Maratón Medzihorím - Memoriál Radovana Kaufmana

23.04.2011
2. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Partizánske - Malé Bielice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
andrej25CraObsFlinkerftakopyskGreywolficemanivodrnojakub023jasopetoJezusjurajko1975kalcokrtko333kubasLubiklubos73Manusmartin190martinantoni13matotopemibajkmilsuMiMiNomipo13mirec33miro80mishoxmismesmysteryoborPa3kPipikovicR-u-d-erichardleromanesromanxRoskotigeragontmaxunigenavankesVladko1vulpeculayojo
vankes dik ale na maratone nieco vykrikoval ujo typek ze to porad hadzu na fejsbuk a tam to dako nemozem najst =(


http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pid=199528&id=105338649496214

Ano hovoril som a čo som nafotil je tu.
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pid=199528&id=105338649496214
23.05.2010 - 16:32:58
00
zajtra: len 2 zjazdári z 30 ktorý sa stretnú je to isté % ako 20 ludí z 300 ktorý sú na maratóne :)
23.05.2010 - 17:29:43
00
organizator nemoze za hlupost ludi ktori sa prechadzaju po lese a strhaju rano pasky..


to máš teda pravdu, bola to nepríjemná situácia ako pre nás, tak aj pre organizátora...
23.05.2010 - 18:04:13
00
Bluebiker
Jaro, dík za foto.
23.05.2010 - 18:32:35
00
zajtra, sorry ale nedá mi...bol si na jednom jedinom maratóne, navyše na najkratšej trati, na ktorú sa prihlásia v drvivej väčšine tí najmenej skúsení a trénovaní bikeri...potom tu rozdávaš rozumy, polovica xc-čkarov sú kkti :x , ako v bikeparkoch jazdí ďaleko viac ľudí :lol: (len tak pre porovnanie, na maratóne v Súľove je bežná účasť 1000 ľudí)

drvivá väčšina tých ľudí nebola na prvom maratóne, vie si porovnať...je iné byť na trati 1,5 hodinky a iné 7 hodín, to si ani nedokážeš predstaviť ;)
23.05.2010 - 19:04:45
00
Rado zrobí určite normálny report, ja dám len zopár postrehov za seba.
Išiel som dlhú hoci okruhy nemám v láske, točí sa mi z nich hlava jak furt ideme doľava. ;( Bolo nás len pár tak som sa postavil do prvej lajny lebo však inde sa ani nedalo. Hneď zo začiatku som išiel v prvej skupine ale to ma moc nebaví tak som sa potom zaradil tam kam aj patrím. Imroman mi dal svoj jonťák, ktorý odniekal šlohol a nikdy nepoužil, nariedil som ho odoka, samozrejme že moc silno takže sa to nedalo piť. :@ No ale piť sa musí a hneď ako som ostatných pustil do stúpania pred seba s tým že však potom vás všetkých obehnem, tak som dostal silný kŕč do bruška. Musel som sa vygrgať a odvtedy som išiel prakticky sám. V ďalšom kopci som hodil kosu a bolo vymaľované. Na moje prekvapenie sa mi ale uľavilo a prvý okruh som si fakt užil s časom len čosi cez 3 hodiny. Nič som ale nejedol ani nepil lebo len pri pomyslení na jedlo ma napadali všelijaké myšlienky. Prvé zablúdenie bolo pred posledným kopcom, v nejakej záhradkarskej oblasti som nezabočil doľava ale pokračoval rovno okolo rieky až ku letisku. Tam so zistil že je niečo zle. Takže som sa zase cez smetisko vrátil, zrazil som kohúta, aj som rozmýšľal či ho zoberiem organizátorovi na perkelt ale kašlal som na to. :swear: Ešte som stihol elitu zo strednej trate usmerniť že kam a pokračoval som do ďalšieho kola. Predomňou organizátor čo usmerňoval chlapcov poslal 4tého zo strednej do ďalšieho kola, chalanko si celkom zašiel. V druhom kole prišiel na psa mráz, došlo mi, musel som posedieť pri nejakej studničke asi 5-10 minút, načapoval som vodu zo studničky do kamelu a ako som ho vyťahoval tak mi tam spadol kus dreva aj s červíkmi, tie sa rozbehli po kejmli, proste všetko zle. No nič kotva do chrbta ideme ďalej. Po tretej (prvej) občerstvovačke sa mi nejako sily vrátili a začal som zase pretekať. Doteraz suchá trať sa ale zmenila na blatko, ale oproti doterajším skúsenostiam všetko v norme. V zjazde som stretol nejakých chlapcov (17-18 rokov) ktorí niečo robili so stužkami. Bolo to v suchej časti takže sa stopy nedali odsledovať, proste zašiel som si cca 4-5 km, sem tam boli stopy od bajku (úzky priemer) ale málo. Našťastie to moc neklesalo ani nestúpalo, furt sa to točilo, potom so pochopil že to bude asi *****...Takže pekne naspäť, postrhal som zlé stužky a hodil ich do kriakov, chlapci tam už of course neboli. Prišiel som na druhú občerstvovačku, psychika už dole, ani tepy, nič, proste cestou do cieľa len výletné tempo, nebál som sa aj potlačiť. :hug: Nakoniec nejakých 7h 20 minút, na tacháči 113 km, priešiel som akurát cez tombolu. Cestoviny boli OK, ja som mal asi dobrú várku. Sprchy špička, wapka špička, bola spokojnosť. Veľmi oceňujem prístup ľudí na občerstvovačkách, keby tam boli mladé kočky a keby som si vypýtal kompletku tak ju asi dostanem. :D
Zhrnutie :
Pros : niektoré momenty tratí boli fakt svetové, hlavne zjazdy po singloch, dobré občerstvovačky, super ľudia na nich, dedko "inthemiddleofnowhere" ktorý usmerňoval doľava v zjazde a zaželal mi veľa šťastia, zdravia a božského požehnania :rock: , je super že organizátori chodili deň predtým s fénom po trati, lebo inak sa to vysvetliť nedá, zázemie na letisku super, teplá sprcha, dobré jedlo, kamaráti
Cons : ja a môj výkon :emo: , tých singlov tam bolo IMHO až moc, trebalo by to nejako obzvláštiť (ja som zmlsaný), značenie treba ešte trochu máličko vylepšiť, nabudúce poprosíme nie 2 kolá ale jedno a poriadne
Celkové zhrnutie : ďakujem organizátorom za peknú sobotu, krásne som sa previezol, prídem aj nabudúce a budem dúfať že urobíte ešte zopár krokov aby sme si mohli povedať že Partizánske naozaj patrí do slovenskej špičky. Má na to. Kua ale som sa rozpísal... :muscle:
23.05.2010 - 19:16:22
00
Ozaj a zabudol som napísať že to bol ťažký maratón. :o:
23.05.2010 - 19:22:08
00
lol, ste obaja s Imrom plašaci žiletkarski :lol:
23.05.2010 - 19:23:47
00
lol, ste obaja s Imrom plašaci žiletkarski :lol:


