Dlho som vahal, ci to sem napisat. Dnes je prvy jarny den, prvy moj tohtorocny vyjazd na biku. Zaroven prvá definitivna rozlucka s vrstovnikom - bikerom Ivanom B. v Martine. Viem, ze na tomto fore nebol prilis oblubeny, sam som sa s mnohymi jeho nazormi a vyjadreniami nestotoznoval,. Poznam ho avsak trocha lepsie ako ostatni - bol kamaratsky, dobrosrdecny a ochotny pomoct. Sam som pritom dlhsie netusil, kto sa skryva pod tymto nickom, aj ked sme sa poznali od detstva. Boli roky, kedy sa nase cesty prelinali viac, najmä 90-te, či už na žiletke, biku, turistike. Posledny 100 km spoločný výjazd v auguste 2009 nad Terchovou a nadrzou Nova Bystrica. Posledny telefonat v polovici novembra 2009. Slub, ze ho pridem pozriet v ich novom byte. Sokujuca informacia o jeho zmiznuti na Vianoce. Co si z toho vsetko zobrat ??? Bolest existuje nielen fyzicka, stastie v zivote byva kratke a vrtkave. Neviem si predstavit tu bolest ktoru prezivaju jeho rodicia a snubenica. Majme preto otvorene vsetky zmysly, mozno sa nam niekto prave teraz pokusa cosi povedat, ziada po pomoc, iba to nevie vyslovit. Nech Ivan najde pokoj vo svojej dusi. Ja si nanho spomeniem pri kazdom vyjazde na biku. Otvaram flasu niekolkorocnej Ballantines...Marian
20.03.2010 - 17:16:10
00
fuha ak som to dobre pochopil tak si zobral zivot ? ci nejaka nemoc ho skolila ? aspon pre info, kolko mal rokov ?
20.03.2010 - 21:49:37
00
to prve, 37 r.
20.03.2010 - 22:04:14
00
nechcem byť zákerný, ale... tí čo sa TU z neho tak smiali, zakladali témy oňom a pod... nechcel by som byť vo vašej koži.
20.03.2010 - 22:15:14
00
Baron zle miesto byť na smiech si si vybral ,alebo si myslíš že sa zasamovraždil pretože sme (som) sa sním hádal o Mirindách ?*
20.03.2010 - 22:32:42
00
mohol tu ostat myslim na fore, stacilo viac ohladuplnosti ....
20.03.2010 - 22:48:05
00
tiež si myslím,podobne skočil(tu na fóre) aj cumel...
a aby sme si targeta trochu pripomenuli v trochu veselšom: :angel:

Uprimnú sústrasť všetkým známym a rodine.

Prílohy:

target.jpg
target.jpg 364.61 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil epo dňa 21.03.2010 - 10:28:14, celkovo upravené 2 krát.

20.03.2010 - 22:50:26
00
Je to smutne ak je clovek dohnany zivotom k niecomu takemu . Je mi to luto a tymto vyjadrujem sustrast rodine i priatelom .
20.03.2010 - 22:51:12
00
život ťa nikdy k ničomu takému nedovedie.. dovedieš sa k tomu len sám, ale aj tak tento spôsob nie je riešenie..
20.03.2010 - 22:53:01
00
jasne si nemyslím že to tak bolo, ale predsa len... je smutné ako sa tu niekedy správaju ľudia k nováčikom, hlúpučkym deťom a pod., ak ten človek mal neakú poruchu tak snáď sa to dá pochopiť.
epo: toto som ani nevidel, teda mať toľko energie..
20.03.2010 - 22:56:40
00
CraObs :Mas vlastne pravdu ,ale ak clovek bojuje napr.z depresiami ma na to iny pohlad . Trosku stym mam svoje skusenosti . Mas pravdu ,vzdy by sa malo najst lepsie riesenie .
20.03.2010 - 22:59:46
00
k nováčikom sa nikto nespráva automaticky "zle", ale keď už perlia a dlhodobo tak to schytajú.. a každý musí uznať, že target perlil slušne.. či má niekto problémy cez internet nezistíš..
čo sa ale pametám tvrdil, že je velký bojovník, toto by som z jeho rečí nečakal..
každopádne RIP nech už bol akýkolvek, týmto si ale nepomohol a pár luďom v okolí určite silne ublížil a poslal do riadnych sr*čiek..
20.03.2010 - 23:02:44
00
Nemyslim si ,ze to bolo prave toto forum co za to moze. A je zbytocne to tu rozoberat a dohadovat sa kto co napisal .
20.03.2010 - 23:12:05
00
nechcem byť zákerný, ale... tí čo sa TU z neho tak smiali, zakladali témy oňom a pod... nechcel by som byť vo vašej koži.


Je to smutné čo sa stalo, ale čo sa týka témy o ňom, tak o to si koledoval, Ja osobne som sa nezapojil, ale tlak vedel zdvihnúť, myslím si že tá téma bola OK, sám si to pýtal.
To, že je niekto navždy preč, nevymaže všetko to čo urobil.
Viackrát som bol na pohrebe, kde po vypočutí nekrológu sa viacerí zhodli, že asi pochovávajú niekoho iného, koho nepoznajú.
Sorry, nepoznal som ho osobne, úprimnú sústrasť, je to šok
... ešte furt mi behajú zimomriavky po chrbte.
20.03.2010 - 23:14:54
00
Nepoznam targeta6 ako prispievatela do fora takmer vobec. Urcite som jeho nick zaregistroval, ale nijako obzvlast. Teda ani neviem ci dostal ban alebo prestal pisat ci nieco ine. Internet je vsak silne medium a ludia ho casto beru ako ventil z kezdodennej reality. Su tu socialne siete, FB, Pokec, rozne fora, blogy apod. Neviem ake su pravidla napr. na Pokeci, no predstavte si ze nejakemu mlademu chalanovi alebo babe zrazu zmazu profil, jeho fotku daju do databazy a zamedzia pristup /trochu sci-fi ale nic nie je nemozne/. Myslim ze by to nebolo jednoduche sa s tym zmierit. A aj ked mal Ivan 37 rokov, potapajaci sa aj stebla chyta...To preco ukoncil zivot vedel asi len on sam. Uprimnu sustrast jeho priatelom, rodine.
21.03.2010 - 00:23:08
00
keyboard_arrow_up