no parta. Som tu dlho neprispel. Tak len niekoľko poznámok.

2triki: myslím, že sa nemáš čo smiať. Briko aspoň rozmýšľa koho voliť. Ty nechodíš voliť vôbec a to je na smiech ešte viac. (alebo na plač?)

2 turcyk, tadeas: Stále mám pocit, že trpíte bludom o šľachetnom politikovi a čistej strane. Podľa mňa by pre vás bol ideálny politik napr. Hercules Poirot. :lol:
Ale vážne.
V mojom ponímaní je politická morálka odlišná od našej človečej. Napriek tomu ľudia hľadajú politika, ktorý stelesňuje ich predstavy o slušnom človeku. Ale podľa môjho skromného názoru sú u vhodného politika podstatnejšie iné vlastnosti. Jednak vodcovské schopnosti, schopnosť strategického pohľadu a strategického myslenia, charizma, ťah na bránu, výborné rečnícke a diplomatické schopnosti. Ak sa takýto človek vyskytne, tak potom sa k moci, ak chce, dostane bez ohľadu na jeho človečie morálne vlastnosti. A až keď sa dostane k moci, tak sa ukáže čo v ňom skutočne je. Buď preváži "zlo" (Hitler, Stalin, Močiar, Fico,...), alebo "dobro" (Churchill, Lincoln, Gándhí,...) Preto mám rád politikov, ktorých už mám prekuknutých. Preto sú moji favoriti Béla Bugár, I.Mikloš a Dzurinda. Lebo od nich neočakávam zásadné podrazy. Dúfam, že do tejto mojej party sa čo najskôr prepracuje aj Sulík. A preto nemám rád tých troch bastardov FMS, lebo podrazy a podvody sú ich pracovnou metódou a nie len nutnou kompromisnou výnimkou.
A teraz budem netrpezlivo čakať ako ma kako1 utrie. :P
11.02.2010 - 23:13:28
00
nie je pravdou ze oks sulik ds a neviem kto este nikdy nic v politike nedokazali .. z prostredia oks a od sulika pochadzali dzurindove reformy aj preto je drurinda/sdku napriek vsetkym preslapom ta najlepsia alternativa co tu zatial bola .. bol ochotny pocuvat a aj rozmyslat
12.02.2010 - 06:52:37
00
pisosip: Sny sú súčasťou našého života, bez nich by bol náš život chudobnejší. Každý z nás si občas rád zasníva :lol:

Inak Poirot... môže byť :D
12.02.2010 - 08:00:30
00
Sulik este nemal vela moznosti nazbierat minusove body a z toho tazi. Jeho kladom je pomerne slusne premysleny blok problemov okolo dani, odvodov a volieb. Hovorim, ze slusne premysleny preto, ze to este neznamena dokonaly. Vadi mi, ze vladnutie (a tam by mala smerovat kazda strana) pozaduje viac. Zahranicna politika, medialna, zdravotnictvo, skolstvo, socialne zalezitosti, polia, lesy, vyziva, vnutro, samosprava, obrana, prokuratura, spravodlivost ....... ak ma SaS akysi uceleny program v tych dalsich smeroch, tak ja som na to este nenarazil.
12.02.2010 - 08:33:15
00
pista nemas tak uplne pravdu .. sas je novacik z vyhladom na 10 % ;-] a mozes sa na to pozriet s toho hladiska, ze si toho su vedomi a zameriavaju sa na jednu oblast ... oblast o ktoru by sa v naslednej vlade starali .. a ked sa udomacnia tak sa zacnu vyjadrovat a profilovat aj v dalsich oblastiach ;-] vsetko je to len marketing a comu uverime
12.02.2010 - 08:38:52
00
Vitaj spať kako1. Ďakujem za privítanie

Mečiarove vlády:
pozitíva: nevidím
negatíva:
1. prerozdelenie národného majetku medzi hŕstku blízkych, ktorí nedokázali tieto firmy qalitne managovať a v drvivej vačšine z nich vybrali čo sa dalo a poslali ich do krachu.
2. spôsobom komunikácie polarizoval spoločnosť. Hľadal nepriateľov, brízgal, osočoval.
3. politická vražda Remiáša. Silné kafe.
4. Ekonomika na pokraji crossdefaultu
5. medzinárodná izolácia
6. rozdelenie československa bez referenda
7. rozmach organizovaného zločinu

