Uz som parkrat nakupoval cez shopy:
http://www.paul-lange-oslany.sk/?str=shop
ale podla mna je to najhorsi webshop. Nie je moznost triedit po kategoriach, zdlhave vyhladavanie, k tovaru sa zobrazuju male obrazky, pri kliknuti ich poriadne nevygeneruje, resp. script taha ine rozmery ake v skutocnosti ten obrazok ma, takze su rozbite, u bicyklov chybaju mnohe parametre napr. vaha, popisy komponentov su neprolozene (ang), chyba popis bicykla - teda jeho urcenie, pripadne povod a ine nalezitosti ci zaujimavosti, ktore ine shopy ponukaju, kazda velkost biku je zvlast zobrazovana (lahko mozete spravit chybu pri objednavani), chybaju niektore velkosti, chybaju mnohe modely (GF), chybaju farebne prevedenia, u vidlic chybaju dolezite udaje, u oblecenia tabulky velkosti, pripadne ine dolezite informacie, celkovo ich produktova paleta je biedna ................no proste tej kritiky by bolo na dva dni pisania!
Co je vsak smutne, ze tolko predajni na Slovensku sa uspokoji s takou ponukou, ze nejdu vlastnou cestou .....jednoducho si potiahnu ich "engine" do svojej domeny a hotovo. Ved v dnesnej dobe je tolko moznosti zakupit si vlastny shop v dobrej cene, ktory bude designovo atraktivny, ktory bude obsahovat viac funkcii, atd. Ako vidim lenivost, ci neochota je na Slovensku spickova :muscle: :beer: :beer: :muscle:

Je az radost nakupovat v rakuskych, nemeckych, ceskych shopoch, ktore su nielen designovo atraktivne, su viacjazycne, obsahuju podrobny popis vsetkeho, nakupneho radcu k produktom, ponukaju online tovar na splatky,......ale su mnohokrat aj lacnejsie! A potom sa nasi obchodnici divia, ze kde je ta kupna sila :tmi:
Skuste si napriklad kupit cez Oslany pumpu na CO2......a skuste to tu:
http://www.bikestore.cc/index.php/cPath/518_77
Ja viem, teraz sa spusti mnoho kritiky, ze ten a ten je s nimi spokojny.....nuz budte si. Ja som len vyjadril svoj nazor. :handshake:
26.03.2010 - 10:05:20
00
Je super, ze mas svoj nazor. Nabuduce ho vyjadruj v prislusnej teme a nezakladaj novu.

bikove-obchody/paul-lange-oslany-sk-t18953.html
26.03.2010 - 10:51:25
00
keyboard_arrow_up