Pekné-pekne chalani :y: :sun:
Počasíčko ste včera mali ako vyšité na bikovanie :sun: ,čo sa z dnešným škaredým :rain: nedá porovnat :n: Ale aj tak myslím že to ešte na kratase nebolo :shake: dost pofukovalo,hoc slniečko hrialo :sun:
19.04.2010 - 19:50:23
00
jonsak, ten zjazd do kamenolomu si dal prvykrat? este strmsie je to priamo spomedzi kamenov smerom k studnicke. tam je to fakt masaker, ale da sa. to do kamenolomu je oproti tomu vpohode.
19.04.2010 - 22:07:29
00
Matus89 treba dať dopredu vedieť že prídete a pôjde sa ak chcete.

Marians Skratkou som už išiel, ale ten kopec som išiel po prvý krát. A to na rybniky, tiež niekedy dame, neboj sa ;) no v pohode možno pre nás nemyslím nás dvoch, ale takých bežných. Na horaku zo 100 mm zdvihom je to ltt. a je to o šťastí dá sa tam kedykoľvek letieť cez riaditka. Ja som bol na fulle a v predu mam 130 takže s prehľadom. Niekedy pôjdeme aj na Rybniky hm? Aj vyčistiť chodník aby sa dalo zjazdovať. Už som včera nad tým rozmýšľal že kade by trebalo isť aby netrebalo bicykel nosiť.
19.04.2010 - 23:40:53
00
Pekné-pekne chalani :y: :sun:
Počasíčko ste včera mali ako vyšité na bikovanie :sun: ,čo sa z dnešným škaredým :rain: nedá porovnat :n: Ale aj tak myslím že to ešte na kratase nebolo :shake: dost pofukovalo,hoc slniečko hrialo :sun:


Caf, pozdravujem z Tatier a Watzmannu :y:

Ja som sa dal na cestne bajkovanie, ale ked uz Ta tu mam... od Kremenca smerom na Duklu na horskom sa da relativne, ci je to cista magorina?
20.04.2010 - 18:10:39
00
nazdar spyros, ako si ma tu nasiel?:)
z kremenca na duklu sa na bajku da, je to az na malinke vynimky zjazdne mam to prejdene cele, ale za jeden den to nestihas. daj vediet, keby si sa tu chystal.

jonsak, do kamenolomu to ozaj neda kazdy. ja to davam na 80mm zdvihu. snad mi niekedy na to pozicas aj tvojho fulla skusit:) bol som tam raz s tatarikom a ten to radsej pekne tlacil:) o a rovno na rybniky popri studnicke je to brutalitka. nikdy som nic strmsie nezjazdoval, ale da sa to cele zist. s milanom dunajom sa nam to po zopar neuspesnych pokusoch podarilo, ale musi byt uplne sucho.

no a na tu skratku by sme mohli ist kuknut niekedy na buduci tyzden, hm? tento nejako nestiham.

mal si tam sfotenu poloninu runu. skutocne tam je este vela snehu? mna tam uz dost kare...

marians
20.04.2010 - 20:41:51
00
Majo tam byva sneh bezne az do polky maja.
Na tej fotke to nie je tak vidiet, ale bol som minuly tyzden u rodicov a bolo to normalne kompet cele biele.
20.04.2010 - 21:25:39
00
nazdar spyros, ako si ma tu nasiel?:)z kremenca na duklu sa na bajku da, je to az na malinke vynimky zjazdne mam to prejdene cele, ale za jeden den to nestihas. daj vediet, keby si sa tu chystal.


To je v stadiu uvah, teraz naberam km na cestaku. Pekne z Dukly kolko pusti a vecer sa vyspat niekde v senniku... jak za starych nefotrovskych casov. Akurat horsky ma 12 rokov, ale tusim este nie je moralne zastaraly.

PS: Dik za neplanovane nove fotky z Watzmannu, hned som si stiahol.
20.04.2010 - 23:08:53
00
Majo, Polonina Runa je biela, tam na bajku ani šmikom. A dnes som bol severnú stranu zo Sninského na rybniky. Su tam niektoré úseky strmé ale da sa. Ale niekde v polovici som stratil chodník tak som to pustil dole lesom riadna strmina a hlavne veľa konárov a sem tam vyvrátený strom. Z domu som išiel o 14:45 a v Snine som bol o piatej a popri tom som asi 30 min. čistil chodník od kameňov, aby to bolo zjazdné ak bude niekto chcieť isť z Kameňa na Tri Table, tak už sa to dá bez zostúpenia s bajku. Ešte treba poriešiť tú skratku na Sninsky aby sa dalo isť bajkom až pod tú skalu a od tej skaly bez zostupenia až do kamenolomu v nedeľu som zišiel.
20.04.2010 - 23:11:20
00
Marian ..tak ako sa tu pise, na Rune je bezne sneh este v maji (my sme isli cez Svidovec, cca o 200m vyssi a v juni sme tlacili miestami bicykle cez snehove polia), ale tohto roku ho nebolo az tolko, tak keby sa viac oteplilo by sa mohol aj skor roztopit..
Aspon trochu pokrutime a potom to dame mozno viaceri :)
21.04.2010 - 07:30:08
00
Posielam extremne fotky z extremneho tuningu, extremneho jazdca ..asi ani nemusim pisat kto :D

Fotene dva dni po sebe ..vyvojove stredisko NASA nema sancu :rofl:

Prílohy:

Komentár súboru: Druhy den :
4.jpg
4.jpg 90.36 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Druhy den :
3.jpg
3.jpg 87.71 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Prvy den :
2.jpg
2.jpg 82.22 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Prvy den :
1.jpg
1.jpg 83.01 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2010 - 07:38:29
00
Ta to co za kabelaž na totym šhedowe- veru šponovak jak lusk-len jaky to ma účel,a toto pero z divana nema chybu... :rofl: :clap: to lem našoho DivohoTatara toto može napadnuc...
Robo a všimnul ši sebe jeho integrovane kluky a ich spevnenie RU-toto nafot-uže sa nebudut povolovati nikda-trimat jak pes-ježa :lol: :rofl:
Včera bul Durko pri mne v servise...riadny eXtremnj bahnak :y: :sun:
21.04.2010 - 08:40:06
00
Ondro ..take kluky, to bezna zalezitost, to se ani fotit neoplati :D
Este nieco z archivu pridavam ..vies sebe predstavit co by se dialo keby tota paska povolila dole Porubku :headbang: :@ :rofl:

Inak poslal som Ti mail na centrum ..ta pozri si, ked chcete mozete nam pomoct

Prílohy:

1504 001.jpg
1504 001.jpg 81.57 KiB thumb_up0thumb_down

1504 002.jpg
1504 002.jpg 74.27 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2010 - 08:57:16
00
niet čo dodať chlapci ni proste Extremnj Divj Tatar :rofl: Vyvojove stredisko Nasa je oproti tomu šuvix :lol: To su zlepšovaky vyvojoveho strediska v pivnici na Dobrianskeho 45 :D Komedia no.
21.04.2010 - 11:35:08
00
paradne vylepsenia, ta prehadzovacka nemá chybu :rofl: , ale poznam este jedneho takeho designera :x
21.04.2010 - 11:48:30
00
ludia chcel by som ist na Vihorlat ale to sa nachadza vo vojenskom obvode Valaškovce a ja este chcem žit
21.04.2010 - 13:39:54
00
keyboard_arrow_up