Ja som si trochu upravil sedlovu objimku, aby to nemal dotycny zlodejicek take lahke. Len s prazdnymi rukami nepochodi... :P .

Prílohy:

IMG_2872.jpg
IMG_2872.jpg 82.75 KiB thumb_up0thumb_down

IMG_2871.jpg
IMG_2871.jpg 103.86 KiB thumb_up0thumb_down

02.04.2010 - 14:52:21
01
asi sa veľmi nudíš :P ,ale inak :y: za nápad
02.04.2010 - 16:46:51
00
mam take obdobia :) :smoke:
02.04.2010 - 18:41:00
00
avsak biky clenov fora by s touto hranicou problem mat nemali :)

Heh... sedlo + sedlovka a sme tam :devil:
02.04.2010 - 22:33:29
00
v každom prípade by to chcelo vyskušať. tekutý dusík sadá zohnať v spray.

kde si vzal taký fyzikálny nezmysel?
kritická teplota : -147 °C
kritický tlak: 33.999 bar (3,445 MPa) - nad Tk ho neskvapalníš a aj pri Tk na to treba celkom slušný tlak
02.04.2010 - 22:38:08
00
nie je riesenie kupovat zamky-na prvom som mal tri rozneho druhu aj tak som on prisiel.ja mam tri stroje,horsky na balkone a dve ziletky v obyvaku.ked idem na svih a minien vsetku stravu tak bike ide somnou.billa,tesco vsetci pozeraju ale neni taky zamok co by ochranil mojho krasavca!!!


-nie je zase zamok ako zamok..Podla mna vela ludi to zlodejom ulahcuje tym ze pouzije lacne neznackove zamky ktore sa daju rychlo prekonat..
Apropo bajk v pivnici stale je, sice mi trva asi 5minut dokym dam z neho vsetky retaze a zamky dolu, ale mozem kludne spavat..Este rozmyslam nad tym, ze navrtam do betonovej steny nejake uchytky a pouzijem retaz z kalenej ocele na motorku..
03.04.2010 - 09:59:52
00
dobrovolne sa priznávam že som dnes "šlohol" bicykel,
kamošovi ho ukradli asi pred dvoma mesiacmi z dvora, a dnes som ho v jednom nedalekom meste nahodou zbadal pred obchodom, mal prazdne zadne koleso, tak neviem či tam bol len hodený alebo tam na nom niekto bol, ale nevahal som a dotlačil som mu ho domov, Marek bol štastný že ma svoj bicyk späť, nejde o niaku super mašinu ale ma ho rad,
myslím že som urobil spravne, a keby tam niekto po mne vybehol ešte by možná aj po papuli dostal :punch:
a dostal som aj nalezne :beer:
03.04.2010 - 21:48:37
00
no...len ci to bol ten isty bike :rofl:
03.04.2010 - 22:29:51
00
tak tomu ver že bol!! 8)
04.04.2010 - 19:19:35
00
no mne keby sa takeho capnut podarilo by skoncil ovelahorsie..ak by vobec prezil.. ale ani toto neni zle.. :) http://www.mojevideo.sk/video/8e15/ako_na_zlodeja_bicyklov.html
24.05.2010 - 01:52:33
00
Bývam v paneláku, 36 bytov vo vchode. V poslednej dobe ma susedia začínajú vážne štvať. Nezatvárajú vchodové dvere, nezamykajú hlavné pivničné dvere, nechávajú otvorený výťah, nezhasínajú a jenedná sa len o jednotlivca, robí to tak viacej ľudí. Neskutočná pohodlnosť a arogancia, keď je to za dverami ich bytu už ich to nezaujíma. Najhorší sú tí z vyšších poschodí.
Potom že prečo bezdomovci smrdia vo vchode a mačky im osierajú rohožky a každú chvíľu niečo "zmizne".

