trocu to tu odlahcim... VELMI SMUTNY CLANOK, pre bulvarneho Slovaka ako stvoreny... ;(

"...Mikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš predviedli svoje dvojkolesové tátoše za niekoľko tisíc eur...

...Dzurinda ako Armstrong:

V súvislosti so záľubou oboch politikov sme oslovili aj odborníka, vedúceho najväčšieho bicyklového obchodu na Slovensku Marka Jurčíka, aby ohodnotil, ako sú na tom s vybavenosťou páni poslanci. „V zásade majú obaja veľmi dobrý výber. Sú to bicykle nadštandardnej kategórie, s karbónovými rámami, ale čo sa Miklošovho týka, ideme už do takých chuťoviek. Má komponenty Campagnolo Record - top súpravu od výrobcu s najdlhšou históriou. Má aj oveľa viac karbónových dielov ako Dzurinda a bicykel je veľmi dôkladne vyladený. Pohral sa s detailmi a nehľadel pritom na cenu. Vyberal si to, čo sa mu najviac páči a čo je ozaj na špičke. Skutočná chuťovka pre fajnšmekrov,“ hovorí Marek. Karbónové diely sú totiž najdrahšie, pretože bicykel odľahčujú. Okrem toho používa GPS systém. „Vďaka nemu dokáže zaznamenávať trasy a zároveň svoj výkon. Údaje môže preniesť do počítača a porovnávať, či na trase, ktorú jazdí viackrát, zlepšil alebo zhoršil svoj výkon. Môže teda oveľa efektívnejšie trénovať,“ doplnil Jurčík.
Mikuláš Dzurinda má podľa neho bicykel, ktorý takisto patrí k nadpriemerne kvalitným. Nie je však natoľko „vymakaný“, ako má jeho stranícky kolega. Používa komponenty Sram, rovnako ako niekoľkonásobný víťaz cyklistických pretekov Tour de France Lance Armstrong. ..."
18.02.2010 - 10:58:50
00
a ktoze to ma hodinky za 2 melony tam nespominaju?
18.02.2010 - 11:05:15
00
:clap: konecne rozumna rec :y: tak doplnuj dalsie pozitiva ak mas.. nikto ta tu neukamenuje :)

presne ako som písal vyššie, nikdy nemáte dosť. Najprv daj jednu vec, keď dám, daj druhú atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,....
18.02.2010 - 13:02:35
00
2kako1: sme še pobavili.
Tak si pekne pomenoval, aké škody napáchali modráci. Ale stále mi od teba chýbajú pozitíva, ktorými by súčasná koalícia prevážila predošlú vládu.
A keďže si nepamatáš mečiarove časy (áno ten istý Mečiar, ktorý teraz vládne spolu s Ficom v koalícii), tak si na margo tvojich slov
"...Lebo Čurindovci nemajú nikdy dosť. Následok3=Príčina4: Sústavný výpredaj majetku -Viac peňazí v štátnej kase.... "
dovolím také milé zhrnutie do roku 2006.

akosi nechápem ako to súvisí s predajom vo vzťahu Dzurinda - Fico. Žeby len v tom že uzemnil Mečiera?
18.02.2010 - 13:03:56
00
Počúvajte Vy modrá čvarga! Pisova tabuľa jasne dokazuje, že Fico neprivatizuje /teda až na drobné prešľapy napríklad predaj teplárni čo sa prevalilo pred pár dňami v Košiciach jeho človekom/ ale ešte raz zdôrazňujem, že on naše bohatstvo a strategické štátne podniky predávať nebude lebo je to naše národné bohatstvo! Takže z tabuľky je jasný víťaz právnik dochtor Fico!
hehe

Ani zmienka o zbierkééééé ;( ;( ;( . Presne ako som predpokladal, samé ...... a "skutek utek". hehe
18.02.2010 - 13:06:32
00
kako1: dotm sa ťa tu pýtal na ako bicykli jazdíš, neodpovedal si.

A máš vôbec bicykel a alebo si tu len kráťiš voľnú chvíľu....
18.02.2010 - 13:07:23
00
tomu ze nechapes niecomu uz sme si zvykli, a ano my curindovci chceme stale viac a viac tak sem z tymi pozityvami
18.02.2010 - 13:08:40
00
trocu to tu odlahcim... VELMI SMUTNY CLANOK, pre bulvarneho Slovaka ako stvoreny... ;(

"...Mikuláš Dzurinda a Ivan Mikloš predviedli svoje dvojkolesové tátoše za niekoľko tisíc eur...

