Zajtra podvecer - okolo piatej, siestej by som isiel nieco porobit. Prida sa niekto ?
08.04.2010 - 13:20:25
00
wsh, dám ti tip: hrabať lístie v zjazdíku od posedu do uhlenky... na ostatných veciach sa radšej dohodnime viacerí dopredu.
08.04.2010 - 13:41:00
00
ok. mar_tin daj mi ss, kde je naradie (stacia teda hrable).
08.04.2010 - 14:05:34
00
hmmm, to bude skôr vedieť lto.
08.04.2010 - 15:40:26
00
No veci su tam kde boli naposledy, akurat moje privatne hrable :lol: som si premiestnil za vyhliadku na kamenolom a dnes som premiestnil aj cerveny ryl (je pod stromom pri tej pasci na mamuty). Chcel som prekopat to tam, nieco som spravil a zahrabal, ale som tam uplne zdochol. Treba tam doniest krompac a solidnu motyku. Je to samy suter, koren, trava. V principe sa ale uz da prejst cely singel, len trochu techniky a sily.

Inak viem ako zahladzat cesticku. Treba rovny slusny kus buka orezaneho a povlacit ho po singlaci. Bude taky hladky ze az.
08.04.2010 - 19:07:47
00
Tak som to dnes vybavil...
Singletrack mame povoleny az na Maly Slavin... i s vyznacenim "C", ale to budem musiet este vybavit na Krajskom urade zivotneho prostredia, ale mala by to byt len formalita... ;)
Polovnikov vybavim tiez, uz viem ako... ;) :lol:
Drevo na mostik (klopenku) vybavim tiez, ak sa dohodneme kedy ho potrebujeme a kam nam ho dovezu... Pripadne mozeme neskor dostat i drevo na mostik v Uhlenke... ;)
To iste plati i o vstupky do lesa pre motorove vozidla... Zaujemci o vstupku nech mi pisu min. den vopred SS.
Mame takisto povoleny i dovoz drteneho kameniva a jeho rozplanirovanie na problematicke miesta na singletracku... ;)

Stalo ma to dost sil... ale stoji to za to... :y:

Poskodeny singletrack som neriesil, ale mam cislo mobilu na cloveka, ak bude treba, tak to doriesim... Ale nerad by som to takto riesil, ak je v nasich silach to opravit...


Naposledy upravil Laco Findl dňa 08.04.2010 - 21:02:47, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2010 - 20:53:34
00
:y: :y: :y:

edit: budu sa tlacit nove povolenia (zmena trasy) ?


Naposledy upravil lto dňa 08.04.2010 - 22:11:58, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2010 - 21:00:18
00
:bow:
08.04.2010 - 21:44:33
00
zase sa vam trochu vyjadrim - preco ste tie volne kamene nezapracovali do trailu. myslim normalne odhrnut povedzme 10cm zeminy na celom useku, naukladat kamene a zasypat (ciastocne). cize "vydlazdit". vrchna vrstva zeminy sa postupne vyjazdi/odplavi a lalaho mate minikici rockgardn zjazdnu pre vsetkych a ziadne uvolnene kamene.

Prílohy:

07.jpg
07.jpg 424.38 KiB thumb_up0thumb_down

08.04.2010 - 22:03:25
00
vladol: ten chodnik sa nevyraba novy, on normalne existuje, a prave na tom useku je to normalny pevny tvrdy zahladeny usek cesty vyrezanej do svahu a na tom listie s kamenmi :) Samozrejme, da sa to spravit dodatocne, ale je mrte roboty vobec to cele odhrabat a sprejazdnit. Vymyslat sa moze potom :lol:

edit: a boli to sutraky 5x5 a 7x7 mozno , nie take bomby ako na tom obrazku :D

ps: mne niekto odhodil konar, co som schvalne nechal na cesticke, taky pekny to bol ;( .. ja som zase na priecne polozene konare :D
08.04.2010 - 22:14:29
00
Samé dobré správy Laco :y: . Díky.
Myslím, že poškodený trail zvládneme vlastnými silami. Len nech sa odtiaľ zdekujú :D .
Víkendovú akciu by som videl skôr na sobotu, kvôli počasiu...
08.04.2010 - 22:44:45
00
Tak sme si dnes presli s Martinom časť od Uhlenky po mostik pri asfaltke na Kacin a musím povedat ze ta cast od posedu bude po vyjazdeni a dokonceni velmi pekna, s krasnym vyhladom do doliny Vydrice. Nasleduje krasny prejazd pomedzi dve stromiska, hlboke jamy i kopcovite objazdy mohutnych stromov. Dufam ze ich nevypilia pri najblizsej tazbe bo uz vyzeraju zrele na nejaky nabytok. A na zaver, mostik pri asfaltke sa da pekne prejst, najazdy su dostatocne, hlina hoc je mokra drzi pod kolesami, jedine ten blatisty vyjazd na Kacinsku asfaltku s 20cm blata sa nedal vyjst. Chcem Laca za uspechy na Lesoch pochvalit.
09.04.2010 - 00:43:36
00
Laci: :bow:
Na Krajskou urade zivot. prostr. to mozno bude este pestre. Juro z Rohatky tam momentalne bojuje s jednou zenskou, ktora je apriori proti cyklistom v lese. Postavila si hlavu a ani za boha nechce podpisat, dokonca dat ani vyjadrenie... Pritom ma vsetko ostatne schvalene. :tmi:
09.04.2010 - 08:18:03
00
Typicki SK uradnici (a ludia v SR) :x .. ale vyjadrenie dat musi. Heh, apriori proti cyklistom v lese .. moj otec po lese jazdil s bicyklom, ked ta zenska na svete este nebola. To su ludia :x
09.04.2010 - 08:30:20
00
Laci: :bow:
Na Krajskou urade zivot. prostr. to mozno bude este pestre. Juro z Rohatky tam momentalne bojuje s jednou zenskou, ktora je apriori proti cyklistom v lese. Postavila si hlavu a ani za boha nechce podpisat, dokonca dat ani vyjadrenie... Pritom ma vsetko ostatne schvalene. :tmi:

My sme trosku v inej pozicii... ;)
My uz povolenie mame, len sa ciastocne upravi a predlzi cyklochodnik. Dolozime dva doklady a len sa vyda dodatok k rozhodnutiu...
Juro z Rohatky asi narazil na Krajskom urade na zlu osobu... :(
09.04.2010 - 08:47:41
00
keyboard_arrow_up