Len nech sa mu aj nadalej takto dari, je dobry chalanisko :)
15.03.2010 - 14:52:11
00
http://sport.sme.sk/c/5285427/slovak-sagan-ocaril-svet-cyklistiky.html

Paci sa mi hlavne tento uryvok:

„Od malička bolo na Petrovi vidno, že na bicykel má danosti. Napriek talentu v tréningu drel, ale najmä chcel. Nikdy neplakal, nesťažoval sa na bicykel, že nemá ľahké kolesá, ale stále túžil po víťazstvách"

:lol: :lol:

hej, hej, v tlacanej verzii sme je tam odfoteny s trenerom a so speslom s campagnolo bora ultra :rofl:
15.03.2010 - 17:40:01
00
S veľkou pravdepodobnosťou bolo myslené obdobie Peťových pretekárskych začiatkov a vtedy určite nemal ani zďaleka material extra triedy, skôr slabší ako priemerný, foto je len dokumentárne.
15.03.2010 - 21:16:42
00
A kto mal? Navyše to bolo keď mal možno 13 rokov a vtedy technika nejak nezavážila. Neskôr mu už dopriali.
15.03.2010 - 21:51:33
00
aj mne by mohli dopriat
15.03.2010 - 22:19:43
00
Náš hrdina Peťo Sagan sa vracia na rodnú hruď-na Slovensko. Ako sa ho chcete dotknúť, či len pozdraviť alebo zobrať mu malé malé pivo/alebo jeho bývalemu trénerovi veľké pivo :-) / tak nevahaj a čítaj.
Stretnutie sa uskutoční najbližší piatok alebo sobotu v Žiline na zatial nešpecifikovanom mieste. Vo štvrtok bude tlačová konferencia a následne upresním viac. Takže všetci čo Peťa poznáte /aj nepoznáte/ dajte mi vedieť či by ste prišli na uvítacie stretnutie do nejakého žilinského pubu. Peter Zanicky
16.03.2010 - 12:01:03
00
katko ty si menedžér pre slovensko? ]:)
16.03.2010 - 12:14:10
00
Náš hrdina Peťo Sagan sa vracia na rodnú hruď-na Slovensko. Ako sa ho chcete dotknúť, či len pozdraviť alebo zobrať mu malé malé pivo/alebo jeho bývalemu trénerovi veľké pivo :-) / tak nevahaj a čítaj.
Stretnutie sa uskutoční najbližší piatok alebo sobotu v Žiline na zatial nešpecifikovanom mieste. Vo štvrtok bude tlačová konferencia a následne upresním viac. Takže všetci čo Peťa poznáte /aj nepoznáte/ dajte mi vedieť či by ste prišli na uvítacie stretnutie do nejakého žilinského pubu. Peter Zanicky


Katko prosim napis podrobnosti na forum akonahle to budes vediet, urcite vela bajkerov by o tu moznost nechcelo prijst ^_^
16.03.2010 - 12:24:03
00
toto všetko je vďaka FB :lol: ale ak budem vedieť viac, dám vedieť...príp. giro, ten je k tomu najbližšie 8)
16.03.2010 - 12:25:49
00
niečo na motiváciu :P

http://www.zilinskyvecernik.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=18687&Itemid=57
16.03.2010 - 19:19:53
00
Náš hrdina Peťo Sagan sa vracia na rodnú hruď-na Slovensko. Ako sa ho chcete dotknúť, či len pozdraviť alebo zobrať mu malé malé pivo/alebo jeho bývalemu trénerovi veľké pivo :-) ... Stretnutie sa uskutoční najbližší piatok alebo sobotu v Žiline na zatial nešpecifikovanom mieste.
No neviem... Pokiaľ mám dobré informácie, tak jeho bývalý mládežnícky tréner odchádza v piatok večer s ďalšími žilinskými nádejami na sústredenie do Chorvátska... A ako ho poznám, tak pred jazdou ani malé.
16.03.2010 - 21:10:34
00
ak myslíš Novosada, tak ten samozrejme môže ísť preč, ale toto písal Peťo Zanický a ten asi sám dobre vie či bude doma alebo nie :lol:
16.03.2010 - 21:30:14
00
Ten článok o Saganovi, čo dal katko- By som dával v športových školách, každé ráno prečítať Slovenským nádejam v športe, 95% športovcov plače to sa nedá, to mi nechutí, už mám toho dosť. Ja sa vôbec nečudujem, že len 5% je v športe svetová špička a ostatné je len priemer. Profík to musí mať zakódované v hlave. Napr. taký Lendl v tenise predbehol dobu v jeho čase o 20 rokov, to bol profi stroj.

Klobúk dole Saganovi :clap:
17.03.2010 - 14:29:25
00
Strucny clanok a kratke video z dnesnej tlacovky:
http://sport.sme.sk/c/5291112/sagan-si-svoje-uspechy-este-naplno-neuvedomuje.html

A este ine video z tlacovky:
http://sport.cas.sk/clanok/156782/video-sagan-o-fantastickych-vykonoch-netreba-si-to-tak-brat.html

A este iny zdroj a ine video (dole):
http://sport.pravda.sk/sagan-som-rozbity-unaveny-a-chcem-si-oddychnut-fqm-/sk_rsport.asp?c=A100318_001504_sk_rsport_p43

A par zaujimavych otazok/odpovedi z on-line rozhovoru:

Drakul: Peťo, v jednom rozhovore si povedal, že nikdy nebudes taky vrchar ako Alberto Contador... Ja si vsak myslim, ze budes... Ale pár kíl dole... Ak by si s tým mal problém, ozvi sa, môžeme íst zabyciklovať v BA na hrádzu - mám novy bike z Tesca :)
Peto: Každé kilo je na úkor niečoho. Teraz mi vyhovuje sila. Každý má dané vlastnosti, že bude vrchár a keď si pozriete Contadora, vyzerá ako 10-reočné dieťa.

Milan F: Ako hodnotíš podiel trénera Vendelína Kvetana na Tvojom cyklistickom raste a prajem Ti aby si porážal Kreuzigera.
Peto: Keby nebolo jeho, možno by som nebol v Liquigase. Zrejme iba tým.

Ole Ajnar: Ak by sme zabudli na to, ze v cestnej cyklistike je viac penazi, ako v horskej... Ktoru by si si v tom pripade vybral?
Peto: Asi cestnú, lebo nejde o peniaze, ale o to, aké je to populárne, ako sa to dá spopularizovať a čo má väščiu budúcnosť.

Lukas: Ty osobne by si si trufol na Giro, ci TdF?
Peto: Tento rok určite nie.

Bob: Všetci sme to videli - krátky prudký kopec a už si všetkým vždy ukázal chrbát. Také sú presne na jarných klasikách. Budeme ťa teda môcť vidieť na Amsteli a pod., alebo už ti tím stanovil iný program ?
Peto: Zatiaľ mám Paríž - Roubaix, to je jedna za najznámejších klasík, potom ma dajú Okolo Kalifornie, to sa ale môže v priebehu sezóny meniť. Pôvodne som napríklad nemal štartovať ani na Paríž - Roubaix, a predsa ich pôjdem.
18.03.2010 - 18:43:47
00
tak podľa jeho vlastných slov ktoré odzneli v médiách má v programe Tour of Turkey, ktorá začína 12.4.....Roubaix je 11.4....takže asi nie ;)


katko, sagan predsa pojde roubaix, cital si v pravde ?

to bude maso :clap:
18.03.2010 - 20:14:02
00
keyboard_arrow_up