tu mas review 09 ale vela sa tam asi oproti 10 nezmenilo http://www.bikeradar.com/gear/category/bikes/mountain/product/ltd-race-09-33077



cheers !
23.06.2010 - 23:06:30
00
:rofl: :rofl: :rofl:

lavida: takze Ti nevyhovuju kratke ramy ?



vyzera dost dobre (v bielej vyzera skvostne), no keby som ho mala porovnat s cube ltd race tak by som ho porovnavala s vyssou canyon al 7.0 su cenovo podobne - aky mate nazor na vybavenie v porovnani?

a ano, som dlha z kazdej strany :) takze kratke ramy nie.....
23.06.2010 - 23:20:07
00
lavida:

Nesklamala si: ) Ale opat sklamem asi ja: ) K otazkam o vybave...do povinnej dnes okrem gelacov patria stekle a velmi kratke sukne: )


Pardon za OT : )
24.06.2010 - 01:13:06
00
canyon okrem toho ze je krajsi ma lepsiu kazetu a kluky, brzdy su rovnake, v rebach sa nevyznam cannyon ma dual air Rebu, kolesa posudit neviem. Kocka ma asi vyhodu ze ho nemusis objednavat. inak je to ocividne priama konkurencia akurat canyon dokazat napchat do tej ceny lepsie kluky a lahsiu kazetu..
24.06.2010 - 07:59:43
00
lavida:

Nesklamala si: ) Ale opat sklamem asi ja: ) K otazkam o vybave...do povinnej dnes okrem gelacov patria stekle a velmi kratke sukne: )


Pardon za OT : )



tak zo mna potesenie nebude...... gelace a stekle + bike? hmmmm, I am for more natural look ;) :makeup:
24.06.2010 - 21:07:39
00
canyon okrem toho ze je krajsi ma lepsiu kazetu a kluky, brzdy su rovnake, v rebach sa nevyznam cannyon ma dual air Rebu, kolesa posudit neviem. Kocka ma asi vyhodu ze ho nemusis objednavat. inak je to ocividne priama konkurencia akurat canyon dokazat napchat do tej ceny lepsie kluky a lahsiu kazetu..



sorry ze sa blbo pytam, takze canyon sa neda zohnat na SK u nejakeho distributora, teda ked iba na objednavku? dik za tip!
24.06.2010 - 21:10:57
00
canyon sa bežne nedá na SVK kúpiť, len objednať z Nemecka.. ale ten 7-čkový je super :)
skús sa opýtať v nejakom shope v okolí či sú ti ochotný objednať canyon oni k nim, a stať sa tak tvojim domácim obchodom..
inak objednávky by som sa nebál, na cene na ňom ušetríš v pohode aj na 3 reklamačky komplet biku..
24.06.2010 - 21:15:23
00
aha, no slo mi hlavne o to aby som ho videla nazivo, a skusila si posed :) taktiez ak sa bude objednavat z nemecka tak to asi nejake zjednavanie ceny nehrozi..... skusim zajtra poprosit kolegu z nemecka nech spusti akciu, mozno ze by sa dal nejak doviest..... :whew:
24.06.2010 - 21:22:54
00
veď to si nechaj kludne poslať poštou :) dojde ti balík velký ako svet, a v ňom bude ... bike :P
geometriu ti porovnaj s tými ostatnými, rozmery a uhly, cca predstavu dostaneš aj bez skúšania..
24.06.2010 - 21:28:17
00
no zeby som sa zahrala na bambulku ? :) a potom pride dedo jozef a pomoze my ho dat dokopy? :)))) ty si inac dobry, no porovnavanie uhlov je pre mna privela, asi sa na to musim vyspat :sweat:
24.06.2010 - 21:35:50
00
o zjednani ceny pochybujem canyon je dost nizko. mozes pockat tusim v oktobri zacinaju vypredaje, a tri mesiace trpnut ci ten tvoj vysveny v tvojej velkosti este bude:) ved pozri velkosti je dost mozne ze posed bude na vlas rovnaky ako na kocke, aj by som sa na to pozrel ale pekelne sa mi nechce:) . keby su prachy tiez objednavam, uz len kvoli tej pekelne velkej krabici:)
24.06.2010 - 21:37:25
00
veď to len pozrieš obrázky bikov a porovnáš číselká rovnakých údajov :P
24.06.2010 - 21:39:11
00
o zjednani ceny pochybujem canyon je dost nizko. mozes pockat tusim v oktobri zacinaju vypredaje, a tri mesiace trpnut ci ten tvoj vysveny v tvojej velkosti este bude:) ved pozri velkosti je dost mozne ze posed bude na vlas rovnaky ako na kocke, aj by som sa na to pozrel ale pekelne sa mi nechce:) . keby su prachy tiez objednavam, uz len kvoli tej pekelne velkej krabici:)


tak do oktobra cakat urcite nebudem, pretoze som netrpezliva a chcem este nejake maratony stihnut :) inac ak mi pozries tie rozmery tak potom slubujem ze ti tu krabicu darujem :angel:
24.06.2010 - 21:45:09
00
to je slovo do boja!!!! S-ko chces?
maju o pol palca posunute cislovanie takze to nebude sediet, ale ked porovnam Cube 16" a Canyon 16,5" tak canyon je o 1,4cm dlhsi (od hlavovej po sedlovu trubku), a 1,5cm vyzsi (od stredu kluk po rychloupinak sedlovky,alebo zvar trubiek,nie som si isty) a ma az o 4,6cm vacsi razvor (od stredu naboja po stred naboja)...sklon sedlovej truby je pri Canyone vacsi o jeden stupen a sklon hlavovej je mensi o pol stupna. vzplyv na jazdne vlastnosti nech posudia skusenejsi:)
24.06.2010 - 21:46:13
00
to je slovo do boja!!!! S-ko chces?
maju o pol palca posunute cislovanie takze to nebude sediet, ale ked porovnam Cube 16" a Canyon 16,5" tak canyon je o 1,4cm dlhsi (od hlavovej po sedlovu trubku), a 1,5cm vyzsi (od stredu kluk po rychloupinak sedlovky,alebo zvar trubiek,nie som si isty) a ma az o 4,6cm vacsi razvor (od stredu naboja po stred naboja)...sklon sedlovej truby je pri Canyone vacsi o jeden stupen a sklon hlavovej je mensi o pol stupna. vzplyv na jazdne vlastnosti nech posudia skusenejsi:)



mnavak :bow: , skvele si sa ujal tejto ulohy !!!! krabia bude len a len tvoja :) tak vacsinou idem po M-ku - mam 171 cm - takze si myslim ze S by bolo prilis male, ci?

prosim stastnych majitelov grand canyon al 7.0 o svoje skusenosti - dakujem !
26.06.2010 - 17:56:16
00
keyboard_arrow_up