mením tento úvod
Začnime sa baviť o Singlákoch ako o serióznom bikerskom razení.
Nie je to len jeden pastorok na cajgli, ale je to aj urbárna cyklistika, životný štýl, technické modifikácie, zrazy, aktivizmus atď.
Mám už jeden postavený, ďalšie sú na ceste a skladám to úplne zo zábavy. Poznáte niekoho?
Máte niekto zaujímave komponenty o ktorých ste si mysleli, že v "živote" nedáte na žiadny cajgel?
tu sa tie diely dajú naozaj využiť = old school.
http://jednokolecko.blogspot.com/
posledný komentár: 6. 6. 2022 o 12:39
Takze kto ma stare cestaky v pivniciach, ozaj stare komponenty, tak to vazeny vytiahnite a ide sa skladat..
A chalan sa tak snažil, už nám teraz nič o "singloch" nenapíše!
Punk's Not Dead!
ved na takej ***** singlespeede sa nedá vobec jazdiť to je za trest
dokonca mam podlozenu pilu kruzkami na co najlepsie vycentrovanie retaze so zadnym pastorkom. Tie farebne kruzky su presne vo farbe UCI - cize maju svoj vyznam. farebne zladenie nerobi vobec ziadne pravidla. toto je PUNK, no rulles. I ked dalsie cajgle budem ladit co najjednoduchejsie.
tento dolu je Jamajkanec.
Nie, toto nie je ziadna komedia... zacnite si zvykat ''experti''
http://www.youtube.com/watch?v=PIYCcKc_BDk&feature=player_embedded#!
Niektorí tu jazdili na dráhovkách a v zime aj na ceste s pevným prevodom už v časoch, keď si ešte ani do plienok nečúral.
A keď som ti doporučil, aby si použil hľadanie a dokonca aj zadal kľúčové slová, tak ich použi... Pozri si napríklad týchto 7 strán jednej témy:
maratony-xc/the-slovakia-experiment-t21630.html
Ak o tom náhodou nevieš, čo teda evidentne nie, Rasťo išiel tento rok 24hodinovku singlov vo Viedni, takže ty, čo si sa práve zobudil a zistil, že existuje singlespeed, mal by si mu pri každom vašom stretnutí vzdať česť a prevolávať na jeho slávu!
A chcel som ťa poprosiť, keď budeš niekedy po Bratislave alebo Trnave jazdiť takým štýlom ako si dal to video, daj mi prosím ťa vedieť, strašne rád by som si to vychutnal naživo!!!
kto tu koho provokuje?
Niektorí tu jazdili na dráhovkách a v zime aj na ceste s pevným prevodom už v časoch, keď si ešte ani do plienok nečúral.
A keď som ti doporučil, aby si použil hľadanie a dokonca aj zadal kľúčové slová, tak ich použi... Pozri si napríklad týchto 7 strán jednej témy:
maratony-xc/the-slovakia-experiment-t21630.html
Ano Slovakia Experiment - poznam - klidek
cicamica:
kto tu koho provokuje?
vobec nie.. ja sa neklasifikujem ako expert/borec. ale viem kde je moja dusa.. na biku je!
To praveze od vas sa mi dostava reakcii ako : heej dobre rano stara mama, teraz si sa zobudil? a pod.
pozri - fixu som uz jazdil pred 4mi rokmi pocas mojho rocneho pobytu v Dubline (potom len bike). Tiez som si zazil svoje. Ale nemal som nikdy potrebu sa nejak o tom delit. ono to prislo spotanne, reku: ako je to u nas? ved nic nevidim, nikde nikoho, tak preco to nevyprovokovat.
A to video, to je len prejav ako vidim veci ja. urcite by som si to nedovolil (dolamany som uz dost) ale takto sa jazdilo v Dubline.... a bola to pecka!! na to nikdy nezabudnem!!
Najradšej mám heslá typu: Vytiahnite staré cajgle z pivnice a hor sa na singlespeed a k tomu ešte punk. Spojme sa a vytlačme autá z mesta. hehe
Si v tom Dubline asi húlil každý deň. hehe
Je pekné, že Ťa singlespeed zaujal a berieš ho ako životný štýl ale tvojim písaným prejavom vzbudzuješ akurát tak úškrn. Skús prehodnotiť štýl komunikácie a možno sa dočkáš aj rozumnejších reakcií.
Ste tu naozaj tak skosnately? Nerespektujete nic ine ako komunikaciu, na ktoru ste tu zvyknuty? Ja tu neriesim KTO SI, CO ROBIS popr. AKE MA KTO SKUSENOSTI
Trosku Vam tu unika pointa:
Ta je urbanisticka cyklistika, Dizajn, ano aj zivotny Styl, infrastruktura a par dalsich dovodov, ktore su podla mna velmi dolezite pre zivot cyklistu.
A prosimta (ak dovolis) uz ma nespajaj s hulicskou cinnostou (zachadzas trosku daleko, alebo aspon nie tu). Ja tiez nesudim ci si si nieco dal predtym nez si na tom bajku zacal verit, ze vies lietat
Chlapci - bavime sa o Fixed Gear / Jednokolecko .. NIE SME SUPERI, SME BIKERI
Davam jazdy kazde rano na fixe na stanicu /sice len 3km, ale stacia/
http://www.youtube.com/watch?v=Vn29DvMITu4
Koment:
try going on the red in St.Petersburg or Moscow and you'll be dead on the first crossing....
na Slovensku asi tiez tak