Chcem sa opytat, ci nevie niekto, ci robi VDO k svojim cyclo computerom bezdrotovy prenos. Ak ano, co asi stoji?
11.02.2005 - 20:21:19
00
pozri http://www.progresscycle.cz/ VDO - náhrádné diely
17.02.2005 - 20:45:04
00
mate dakto VDO tachac..? Ja ho mam asi polroka a uz sa neda pozit.. :( K veciam sa spravam citlivo.. moj doterajsi tachac vpohode vydrzal 9 rokov a vpodstate mu absolutne nic neni okrem toho, ze nemal ziadne funkcie navyse tak som kupil prave VDO C3. Je rieseny tak, ze sa nasadi, pootoci a tym sa "zacvakne". Dole som ho dal max tak 8-10 krat a ide o to, ze sa mi na tom tachaci uplne vylamali vsetky tie pididrazky co ho tam maju drzat takze uz nedrzi :( Nikdy som ho nezacvakaval nasilu ani som snim o nic nezavadil (vylamalo sa to postupne..).. Mate dakto podobne skusnosti..? Myslite, ze sa to da reklamovat..? Co sa funkcii tyka tak je super..
05.03.2010 - 23:32:46
00
Mal som vdo a8+ a v pohode..teraz som presiel na vdo c4ds a akurat co ma stve tak je ze pri mrazoch us aj pri +hodnotach mi neide(zatial pri max+5C)..mate stym takties problem ze pri nizkych teplotach proste pretstane ist?
06.03.2010 - 10:05:15
00
... Dole som ho dal max tak 8-10 krat a ide o to, ze sa mi na tom tachaci uplne vylamali vsetky tie pididrazky co ho tam maju drzat takze uz nedrzi :( Nikdy som ho nezacvakaval nasilu ani som snim o nic nezavadil (vylamalo sa to postupne..).. Mate dakto podobne skusnosti..? Myslite, ze sa to da reklamovat..? Co sa funkcii tyka tak je super..

:D mal som/mam v krabicke C4 DS a stalo sa mi presne to iste. akurat ze mne to "len" prasklo a zachytil som to relativne v zarodku - lepil som to no moc dlho mi to nevydrzalo. ak to mas v zaruke tak to skus urcite reklamovat.
teraz mam Z3 a zatial vsetko ok.

Prílohy:

IMG_4940.JPG
IMG_4940.JPG 110.04 KiB thumb_up0thumb_down

08.03.2010 - 18:06:32
00
mal som c3ku dost dlho a aj som tomu bajku vseobecne ublizoval aj som obtrhal kabel od drziaku aj od snimaca ale toto sa mi nestalo nikdy ;-] teraz mam mc1 a tam je to robustnejsie takze neverim ze sa mi nieco take stane
09.03.2010 - 11:06:37
00
aaa do ritky.. :( Skoda, ze si nenapisal skorej.. Som si myslel, ze iba ja mam tie probelmy a kedze som kupoval cez net, nechcelo sa mi to riesit cez reklamacky, dotahovat sa.. a platit postovne tam a naspet a reklamacku mi neuznaju.. inak ta fotka uplne jak moj tahchac pred mesiacom (teraz je uz urvate vsecko).. fakt megasrot ten plast.. Som sa vcera nasral a proste som to tam prilepil riadnou davkou sekundoveho lepidla :D na ten drziak s tym, ze nech to dosluzi a ked dojde baterka uz vzivote VDO nechcem videt a kupim spolahlivu sigmu co som mal doteraz a maju to vsetci kamosi a nikdy sa nikto nestazoval.. :P A este jedna vec, ktra mi na tom tachaci strasne vadi je jeho pomala odozva.. Na starom tachaci som sa rozbehol a vmomente som videl, ze idem napr. 30.. teraz sa rozbehenem a kym sa mi tam objavi adekvatna rychlost tak ubehnu aj 2-3 sekundy.. da sa na to zvyknut ale zozaciatku je to trosku neprijemne..
09.03.2010 - 21:38:21
00
keyboard_arrow_up