Mato chce byt super tichy a takto to potom dopadne :x
05.04.2010 - 22:08:11
00
bla bla bla...
som ich mal rok nové v krabici a nevedel som, čo s nimi (boli origo na spicy)... na chameleona ako keby som ich našiel... jazdné vlastnosti fajné, len tá odonosť...
a už som to na tomto fóre rozoberal, tak hádam stačilo ;)
05.04.2010 - 22:10:24
00
:tmi: :x .. mountainkingy 2.2" som vozil a boli celkom v pohode, to Fred je uplny papier oproti nim, hmm .. asi mas na trne stasti, alebo vozis nejaku super-hyper-ultralight dusu :lol:
05.04.2010 - 22:16:59
00
Laco, ked uz menis nazov temy tak tam nedavaj tie blbe jednotky (19,99). Uplne postaci, ked zrusis tu ciarku medzi cislicami. :rofl:
06.04.2010 - 14:11:58
00
uz vidim to cislo za dva roky :D
06.04.2010 - 14:42:00
00
Nemali by sme pre istotu postavit kazdych 10km útulňu? :-)
06.04.2010 - 17:08:18
00
Laco teraz nahodil tvrdu métu, kedze Cerova draha ma standardne 14.5km ci kolko :lol: , ale teoreticky sa da Cerova draha plus ostatne single pospajat do okruhu, ale to bude potom asi 35km :rofl:
06.04.2010 - 17:29:07
00
som zvedavy kedy to bude 199,9 km :) dufam ze sa aj toho dozijem
06.04.2010 - 19:47:38
00
Dneska som sa rekreacne kukol pod Kolibu a co nevidim. Ten chodnik od Snezienky ponad jazierko je uplne prejazdny a vyjazdeny (povetsine asi od turistov). Akurat na jednom mieste treba obchadzat peso hustiny a jeden mostik je prepadnuty tak, ze sa to da len tazko vyjst na bajku. Vychadza to na naucnom chodniku nad studnickou :clap: .. odtial sa da zabaciou cesticou napojit na rohatku a z rohatky potom ide stary chodnik (povetsine neprejazdny) na asi kamenak, alebo co to je, odtial poza plot (samozrejme povodny je zataraseny pletivom), ale dalo by sa to, a potom nabera slusnu obtiaznost :tmi: :doh: :whew: ... az to cele skonci na zvaznici na zltej znacke a odtial asi po nej na Kolibu. Ale dalsi skvely chodnik som nasiel od zaciatku Partizanskej , ide stale hore, je cely krasne prejazdny (ako povrch), akurat na niekolkych miestach treba prenasat cez velke stromy a ide az na Kramare. Paradny kus singlaca .. kto bude dobry, tomu najblizsie ukazem :lol: (Laco sa nepocita, ten pozna kazdy kamen v okoli :D)

Inak .. zelena sa travicka, kvitnu ceresne ale kosa jak hovado .. 10 stupnov :x
06.04.2010 - 20:30:59
00
som zvedavy kedy to bude 199,9 km :) dufam ze sa aj toho dozijem

No, kazdy jeden sme schopni kazdy tyzden dat asi 500m singlaca. Takze ak si dame zavazok spravit vsetko do konca novembra, mame dajme tomu 8*4 = 32 x 0.5 = 16km singlo/cloveko/rok. Tych 15 povedzme mame, dalsich asi 15 uz existuje a funguje, mozno k tomu pripojit povedzme dalsich 15km. Takze zostava 155km a na to potrebujeme asi 10 dobrovolnikov, ktori budu 1x tyzdenne (alebo 5x tyzdenne menej) makat. Alebo 40 ludi, ktori budu makat 1x mesacne :) Hadam som to dobre prepocital :?:

edit: no v pripade cisto noveho singla to bude asi 4x tolko treba , asi.
06.04.2010 - 20:34:47
00
lto:
A ja som si myslel, ze uz docistujes Uhlenku... ;) :D
Dik za info staronovych singlacov, asi by sme mali spolu niekedy vyrazit... lebo este stale si neobjavil tie, co som tu uz popisal.. :D ;)
Tie na Prtizanskej poznam, tie su tam uz sto rokov... Blbe je, ze na Partizanskej je zakaz bikovania, takze tam a v okoli tie single nemaju moc vyznam... Je tam vela ludi... Myslim, ze skor by malo vyznam riesit druhu stranu Karpat... Ahoj, Krasnany, Raca...
Ale az po dobudovani Cerovej drahy.... ;)
06.04.2010 - 20:44:17
00
large: nehnevaj sa, ale takúto reakciu by som očakával iba od človeka, ktorý na singláči bol a odmakal si tam svoje. nespomínam si, že by si sa zrovna ty na singláči išiel pretrhnúť od roboty, preto mi takýto príspevok pripadá prinajmenšom nemiestny, aj keď si to myslel zo žartu. viem, že si bol (si) teraz chorý, ale aj tak si myslím, že sa to nehodí... ak som sa ťa dotkol, tak sa ospravedlňujem, isto vieš, čo som týmto chcel povedať. ako tu už niekoľko strán dozadu napísal misuge, NIKTO tie single za nás nevybuduje, preto ak po nich chceme jazdiť, treba sa chytiť aj lopaty...
06.04.2010 - 20:49:28
00
laco: Jj, su tam .. kadetade .. musis mi potom ukazat co si myslel presne. Ono pri Kramaroch je ich cely pytel :lol: .. tento ale vyznam imho ma, pretoze v podstate konci na konci Partizanskej za amfikom. Ja tade teda urcite jazdit budem, kedze je to taka polovicna zvaznica :lol: :) .. je to pekne rychly chodnik smerom na Zeleznu :D
mar_tin: najlepsie na tom je, ze ja tade jazdit nebudem :lol: .. ponevaz chcem cely asfalt na BK len pre seba :muscle:
06.04.2010 - 20:58:37
00
mar-tin ma cistu pravdu. Poslednu dobu maka na singletracku len uzka skupina nadsencov. Keby nas bolo viac, uz davno sme mohli mat tento singletrack hotovy v celej dlzke, a mohli sme riesit dalsie singletracky v okoli.
Cim nas bude menej, tym dlhsie a zlozitejsie to bude...
Ale my sa nevzdame, budeme budovat dalej...
Inak zajtra idem na statne lesy dohodnut tu zmenu singletracku - III. etapa ( Uhlenka - Maly Slavin ). Tak drzte palce, budem to asi zajtra potrebovat... ;)
06.04.2010 - 21:04:22
00
Lubo ty sukromnik :devil:
06.04.2010 - 21:15:33
00
keyboard_arrow_up