ja som vystihol akciu ked som kupoval moje a stali ma 2600kč aj s dioptrickym klipom a laser black sklami.. to bola parada.. povodne ich chcel len bracho, tak som si ich zasiel do obchodu vyskusat a po chvile som ich objednaval na nete aj pre seba :) pockam kym mi teraz pridu nejake veci s UK a potom sa rozhodnem.. ale lakaju ma tie skla, bo napr aj pri soferovani mam slnecne a potom ked pridem do interieru tak aby som menil okuliare kvoli 5min v nejakej budove.. keby mi tato starost odpadla + lepsia viditelnost napr ked vbehnem s bikom do lesa, tak to by bol velky prinos.. uvidim, ale som tejto myslienke priaznivo nakloneny..
10.03.2010 - 09:04:15
00
mozem len odporucat. Mam ich vyskusane za jasneho slnecneho dna aj v sere a za lahkej tmy. Absolutne nevnimam zatmavovanie, je to krasne plynule a stale ostre videnie. Farba je od ciernej az po ciru-parada. Podla mna si s tym clovek vystaci v 99% pripadov zmien pocasia. Iba na velmi ostre svetlo-sneh, ladovec by sa asi sikli zrkadlove Laser, Multilaser.
Ja som isiel primarne po tychto sklach. Nevyhoda je, ze fabricky ich osadzaju len do ciernych leskych ramov. Chcel som odtien titanium. S tym som sa uz ale nejako stotznil, prilbu mam tiez lesklu... vyzeram ako Dart Vader z Hviezdnych vojen.
10.03.2010 - 09:16:48
00
tak som ich objednal, dufam ze pridu :) este raz vdaka za rady a postrehy..
10.03.2010 - 09:56:56
00
...ale lakaju ma tie skla, bo napr aj pri soferovani mam slnecne a potom ked pridem do interieru tak aby som menil okuliare kvoli 5min v nejakej budove..

Pozor na soferovanie. Zvycajne (myslim, ze je aj nejaka ina technologia....) sa fotochromaticke skla stmavuju/zosvetluju na zaklade intenzity UV ziarenia. Nie viditelneho svetla. UV svetlo cez sklo neprechadza, takze aj ked za sklom dostanes do oci viditelneho svetla "nadbytok", pri soferovani (pokial nemas kabrio :lol: ) fotochromaticke skla zostanu najsvetlejsie ako vedia byt - pretoze tu nie je UV svetlo, ktore ich sfarbuje - rovnako v budovach - nefunguju.
10.03.2010 - 12:27:53
00
vidis, tak to som nevedel.. ale minimalne pri tom bikovani by som ich uz xy krat vyuzil, tak dufam, ze pridu.. nemam strach, ze by som ich nevyuzil :) vsak potom testnem pri soferovani, ze co to robi, na to som teda zvedavy..
10.03.2010 - 16:11:27
00
kukni sem: http://www.bike-forum.cz/forum/fotochromaticke-bryle.html#unread1
na konci vlakna sa to prave rozoberalo



diky za tip...tak tieto teda nekupim :-)
12.03.2010 - 13:42:49
00
Az teraz som si vsimol, sozi ma pravdu. V aute sa stmavnu iba minimalne, prakticky vobec. Prenikanie UV je sklom minimalizovane.
12.03.2010 - 13:52:04
00
takze objednaval som tie photochromic clear skla z tohto linku
http://www.vision3k.com/brands/rudy-project-sunglasses/ekynox-sx-impactx.asp?mscssid=BX45XHN4H4TC9LUS5VCB71301DV64VB0
objednal som v stredu, teraz pondelok prislo.. cena cca 70€ aj s postovnym.. a musim ocenit pristup, absolutne spickovy - naozaj v pravom zmysle "nas zakaznik-nas pan".. jednoznacne doporucujem ten obchod keby chcel niekto odtial objednavat..
dufam, ze sa pocasie trosku umudri, rad by som tie skla testol 8)
15.03.2010 - 09:23:00
00
pouzivate niekto Specialized Berm Adaptalite? Bol som pokukat nejake fotochromaticke mtb okuliare a tieto mi sadli. typek povedal, ze su dobre :lol: a potom som este skusal nejake shimana za 100 EUR. Pozeral som ich aj v zahranicnych cykloshopoch, ale ta cena je plus minus rovnaka ako na SK, v kaktuse stali tusim 89 E.
13.04.2010 - 16:18:03
00
Mám otázku k téme. V Bb v River Športe som našiel fotochromatické karbónové Demon-y. Nepozná niekto túto značku, poprípade jazdí ich niekto? Diky
15.04.2010 - 12:00:53
00
ozivujem tuto temu. Vybral som si okuliare RP rydon a chcel by som ich kupit odtialto: http://www.vision3k.com/brands/rudy-project-sunglasses/rydon-impactx.asp?mscssid=DWMUAGVB8U2J9LNM8DAMKD0SWLR63PN8

Problem vsak je ten ze netusim ako mam zaplatit. V tychto veciach som uplny outsider a je dost mozne ze sposob platby je uplne bezny, len proste neviem ako na to. Niekto predo mnou par prispevkov vyssie už odtial objednaval. Poradite prosim ako na to?
03.02.2011 - 12:09:56
00
mas to vysvetlene tu: http://www.vision3k.com/payment_options.asp, platis kreditkou/platobnou kartou online cez web.
03.02.2011 - 12:14:18
00
Specialized Arcterra, maximalna spokojnost

Prílohy:

spesl_arc.jpg
spesl_arc.jpg 65.34 KiB thumb_up0thumb_down

12.02.2011 - 20:16:36
00
Specialized už okuliare nerobí
13.02.2011 - 00:05:15
00
pouzivate niekto Specialized Berm Adaptalite? Bol som pokukat nejake fotochromaticke mtb okuliare a tieto mi sadli. typek povedal, ze su dobre :lol: a potom som este skusal nejake shimana za 100 EUR. Pozeral som ich aj v zahranicnych cykloshopoch, ale ta cena je plus minus rovnaka ako na SK, v kaktuse stali tusim 89 E.
popozeraj v INTERSPORTE u nas maju 50% zlavy na okuliare ADIDAS mozno aj u vas je to tak. :hai:
13.02.2011 - 15:03:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up