takze dnes som isiel a vidim psa ako bezi vedla mna za plotom asi vlciak tak bola uz tma ale lampy svietili. pes mal velky vybeh pri VI druzba .pridavam a pridavam vidim ze pes stale vedla mna a kukam na tachometer a tocim 45km/h :o a psovy to nerobi ziaden problem bolo to aspon 100m co takto bezal .sanca pred nim utiect nulova lebo on sa rozmakal skoro okamzite a kym by som sa spametal mam ho zakusnuteho v zadku :^)
01.03.2010 - 21:28:13
00
hehe, po mne raz vystartoval ked som isiel z kopca pri vinohradoch nad Racou cierny Dunco velky akurat tak po rozkrok. Ta obluda sa mi drzala tesne za pedalom a musel som mat tiez niekde k 50 km/h. Dole na ceste som mu uz nestacil a spomenul som si na tie navnady pri chrtich zavodoch. Tie ked zastavi navnada tak tiez zastanu. A tak som zastavil. Dunco tiez, civel na mna a zacal brutalne brechat. Ja samozrejme bledy ako stena :sweat: , premietal som si obranne chvaty v tisicich variaciach :ninja: . Nakoniec ho to po chvili prestalo bavit a tak sa otocil a zmizol. :whew: Kamarati sa az za brucha chytali ked to videli. Vystartoval totiz len po mne.
Hafani vidia v otacajucom sa pedali zajaca.
01.03.2010 - 21:44:13
00
Tak,tak .. frekvencny trenink ma aj svoje negativa :rofl:
01.03.2010 - 21:50:55
00
Naviac .. este ked som cital raz davno clanok, ako besna (ako skutocne besna) vevericka zautocila na pneumatiku cyklistu, a dohryzla mu ju .. :tmi: :sweat:

Pneumatiku ktorú? Okolo pása, či okolo ráfku?
01.03.2010 - 23:31:48
00
Na bajku zatiaľ na mňa len kde-tu nejaký zavrčí a zašteká, ale väčšinou sú to "fifiny" - čivavy, ratlíci a im podobné "obranáre". |( Ale pred týždňom som mala malú dušičku - a to som veľký milovník psov. Nebolo to na biku, ale na pešo - a vyštartoval proti mne staforčír. Mladý, chcel sa len hrať a pozrieť, čo mám so sebou (popíjala som horúcu čokoládu). Staforčír, aj keď je to krásny pes, je dosť veľká ohava a napriek všetkej láske ku psom ma zamrazilo a na okamih som stŕpla, keď som videla, ako cvála ku mne. Našťastie bol "len" zvedavý, pricválal až ku mne, vyskočil a snažil sa zistiť, čo mi tak dobre vonia v pohári. :emo: Odľahlo mi, povedala som tej ohave, aký je zlatý psík (konečne som si mala možnosť obzrieť to zblízka) a odkráčala som aj s čokoládou. Ale prvých pár sekúnd mi nebolo všetko jedno, hlavne keď ten zlatý psík nemal ani náhubok ani vodítko, len voľne "sa venčil".
02.03.2010 - 09:12:42
00
no, srnky to nemaju so psami lahke ;)
02.03.2010 - 09:18:02
00
hehe po nas zacal stekat taky mali jazvecik :D neprijemny pocit ked ho mate za patami :@ jako sa pohodka jazvecik nee? mali mse takeho doma zlaty hafo.. a potom prisiel jazvecikov ,,big brother'' este ze sme to mali dole kopcom :whew:
02.03.2010 - 09:50:08
00
pri tych malych zmrdoch sa clovek aj boji aby mu neublizil.. lebo male sproste skace rovno okolo kolies a kluk.. raz mi jeden tajtrlik maly prebehol pod klukami zlava doprava ale to uz som dobrzdoval..
inak povacsinou je lepsie zastat/spomalit (aspon v meste, pripadne ked je nablizku majitel) pretoze dostat psa z dosahu majitela neni najlepsi napad.. na dialku mozno pes neposlucha ale z blizky ho vie spacifikovat (pripadne aspon prvu pomoc poskytnut)
02.03.2010 - 10:09:32
00
no tak bude to teraz nechutne a asi sa do mna pustite, ale ked by na to doslo tak by som ho bud nakopal do gulí, alebo pri najhorsom mu vypichnem oci...a to si mslim ze kazdy uz musi pustit
02.03.2010 - 15:39:25
00
To ti skor odkusne paprču ako mu vypichneš oči :rofl:
02.03.2010 - 15:43:59
00
tak ale sak ked uz je zakusnutý, tak snad nie, a ked nie tak ho nabucham - nakopem do vajec, sak jeho to tez musi bolet :D
02.03.2010 - 15:59:09
00
no ja neviem ako velmi poznas psov ale ked ta raz kusne vacsinou nepusti a kyva s hlavou doprava dolava takze ti naozaj tu ruku skor ukusne ( myslim na vacsie plemena ) ako ho ty niekam dokopes. Ked ta uz kusne, musis mu lobnut ale riadnu po nufaku resp do cumaka ,tam ho to boli omnoho viac ako niekde medzi nohy, ak by si vobec na to miesto dociahol :-) .....
02.03.2010 - 18:08:54
00
tak ale sak ked uz je zakusnutý, tak snad nie, a ked nie tak ho nabucham - nakopem do vajec, sak jeho to tez musi bolet :D

Som zvedavý kde budeš kopať,keď to bude suka :lol: :)
02.03.2010 - 18:36:31
00
no neviem neviem ci by si mal na to GULE TY :rofl:
02.03.2010 - 19:05:17
00
Wrathchild: mal si spravny pocit ze pises hluposti, mrkni sa na toto http://www.youtube.com/watch?v=MZm037jPNgc , hlavne ten cierny hafan (vlciak?) a skus si predstavit ako by si ho "pichol do oka" :lol:
02.03.2010 - 19:42:06
00
keyboard_arrow_up