmenie paliho cinnosti. Je preto zbytocne a kontraproduktivne retroaktivne napadat paliho, pretoze v sucasnosti tu (az do tohoto momentu) nepriebehali ziadne osobne spory, napadania, vypisovanie kravin a pod. Treba vediet aj odpustat a nehrabat sa stale v minulosti.
05.10.2006 - 09:02:27
00
Presne tak ako napisal giro...
05.10.2006 - 10:35:54
00
Vlastnim tento ram,jazdil som na nom asi 3 mesiace,ziadne brutalne jazdy a ich carbon power technology ma sklamala.carbon praskol,dufam ze to vyreklamuju,ale myslim ze ten carbon,bude praskat stale
29.10.2006 - 14:29:17
00
v Žiline ju najdeš v rivii a sry že robym reklamu ale nevedel som ako to inak povedať
25.01.2007 - 21:40:45
00
gorzak: kde je v ZA tá predajna, skus niečo bližsie aby som to našiel xcem sa tam raz vybrat popozerat WandW viem kde je ale toto nepoznám, a ešte ten kusok od malého tesca snad najdem tiež
25.01.2007 - 22:24:03
00
no je mi smutno teraz...asi sa zabijem a napisem, ze kvoli panovi durajovi z lasky - aby mohol chodit na toto forum, ktore bez neho nemoze zit


duraj ma uplnu pravdu ,btw


Priklanám sa k chalanom nie som tady dlho ale mám podobní názor.K téme Rock Ma. určite nieje predávanejší ako author.Author mal tak 1 1/2 roku dozadu tak 30% podiel na trhu a Rock tak 6-8%.Neverím že sa to za to obdobie otočilo.
26.01.2007 - 13:39:38
00
Chcem sa popýtať či máťe skúsenosti s touto značkou a kto ju dováža na Slovensko. V Čechách sa to predáva lepšie než AUTHOR



ja som jazdil 2roky a čudoval som sa čo všetko vydržal :D
01.02.2007 - 20:27:31
00
duraj uz je sice neskoro mazat tento thread,nakolko tu par ludi prispelo aj niecim vecnym,ale bol by v tom fakt bordel ked kazdy bude zekladat nove temy,zachvilu to tu bude preplnene malymi temami o tom istom ked nik nebude pouzivat vyhladavanie a bude sa kazdemu lenit citat starsie temy :!: PaliG je tu od toho,aby na to dozeral,tak to neber tak osobne,on tu ma v 1.rade udrziavat poriadok a potom nejak radit,takze jeho reakciu plne chapem a schvalujem.
Takze uz dost hadania a teraz uz k teme :idea: Mne osobne sa RM celkom pacia a pridu mi dost dobre,ale nemam skusenosti,akurat tak usudzujem,lebo ich dost vidat u bikerov...
02.02.2007 - 08:16:02
00
Kto zase vytiahol tuto temu zo zabudnutia? :roll:

Treba pozerat aj datumi chalani.... warzone, ta hadka je stara 4 mesiace...
02.02.2007 - 08:19:32
00
keyboard_arrow_up