Otázka: Bolo by namontovanie kamier (napr. do pivnice patriacej k bytu), popr. malá zabezpečovačka s PiR detektorom bez vedomia ostatných bývajúcich nejakým spôsobom narušením domovej slobody alebo porušením práv ostatných bývajúcich? Musí mi to niekto odsúhlasiť?
24.05.2010 - 15:12:35
00
MRK

skus to najprv otvorit ako temu na domovej schôdzy, urcite sa k tebe pridaju viaceri ktorym to tiez vadi. Ale najlepsie je sa na druhych vôbec nespoliehat. Ak mas v pivnici bajk na ktorom ti zalezi, tak si navrtaj do steny nejake úchyty + zo dve ocelove účka a mas to poriesene- s takym niecim sa ziaden zlodej co ma naponahlo babrat nebude. Tie kamery podla mna nie su dobry napad, lebo kazdy monitorovany priestor musi byt takto viditelne oznaceny, inac by si siel proti zakonu a myslim ze aj ostatnym obyvatelom by to vadilo a v pripade kradeze by to v skutocnosti nic neriesilo, lebo zlodej by sa urcite maskoval.
05.06.2010 - 17:48:58
00
presne tak, kamery su uplna blbost, to by si musel stale na to cucat a to nebudes. A ak aj budes mat zlodeja na zazname tak co ? to ti bike malokedy vrati. Neviem ake tam mate pivnice ak kazdy byt ma nejaku pivnicku tak ten svoj priestor by som si dal na pirko s alertom na mobil pripadne sirenou. A urcite by som bike v tych priestoroch uzamkol tak ako ti uz niekto pisal vyssie, teda nie zamok o radiator lebo to ti kazdy zlodej cvakne a odchadza z bikom, ale nieco solidne. Myslim tym nejaky zvarenec z hrubeho materialu solidne pripevneny o stenu, v nom zaisteny bike, a kludne to moze byt na visiaci zamok len musi byt zabezpeceny proti odrazeniu a precvaknutiu. Staci sa popozerat okolo seba, na zavorach lesnych ciest, na chatach vselikde za dedinou byvaju rozne vychytavky domacich majstrov co sa tyka zabezpecenia vchodovych dveri okien a pod. Urcite vies co myslim. Takato vec nebude draha, staci ti zohnat si matros, a nejakeho zvaraca co ti to zvari a mas. Trochu to vylepsis vlepenim gumy aby ti to pri kazdodenom pouzivani neodieralo bike a je to. Myslim si ze bezneho zlodeja to odradi, alebo minimalne spomali... Trhat zo steny ti to nikto nebude ked to bude na kovovych hmozdinach a rezat pilkou na zelezo tiez nie, s flexkou to bude na dlho aj hlucne.
05.06.2010 - 19:25:08
00
Možno sa budem opakovať, ale
Hlavne Žilinčania, zamknite si Meridu TFS500D o jednej ráno pri bare U-LA-LA, hneď pod tú kameru na rohu-najlepšie o tú terasu pred podnikom. O Meridu TFS500D, že o ňu do hodiny prídete presne ako ja 2.4.2010 :punch:
Odvtedy, čo som zistil, že žijem v tomto *****, bike vonku nenechávam. Neexistuje totižto nič, čo by zlodejských smradov odradilo od lákavej výhry..snáď len sekerou po hlave, aby nekrívali :^)
07.06.2010 - 22:10:24
00
dolekop.com
Dnes v noci mi ukradli z chaty kolo ikdyž nás v chatě bylo 7 tak i tak ty kurv.y se tam dostali.... prosím tak o pozornost hlavně slováky... už pomalu počítám s tím že ho už neuvidím :-( ale kolo nejde přehlédnout tak nepřestávám doufat... kdyby někdo měl nějaké info tak piště na icq: 481 193 401
(na zavode na Malino Brdo Chata: Nika)

Nie mne samozrejme. Ale toto je uz moc velka naohda.
07.06.2010 - 22:19:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up