Nevyjadrujem sa, lebo si to nepamätám


Dzurindove vlády
pozitíva:
1. vyhrabanie SR z ekonomických sračiek
2. čiastočné skultúrnenie politiky
3. podstatné zníženie korupcie
4. vstup do európskych štruktúr
5. oslabenie vplyvu štátu v súkromnom sektore
6. oslabenie organizovaného zločinu
7. vyššia transparentnosť
8. zlepšenie vzťahov so zahraničím
9. pritiahnutie investorov

k 2 a 3: Kupovanie poslancov kvôli udržaniu moci je podľa mňa najhorší stupeň korupcie, čo
nemá absolútne nič spoločné s kultúrou politiky
k 7 : najmä transparentnosť v ich financovaní



negatíva:
1. tiež v istom období nezvládol moc a začal si vymýšľať kraviny
2. neposadil Mečiara a Slotu do basy
3. kauzy ministrov (vo finančnom vyjadrení rádovo neporovnateľne menšie ako terajšia squadra)
....
4 .neodvolal ani jedného ministra kvôli hrubým prešľapom
5. úbohé stavanie diaľnic, veď Blava má a to stačí
6. rapídne zhoršenie životnej úrovne ( okrem vyvolených)
7. rozpredávanie strategických podnikov, bez možnosti kontroly štátu. Mám 51= a nemôžem rozhodovať
.....

Ficovláda:
pozitíva:
nevidím. doplňte

zbytočné dopĺňať, lebo podľa Vás sú to Dzurindove zásluhy

negatíva:
1. zvýšenie korupcie
2. obmedzovanie osobnej slobody a porušovanie práv súkromného vlastníctva
3. kšefty vo veľkom a je ich neúrekom. treba si uvedomiť, že miliarda je tisíc miliónov
4. spolitizovanie súdnictva
5. vláda bez cieľa a koncepcie
6. zvýšený počet neefektívneho čerpania eurofondov, o ktoré môžme prísť.
7. ekonomické smerovanie štátu ku crossdefaultu bez ohľadu na to, že je finančná kríza.
8. do koalície boli prizvatí najvačší zlodeji v histórii SR, na ktorých sám fico pred 2006tym dosť nakydal.
9. zhoršenie vzťahov so zahraničím (minimálne maďarsko) lebo vo vláde nie sú maďari
10. konfliktná politika na všetkých úrovniach. zlí maďari, zlá opozícia, idiotské médiá.....

Tak a teraz čakám na doplnenie. Vopred vďaka. ;)
12.02.2010 - 11:36:16
00
ale no.. len tie ficove pozitiva dopln.. je jedno ci to pripisujeme my dzurindovi, rad by som vedel co mu pripisujes ako + ty
12.02.2010 - 11:40:48
00

A až keď sa dostane k moci, tak sa ukáže čo v ňom skutočne je. Buď preváži "zlo" (Hitler, Stalin, Močiar, Fico,...), alebo "dobro" (Churchill, Lincoln, Gándhí,...)
alebo totálne zlo - Dzurinda

Dúfam, že do tejto mojej party sa čo najskôr prepracuje aj Sulík.
Boh nás od toho ochraňuj ak má byť jeden z nich. Tu už radšej tiež nepôjdem voliť.

