mozno, ze sme v zime vazne o toko rychlejsi a len sa to snazime zviest na to, ze chlad elektronike nesvedci :rofl: :rofl: :rofl:
24.01.2010 - 18:23:24
00
72km/h na ostro / bez helmy /


nič moc...mal by si to skúšať častejšie, ale potom sa nám možno nebude mať kto pochváliť :^)
24.01.2010 - 18:26:45
00
mozno, ze sme v zime vazne o toko rychlejsi a len sa to snazime zviest na to, ze chlad elektronike nesvedci :rofl: :rofl: :rofl:

No vidíš a ja som si myslel ,že ludia si klepú na čelo, ked videli blázna v mraze na biku! :fubar: A to bolo kvôli tej rýchlosti! :lol:
24.01.2010 - 18:33:12
00
katko to pekne napísal :) ... moja maximálka 74 km/h pekná cesta - a to bolo asi posledný krát čo som tak rýchlo išiel :rofl: život mi je prednejší ako sa zabiť na biku a na peknej ceste to ani nehovorím ... minulý rok tam dali asfalt tak to bol hriech neodskúšať a mal som šťastie že tam vtedy nešlo žiadne auto lebo neviem čo by sa stalo :whew: ... a machrovať tu s maximálkou bez prilby no chlapec si asi neváži život... ako možno išiel po takej ceste že by sa nič nestalo ale ja už bez prilby ani nevychádzam z domu keď idem na bike a nie to ísť ešte 72 km rýchlosťou bez prilby :|
24.01.2010 - 18:50:12
00
prilba neni vsetko.. doteraz som vzivote ziadnu cyklohelmu nepouzival a ani nemal a mam toho najazdene az az a tak isto aj coto napadane.. samozrejme pomoct to moze (sak si idem aj ja kupovat akurat svoju prvu) ale co som chcel povedat je, ze ovela dolezitejsie ako nosit daku prilbu je jazdenie s rozumom a hlavne podobne ako aj v aute: predvidanie! a tiez treba poznat svoje schopnosti.. ;) spoliehat sa na to, ze dam si helmu pripadne chranice a som nesmrtelny je ta najvecsia blbost.. a spravanie sa typu
mal som šťastie že tam vtedy nešlo žiadne auto lebo neviem čo by sa stalo :whew:

je ovela vecsi hazard jak jazda bez prilby!! Treba jazdit tak, ze ked sa tam to auto(pes, male dieta) objavi tak presne vies co spravis a budes mat nato aj dostatok casu a priestoru!!
24.01.2010 - 20:17:46
00
tak tak, musim suhlasit s biohazardom, maximalna rychlost nieje vsetko, dolezitejsie je jazdit s rozumom a v ramci svojich schopnosti ;)
24.01.2010 - 20:22:14
00
Každopádne prilbu nosiť treba a nikto mi to nevyhovorí. Za tie roky čo ju nosím nemám žiadny pocit nezničiteľnosti. Treba si uvedomiť, či je lepšie spoznať sa s ostrým šutrom na ostro alebo s prilbou. Na čo v aute mať air-bagy, veď to len niekomu pridá na sebavedomí, že sa mu nič nestane...
24.01.2010 - 20:26:54
00
Nieco tesne nad 70km/h.....pri zjazde na miernenejsom terene (take pole ]:) ) ta rychlost bola asi mojou vahou :D integrala, opica a vsetko co sa patri :D + 14kg bike :D no pekne inak kolesa 26x2.35 High rolleri maxxisi
24.01.2010 - 20:29:37
00
A k cemu to je porovnavat si kdo kolik jel max. To je to same jak si porovnavat pindiky :-D

A ako si budú baby snami porovnávať pindíky? :) :D :rofl: :lol:
24.01.2010 - 20:39:50
00
este som nebol na kopci, z ktoreho by to same islo viac ako 70 bez slapania, ale rad taky navstivim ;)

Pozýva Ťa Hýľovský kopec na trsa Zl.Idka-Košice.70 je tam bežné len v zákrute nesmie byť nič odstavené :headbang:
24.01.2010 - 20:46:01
00
72km/h na ostro / bez helmy /

ale naostro je "dole bez"
24.01.2010 - 21:06:32
00
aj ja sa cudujem ze ziadny kosican sa este nepochvalil maximalkou na hylovskom kopci...myslim ze 80 na mtb-cku je tam bez problemov
24.01.2010 - 21:13:09
00
Tak moja maximalka je 86 km/h na cestaku zo Stareho Smokovca do Popradu. :D
24.01.2010 - 21:15:40
00
Pozýva Ťa Hýľovský kopec na trsa Zl.Idka-Košice.70 je tam bežné len v zákrute nesmie byť nič odstavené :headbang:


OK, dam si to na zoznam miest, ktore chcem niekedy navstivit :)
24.01.2010 - 21:54:52
00
prilba neni vsetko.. doteraz som vzivote ziadnu cyklohelmu nepouzival a ani nemal a mam toho najazdene az az a tak isto aj coto napadane.. samozrejme pomoct to moze (sak si idem aj ja kupovat akurat svoju prvu) ale co som chcel povedat je, ze ovela dolezitejsie ako nosit daku prilbu je jazdenie s rozumom a hlavne podobne ako aj v aute: predvidanie! a tiez treba poznat svoje schopnosti.. ;) spoliehat sa na to, ze dam si helmu pripadne chranice a som nesmrtelny je ta najvecsia blbost.. a spravanie sa typu

je ovela vecsi hazard jak jazda bez prilby!! Treba jazdit tak, ze ked sa tam to auto(pes, male dieta) objavi tak presne vies co spravis a budes mat nato aj dostatok casu a priestoru!!


to viem ... zase úplne mimo kontroly som to nemal že som len išiel a čakal som čo bude... tú cestu poznám veľmi dobre ale myslel som to tak že niaka zhoda náhod že na mojej strane by šiel cyklista a hneď oproti auto tak potom v takej rýchlosti by aj skúsený cyklista mal čo robiť ale to je práve tá vec - PREDVÍDANIE...vtedy som si uvedomil že ak by sa stalo niečo také že zhoda okolností že by som bol v nesprávny čas na nesprávnom mieste tak by ma neštvalo to že by som sa ja doriadil alebo zranil ale ak by som tam zranil niakeho chodca a nebodaj aj dieťa... preto si odvtedy dávam pozor na rýchlosť a jazdím tak aby som to prispôsobil svojim skúsenostiam a schopnostiam.... . a k tej prilbe je jasné že keď máš prilbu tak to znamená že môžeš ísť koľko chceš že ťa to zachráni... tá prilba je len na to aby ťa ochránila a môže aj zachrániť.. ale záleží na tom aký pád to bude... niekedy ti ani tá prilba nepomôže ale keď ťa to môže aspoň ochrániť tak prečo ju nenosiť... najviac sa mi páčil nápis v exisporte - život si kúpiť nemôžeš ale prilbu si môže kúpiť každý... a to je pravda... ale je to na každom či bude nosiť prilbu alebo nebude a ako si človek chce chrániť svoj život a zdravie... ale to už patrí do inej témy tak sorry že som to sem písal
24.01.2010 - 22:39:32
00
keyboard_arrow_up