mam kupit nieco lepsie ale jazdene za tuto cenu alebo toto ale nove?oplati sa to kupit ?a co ta znacka?poradte miiiiii :sweat: http://www.kupkolo.cz/produkty/kola-mavic-shimano-fulcrum_70/Zapletena-kola_55/token_281/Karbonova-kola-Token-MONO-Q-T50_2369.html Dik...
03.04.2010 - 10:17:08
00
http://www.cyklobazar.cz/inzerat/96405/mavic-cosmic-slr-2009/

ja by som z bazaru skusil
03.04.2010 - 12:51:39
00
mam kupit nieco lepsie ale jazdene za tuto cenu alebo toto ale nove?oplati sa to kupit ?a co ta znacka?poradte miiiiii :sweat: http://www.kupkolo.cz/produkty/kola-mavic-shimano-fulcrum_70/Zapletena-kola_55/token_281/Karbonova-kola-Token-MONO-Q-T50_2369.html Dik...


No, v prvom rade by som cez zmieneny obchod uz ani montpaku nekupil :shake:
Take jednanie ake maju oni sa musi hladat :n: . Daju fotku produktu, poslu uplne iny (samozrejme lacnejsi), tvaria sa ze je fsetko OK :@ Nakoniec si este musis zaplatit ked ten smejd posielas naspat!!! Kupkolo UZ NIKDY!!!!!!!!!! :finger:
04.04.2010 - 18:31:41
00
Nechcem tvrdiť že nemožeš mať zlú skúsenosť s týmto e-shopom,ja som za celý minulý rok objednával tovar v hodnote asi 700 euro(nie na raz)asi 7x som dal objednávku,nikdy sa mi nestalo žeby mi poslali iný tovar,a dokonca boli oproti iným obchodom neskutočne rýchly,aj podla kamošov ktorých mám v Česku sa jedná o jeden z najserioznejších obchodov,vobec by som sa nebál tam nič objednávať,a to som ešte opomenul že sú o dosť lacnejší ako konkurencia,mohol by som tu napísať porovnanie tovaru ktorý som si objednával ja z kupkola z tým istým tovarom z iného e-shopu,to bol vždy podstatný rozdiel,takže to je moja skúsenosť,posledná moja objednávka bola z februára na dualy st 6510(ultegra)v nedelu som napísal objednávku,v pondelok mi prišlo potvrdenie a v piatok som mal tovar doma,presne ten ktorý som objednal....
04.04.2010 - 21:39:34
00
Dantes tie staré dualy nemáš náhodou na predaj ? Zháňam nejaké 9 shimana.
04.04.2010 - 22:23:11
00
Nechcem tvrdiť že nemožeš mať zlú skúsenosť s týmto e-shopom,ja som za celý minulý rok objednával tovar v hodnote asi 700 euro(nie na raz)asi 7x som dal objednávku,nikdy sa mi nestalo žeby mi poslali iný tovar,a dokonca boli oproti iným obchodom neskutočne rýchly,aj podla kamošov ktorých mám v Česku sa jedná o jeden z najserioznejších obchodov,vobec by som sa nebál tam nič objednávať,a to som ešte opomenul že sú o dosť lacnejší ako konkurencia,mohol by som tu napísať porovnanie tovaru ktorý som si objednával ja z kupkola z tým istým tovarom z iného e-shopu,to bol vždy podstatný rozdiel,takže to je moja skúsenosť,posledná moja objednávka bola z februára na dualy st 6510(ultegra)v nedelu som napísal objednávku,v pondelok mi prišlo potvrdenie a v piatok som mal tovar doma,presne ten ktorý som objednal....


