dnes okolo 11:00 som okolo prechadzal a uz to tam bolo vycapene a pri tom stali dvaja pani v monterkach.
12.04.2010 - 17:38:01
00
uz len cakam, kedy vyrubu cely les v okoli a postavia tam nejake obchodne centrum alebo mcdonald... :n:
12.04.2010 - 17:53:20
00
Takéto značky patria predsa na cestné komunikácie,či nie :rock: ? A kto im to dovolil...bo ja ne :shake: .Aspoň,že šusterovku nezabrali,len dokedy... :P .Ano je to smerom na Bankov a na Alpinku obojstranne :!: .Nevšimol som si ako dôsledne :P to primontovali :lol: .A teraz predpokladám,že bude nasledovať osveta :angel: .Dodržiavanie bude kontrolovať dopravná polícia ;) .Z môjho pohlľadu niekomu už drbe :fubar: riadne.


Naposledy upravil TurboSlimák dňa 12.04.2010 - 19:04:00, celkovo upravené 1 krát.

12.04.2010 - 18:54:18
00
Len zaujímavé bude,ako to budú kontrolovať |( Nechápem význam týchto "múdrych" značiek,raz nás zdrbú za to,že sa prevážame na bikoch po chodníkoch a raz nám zakážu lesné cesty...To nám už vážne ostávajú len nevyznačené trasy :fubar:

EDIT/ Takže je to zatiaľ iba na modrej,áno?Na červenej nie?Budem musieť zajtra obzrieť ako to vyzerá :shake:
12.04.2010 - 19:00:56
00
červená do na bankov a modrá do na alpinku sú dosť využívané pešími aj bežcami ale hlavne dôchodcami.možno tam bajkeri občas zavadzali geriatrii a plašili tam dôchodcov na ich potulkách tak si to presadili.inak v tom nevidím žiadny iný význam.uvidíme kde všade to ešte pribudne a či sa tam budú zdržiavať pokutovania chtiví nadšenci v uniformách.
a keď budem dôchodca tiež sa tam budem prechádzať a ešte budem pchať bajkerom bakuľku do nuka medzi špice :P :lol:
12.04.2010 - 19:05:09
01
EDIT/ Takže je to zatiaľ iba na modrej,áno?Na červenej nie?Budem musieť zajtra obzrieť ako to vyzerá :shake:

Ak to tam ešte bude :tmi: :lol: ??


Naposledy upravil TurboSlimák dňa 12.04.2010 - 19:11:33, celkovo upravené 2 krát.

12.04.2010 - 19:06:46
00
Zatiaľ som nikdy nemal stret s nikým,či už na biku alebo na pešo,tak že by sme sa zrazili alebo si zavadzali :x Stále sme sa v pohode minuli a šli ďalej :sun:

turbo/ Tak ak je to taká "demencia" že nám dali značku na modrú tak prečo nie na červenú,že? :fubar:
12.04.2010 - 19:08:05
00
červená do na bankov a modrá do na alpinku sú dosť využívané pešími aj bežcami ale hlavne dôchodcami.možno tam bajkeri občas zavadzali geriatrii a plašili tam dôchodcov na ich potulkách tak si to presadili.inak v tom nevidím žiadny iný význam.uvidíme kde všade to ešte pribudne a či sa tam budú zdržiavať pokutovania chtiví nadšenci v uniformách.
a keď budem dôchodca tiež sa tam budem prechádzať a ešte budem pchať bajkerom bakuľku do nuka medzi špice :P :lol:

presne tak, niektori ciperni dochodcovia sa chodili stazovat na Mestske Lesy, ze im cyklisti robia infarktove stavy. takze ak nechceme, aby tam naozaj postavili policajta, tak jazdime ohladuplne, hlavne v tych neprehladnych zakrutach, kde hocikedy moze vyskocit dieta/pes/dochodca/turista atd... Verim, ze policia ma aj dolezitejsiu pracu
12.04.2010 - 19:16:37
00
winprog neviem či sú za tým dôchodcovia ale ak áno trochu ich chápem.keď zaflekuješ za 70ročnou babkou ver tomu že sa môže došikať od strachu a nie iba to..a na oboch tých chodníkoch sa ich vyskytuje dosť a nie každý je k nim ohľaduplný.
12.04.2010 - 19:18:34
00
S tou prácou polície môžme len dúfať,niekedy skutočne nemajú čo robiť a odbavujú sa na bežných ľuďoch.Mňa raz skontrolovali na biku,že či mám občiansky preukaz.Zhodou náhod som bral aj peňaženku,takže som mal :) Každopádne by sme mali byť ohľaduplní,no nie každý je taký...Najmä výrastkovia so "silnými" CTM a TESCO bikami a integralkami na hlave :muscle:
12.04.2010 - 19:20:42
00
a keď budem dôchodca tiež sa tam budem prechádzať a ešte budem pchať bajkerom bakuľku do nuka medzi špice :P :lol:

V podstate osobne s týmto názorom súhlasím,pretože sa týchto úsekov dokážem vzdať . A to sa nerád vzdávam. :lol: Horšie by to bolo s červenou z Bankova na Jahodnú a Lajošku ;( .Tieto uzatvorené úseky sú v lete a za pekného počasia dosť využívané pešími a bežcami.Stratia však rodinky s detmi a menej zdatní (fyzicky a technicky) bikeri :?: .asi tak...
12.04.2010 - 19:25:38
00
Najmä výrastkovia so "silnými" CTM a TESCO bikami a integralkami na hlave :muscle:

Aj moja mama by sa docikala,keby zpoza točky vybehol marťan z integrálou na hlave :lol: Nevedela by sa ani pohnúť... ;)
12.04.2010 - 19:31:43
00
inak tá modrá nie je až tak pre technicky málo zdatných a deti tiež čo ja viem..ten zráz tam je dosť nebezpečný stačí trochu nepozornosti a bejby letí 20 metrov dole do potoka.a pri presunoch mi budú chýbať oba tieto chodníky.na alpinku zostane len asfalt pomedzi autá alebo asfalt z bankova.a na bankov zase asfalt pomedzi autá alebo šusterovka prípadne z terasy a kvp 'konská' cesta alebo z kvp od panelky hore cez pole.škoda
12.04.2010 - 19:43:15
00
Myslím si,že to zatiaľ kontrolovať nikto nebude,takže tam zo začiatku chodiť budeme aj tak :clap:
12.04.2010 - 20:03:47
00
Roztomile znacky :)
To mame za par kretenov ktory to pouzivaju ako treningovu drahu(nie nemyslim si ze su to lahky Dhckari, ja som tam videl kolko stresu dokazu narobit chrti ktory musia udrzat tepy, ked v zakrute na niekoho "prekvapivo" narazia) a nie dopravnu spojnicu. Ale inak ma ta znacka asi tak informativny charakter, neni mi zname ze by to bola cestna komunikacia takze neviem za co by straznici vyberali pokuty. Proste nechodit tam napoludnie cez vikendy a nedrazdit.
12.04.2010 - 20:14:47
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up