No to určite. Ja si nohy na rozdiel od Imra neholím. Ale dnes som si v rámci kompenzácie strihol 80km po ceste :rofl:
23.05.2010 - 19:28:24
00
Latanka, nie je začo ;) ak chceš, pošli mi e-mail cez SS, lebo už neviem ktorý aktuálne používaš..pošlem tie fotky v plnej veľkosti..a ešte raz dík za zvezenie do Partizánskeho, ušetril si mi kus cesty ^_^
23.05.2010 - 19:57:47
00
Ináč ďakujem pretekárovi s číslom 444 za dušu. Po dojazde do cieľa som bol taký otrávený, že som na teba zabudol, tak ak toto čítaš, tak sa mi ozvi na PM aby som sa revanšoval



pozeram, že jazdec s č.444 mal veľa duší na rozdávanie, požičal aj nášmu parťákovi z klubu :y:
http://www.bike-lipany.tym.sk/news.php
23.05.2010 - 20:24:11
00
vankes len citoval moj prispevok z predchadzajucej strany a on je tym dobrosrdecnym pretekarom s cislom 444. :)
23.05.2010 - 21:01:27
00
:lol:
23.05.2010 - 21:08:20
00
Ja som to videl takto:

http://cyklomaraton.sk/index.php/component/content/article/29-the-cms/78-maraton-medzihorim-rastie.
23.05.2010 - 21:13:18
00
pozeram, že jazdec s č.444 mal veľa duší na rozdávanie, požičal aj nášmu parťákovi z klubu :y:
http://www.bike-lipany.tym.sk/news.php

vela dusi nemam, dokonca to bola jedina, ktoru som mal nahradnu , takze este pred startom som s chalanmi z teamu isliel rychlo do obchodu doplnit zasoby :D
ved sme predsa bikeri a ty by si mali vzajomne pomahat
23.05.2010 - 21:18:32
00
keyboard_arrow_up