Bohuzial doba je taka, ze kazdy sa snazi toho druheho odr... :puke: Ale v Kupkolo to presahuje vsetky medze. Mozes si gratulovat, ze si mal doteraz stastie. A nemyslim si, ze su az taki lacni :shake: . Ked si clovek vymakne zlavu, kupi aj lacnejsie :nod: Dokonca posielaju tovar v porusenom obale :fubar: . Sedlovka mala odstrihnutu upevnovaciu pasku a vypadla mi z krabice, ked som ju vyberal. Naviac bola jemne oskreta, ako keby bola uz namontovana :@ . Pravdepodobne predavaju veci z montaze :puke: , preto maju nieco lacnejsie :n:
04.04.2010 - 22:39:24
00
To, že kupkolo posiela veci v zaujímavých baleniach je už známa vec. Ale to jest daň za tie super ceny, takže to má svoj význam
04.04.2010 - 22:46:15
00
To, že kupkolo posiela veci v zaujímavých baleniach je už známa vec. Ale to jest daň za tie super ceny, takže to má svoj význam


Tak to by potom malo byznam mat doma Rontgen, aby si si zistil, ci si za tu super cenu :finger: nekupil napr. buranu vidlicu :puke: . Alebo este inak: hura kupujme pouzite veci za super ceny :clap: ??? Dakujem, toto fakt hranici so zdravym rozumom :fubar:
05.04.2010 - 08:06:37
00
Dantes tie staré dualy nemáš náhodou na predaj ? Zháňam nejaké 9 shimana.

Žial,Vikino1,staré dualy,som už namontoval bráchovi na bika,boli to dualy tiagra...
Meridak-v podstate mi je jedno v čom je tovar zabalený-bárs aj v krabici od zákuskov,tam problém nevidím,problém by bol v poškodenom tovare,alebo už použitom,ja som všetok tovar z kupkola dostal neporušený,a to že je kupkolo najlacnejšie,to je všeobecne známy fakt,len naozaj v niektorom sortimente mali podobné ceny na kolokrame.cz,ale v globále naozaj ťažko nájdeš e-shop ktorý by mal lepšie ceny(ak niekto o takom vie treba sem napísať)-samozrejme mám na mysli len súčiastky na cesťáky,aké má kupkolo ceny súčiastok na horáky,to netuším,pretože ma to nezaujíma....
05.04.2010 - 10:29:29
00
Škoda... :headbang:
05.04.2010 - 10:37:46
00
kupkolo je dobry eshop , kolesa v takej cene by som radsej kupoval nove ako jazdene jedine keby som poznal predavajuceho
05.04.2010 - 12:49:25
00
Vikino1

mam jedny nove shimana 9s, ale neviem ci su to sora alebo tiagra.
Ak este budes mat zaujem, ozvi sa.
05.04.2010 - 12:50:44
00
chalani temu ohladom eshopu si rieste niekde inde...ja som zalozil tuto temu koli niecomu inemu nie :^) tak spat k teme :^)
05.04.2010 - 13:16:07
00
http://www.kupkolo.cz/produkty/kola-mavic-shimano-fulcrum_70/Zapletena-kola_55/mavic_279/Zapletena-silnicni-kola-Mavic-Ksyrium-SL_3068.html

ja by som bral radsej tieto mam snimy dobre skusenosti, pokial viem tak na carbonovych rafikoch sa zle brzdi a aj dost sa nicia(rozne ryhy od kamienkov)
05.04.2010 - 13:32:55
00
chalani temu ohladom eshopu si rieste niekde inde...ja som zalozil tuto temu koli niecomu inemu nie :^) tak spat k teme :^)


Zo svojich skusenosti radim Fulcrumy. Mam nove Zera :y: . Su drahe jak svina :?: , ale bicykel s nimi leti ako raketa. Predvcerom som sundal proti vetru tipka na karbonovom Specializede. Preletel som okolo neho 35 km/hod :devil: . V tvari mal total nechapavy vyraz :worried: . Mali sme s partakom v nohach uz asi 60 km a dalsich vyse 30 pred sebou. Kolesa su zaklad :nod:
05.04.2010 - 14:47:59
00
keyboard_arrow_up