Na stredovom zlozeni mi zacalo nieco pukat, ked som to skusil zistil som ze tam mam volu, tak som to rozobral, vycistil a naozaj nieco s tym nie je v poriadku. Ked som kontaktoval obchod kde som ten bike kupil povedali mi, ze sa mi tam dostala voda, casom sa to vyhegalo a ze to je bezne, stredove zlozenie zevraj vydrzi jednu sezonu. Na starsom biku mi stredove zlozenie drzi doteraz, a nic mu nie je. Ide pritom, podla mna o dost kvalitny stred - RaceFace SRX BB. Myslim, ze u predajcu uz nepochodim, odporucte mi nejaky kvalitny stred, alebo da sa ten starsi opravit?

www.raceface.com

Prílohy:

SRX-Medium.jpg
SRX-Medium.jpg 29.09 KiB thumb_up0thumb_down

17.10.2006 - 12:10:54
00
opraviť ho už asi neopravíš, jedine sa poobzerať po niečom novom, fsa, deda, stronglight.... iné ti asi neostáva. je pravda, že jedna sezóna je dosť málo, ale aj to sa stáva, stačí jeden blativý výjazd a môžeš ho vyhodiť. :?
17.10.2006 - 18:13:13
00
cawko ja mam taky isty stred a tiez sa kazi ale nechapem pjeco :cry: :cry: :cry:
18.10.2006 - 16:07:34
00
ISIS vo vseobecnosti je shit, co sa tyka vydrze. Velka oska, male gulicky - vyvakla sa pomerne rychlo. Mozno tie najvyssie modely s viacerymi loziskami a lepsim utesnenim su na tom o nieco lepsie.

Neviem ako je na tom Octalink.

Po 3 rokoch s ISIS (vyskusal som Truvative, RaceFace, FSA, kazdy stal okolo 1100 Sk a vydrzalo +/- 2000Km) som sa vratil na stary dobry stvorhran. Klasicke 400 korunove Deorko vydrzi urcite viac (10000Km)

Mozno o rok,dva nejaky Hollowtech II, tam sa daju menit loziska, ale jedno lozisko stoji tolko, co cely stvorhran :)
18.10.2006 - 16:18:39
00
Ja by som možno vsadil na truvativ howitzer

guličky sú už mimo rámu, čiže môžu byť väčšie a viac vydržia 8)
18.10.2006 - 16:30:34
00
Pardon RaceFace, asi beriem späť aby som neuškodil značke. Celému hlavovému zloženiu som dal pekný olejový kúpeľ a čo sa dalo pekne vyčistil a zatial ide pekne. Takže uvidím dokedy.
29.10.2006 - 17:29:03
00
Ja som tento stred mal. Fungoval bezchybne necele dva roky. Potom som ho predal. Takze sa nemozem stazovat, ale pravda je, ze je to najlacnejsi stred od Race Face, takze niekde sa muselo setrit. Mozno su to prave trocha horsie loziska ako u drahsich modelov.
29.10.2006 - 18:01:11
00
keyboard_arrow_up