...Dzurinda ako Armstrong:

V súvislosti so záľubou oboch politikov sme oslovili aj odborníka, vedúceho najväčšieho bicyklového obchodu na Slovensku Marka Jurčíka, aby ohodnotil, ako sú na tom s vybavenosťou páni poslanci. „V zásade majú obaja veľmi dobrý výber. Sú to bicykle nadštandardnej kategórie, s karbónovými rámami, ale čo sa Miklošovho týka, ideme už do takých chuťoviek. Má komponenty Campagnolo Record - top súpravu od výrobcu s najdlhšou históriou. Má aj oveľa viac karbónových dielov ako Dzurinda a bicykel je veľmi dôkladne vyladený. Pohral sa s detailmi a nehľadel pritom na cenu. Vyberal si to, čo sa mu najviac páči a čo je ozaj na špičke. Skutočná chuťovka pre fajnšmekrov,“ hovorí Marek. Karbónové diely sú totiž najdrahšie, pretože bicykel odľahčujú. Okrem toho používa GPS systém. „Vďaka nemu dokáže zaznamenávať trasy a zároveň svoj výkon. Údaje môže preniesť do počítača a porovnávať, či na trase, ktorú jazdí viackrát, zlepšil alebo zhoršil svoj výkon. Môže teda oveľa efektívnejšie trénovať,“ doplnil Jurčík.
Mikuláš Dzurinda má podľa neho bicykel, ktorý takisto patrí k nadpriemerne kvalitným. Nie je však natoľko „vymakaný“, ako má jeho stranícky kolega. Používa komponenty Sram, rovnako ako niekoľkonásobný víťaz cyklistických pretekov Tour de France Lance Armstrong. ..."


ja im to prajem, veď podľa daňových priznaní sú to takmer chudáci čo nič nemajú, aspoň že sa zmohli aspoň na bicygľe
18.02.2010 - 13:09:12
00
kako1: dotm sa ťa tu pýtal na ako bicykli jazdíš, neodpovedal si.

A máš vôbec bicykel a alebo si tu len kráťiš voľnú chvíľu....


už so m to tu raz napísal, hľadaj, keď máte dosť času na hľadanie záporov a kladov bývalých a súčasných vlád, hádam si nájdeš čas aj na toto.
18.02.2010 - 13:10:46
00
ty si ako tvoj vodca nemate spolocnu DNA lebo tie tvoje odpovede ako by ti ich pripravoval sam velky vodca skus normalne odpovedat a netvarit sa ze si zjedol vsetku mudrost sveta
18.02.2010 - 13:14:02
00
jéjda ďalší jasnovidec, keď vidíš ako sa tvárim. Už som tu raz písal aký mám bicykel a hneď na to bol od Vás výsmech a reakcie že to bicykel ani nie je ( nie každý je taký chudobný ako Čurinda a Mikloš). Takisto keď som prispel koľko som najazdil. Cyklistiku si od Vás znechutiť nenechám, tak som tam prestal prispievať. Politiku mi znechutiť nemôžte, lebo mi ju znechutili samotní politici
18.02.2010 - 13:22:04
00
presne ako som písal vyššie, nikdy nemáte dosť. Najprv daj jednu vec, keď dám, daj druhú atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,....


Toto ma vždy zrazí k zemi - najlepšia vláda aká tu kedy bola, je a bude, ale tí čo vidia tú hŕbu pozitív nie a nie sa podeliť s nešťastníkmi slabozrakými :doh:

akosi nechápem ako to súvisí s predajom vo vzťahu Dzurinda - Fico. Žeby len v tom že uzemnil Mečiera?


Tá tabuľka skôr súvisela s tým, že ak sú pri predaji majetku modráci takí extrémne nenažraní, ešte stále existuje v tejto oblasti aj mimoriadne kvalitná konkurencia, na ktorej adresu som nezaznamenal nejaké extra pripomienky. A nepomôžem si, ale v ľubovoľnej oblasti (justícia zvlášť) mi Mečiar pripadá akokoľvek, len nie uzemnený :worried: (aj keď netvrdím že by som sa nepotešil, keby to bola pravda)


Naposledy upravil gebula dňa 18.02.2010 - 13:44:22, celkovo upravené 1 krát.

18.02.2010 - 13:33:54
00
presne ako som písal vyššie, nikdy nemáte dosť. Najprv daj jednu vec, keď dám, daj druhú atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,atď.,....

ved ale o tom to cele je.. ked dzurindova vlada vykonala 10+ a 10- a ficova vlada 1+ a 35- tak ktoru vladu budem prehlasovat za lepsiu? ktoru budem radsej volit?
ved nas presvedc (cislami, faktami) ze radsej fico ako dzurinda..

kradlo sa za oboch ale za modrych sa aj zarabalo.. a ked niekto statu zarobi 200mil a rozkradne 150mil tak stat v konecnom dosledku zarobi 50mil.. lenze ked niekto ukradne 200mil. a potom este dalsich 150mil. tak si zarobil hovno ale si 350mil v strate..
takze bud mas vo vedeni ludi ktory hrabu pre teba aj pre seba, alebo mas vo vedeni ludi ktory hrabu len pre seba a ty si s holou ritou.. principialny rozdiel modra vs cervena
18.02.2010 - 13:35:08
00
no kako...moc si o tom crosse toho nepopisal...nebavi ta bicyklovanie?
18.02.2010 - 13:53:23
00
ja pekne poprosim, vylucte ho z diskusie, proste si ho nevsimajte...

...radsej 10 opozicnych/protichodnych nazorov v diskusii ako 1 dementny - ved takto sa diskutovat neda... :x (tip z diskusneho kruzku, 1. lekcia)
18.02.2010 - 13:57:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up