A teraz budem netrpezlivo čakať ako ma kako1 utrie. Ja viem že tentokrát to je slabé a nedosahuje úroveň mojich predchádzajúcich príspevkov. Ale sľubujem že sa polepším ;)
12.02.2010 - 11:42:44
00
kako raz z toho vyrastie, mozno,
a aby som to trosku odlahcil od tazkych kakovych myslienok ktorym rozumie len on sam tak pridam par karikatur od Shootyho isto ich vacsina poznate ale aj tak:
to je vyber asi tych na ktorych som sa v tejto tazkej dobe pobavil ale na prvom mieste je ujo "rumcajs" harabin

Prílohy:

shooty.jpg
shooty.jpg 48.37 KiB thumb_up0thumb_down

shooty1.jpg
shooty1.jpg 127.48 KiB thumb_up0thumb_down

shooty2.jpg
shooty2.jpg 214.16 KiB thumb_up0thumb_down

shooty4.jpg
shooty4.jpg 128.58 KiB thumb_up0thumb_down

shooty5.jpg
shooty5.jpg 144.36 KiB thumb_up0thumb_down

shooty6.jpg
shooty6.jpg 98.14 KiB thumb_up0thumb_down

shooty3.jpg
shooty3.jpg 96.74 KiB thumb_up0thumb_down

12.02.2010 - 12:27:20
00
Nevyrastie... Určite to má dané geneticky.
12.02.2010 - 19:45:28
00
...neviem, ci si toto SaS dost dobre uvedomuje...

ale myslim, ze uvedomuje, dobry biznismen musi brat aj urcite riziko v podnikani... ale preto som uz davnejsie preferoval spojenie s Bugarom, tzn. dalsimi nespokojencami so strany SMK... spajalo by ich omnoho viac a hlasy by s omnoho mensou pravdepodobnostou prepadli...

PS
zakon o (ne)pouzivani anglickych vyrazov zakomplexovanemu Rafaelovi Rafajovi nastastie nepresiel

Kako: pobavil ma ako vzdy, mnohi, ktori tu nezdielaju nazor druheho, aspon pekne argumentuju, ale Kako omiela Ficove citacie uplne doslova, bez pouzitia jedinej vlastnej bunky...

aaa, uz to mam :ninja: , Kako je vlastne Fico (potom aj ta prezyvka sedi), ktory spehuje Dzurindu & Miklosa, ci nechodia na bajkerske forum, aby na nich mohol vymysliet (pardon odhalit, lebo on si nevymysla) novu Kauzu... :rofl:
13.02.2010 - 11:22:40
00
"Kupovanie poslancov kvôli udržaniu moci je podľa mňa najhorší stupeň korupcie, čo
nemá absolútne nič spoločné s kultúrou politiky"

Len aby som niekomu oživil pamäť: Nie je to tak dávno, čo chcela opozícia obštrukciami znemožniť najsociálnejšej strane na svete prijatie Lisabonskej zmluvy na ktorú bolo treba ústavnú väčšinu. Akoby zázrakom zahlasovala s koalíciou SMK. Odvtedy sa s SMK nikto z opozície príliš nebaví a usmievajú sa na seba len keď na kamere svieti červené svetielko. Podľa môjho názoru to bol nákup poslancov SMK zo strany Smeru jak sviňa. SMK sa ale prepočítala, pretože žiadne kšefty jej koalícia nepustila - hladné sponzorské krky, ktoré ich financovali do volieb sú totiž čoraz hladnejšie. Dôsledok je takmer celosvetová kampaň proti jazykovému zákonu ktorú zariadila SMK všade, kde našla niekoho s maďarskými koreňmi.

Choré výplody o tučných podnikateľoch nebudem komentovať. Ak si niekto myslí, že založiť si firmu a vykorisťovať chudákov pracujúcich je cool, fun a in, nech sa páči na najbližší obchodný register. Vyplniť pár papierov nie je nič zložité a netreba na to veľa peňazí.
13.02.2010 - 15:11:36
00
Radosť čítať.
http://nazory.pravda.sk/maly-obrat-cso-/sk-nkom.asp?c=A100212_100117_sk-nkom_p12
Bodaj by to pravda bola.
14.02.2010 - 09:19:26
00
Ten članok bol smiešny.
14.02.2010 - 15:11:55
00
ficko :bow: si mozno vystrby zubky :devil: a potom ho z toho porazi :u: a bude mat honosny bolsevicky :*: pohreb a bude pohoda :sun: a o jedneho hajzla menej :clap: :party: tesime sa na volby 2010 \o/
14.02.2010 - 23:36:38
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up