BIKE & ROLL

28.05.2011 - 29.05.2011
4. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
XC preteky
Skalka pri Kremnici (Slovensko)

Propozície, Foto
Zúčastnených bikerov (17)
AK4477andrej25brachobykiviCTM-koFlinkergabiski76GreywolfHazardivlijurkocurkomagic7peet-mtrichardleromanmvankes
hm...chcel by som mat jej kondicku 8)
co ta predvadza za fofry na bajku :tmi:
24.06.2010 - 20:08:32
00
uz som zazil vela humornych veci.Majsterku SR v cyklistike-startovali dve a do ciela prisla jedna....
brondzovu medajlistku z MSR XC a chvali sa o tom aj v kniznej publikacii-startovali 3 a do ciela prisli tri.
A aj reprezentantku SR v biatlone..............a reprezentanku,len koli tomu,ze viac pretekarok uz nemame.........a fotografi sa posieraju...:)
Je to humorne,ale drzim palce!
To su paradoxy slovenskeho sportu..............

Bike and Roll?........chalani co tam boli "chvalia super ceny" este teraz.

(kua to som sa rozbesnil...:)...)
24.06.2010 - 20:18:11
00
uz som zazil vela humornych veci.Majsterku SR v cyklistike-startovali dve a do ciela prisla jedna....
brondzovu medajlistku z MSR XC a chvali sa o tom aj v kniznej publikacii-startovali 3 a do ciela prisli tri.
A aj reprezentantku SR v biatlone..............a reprezentanku,len koli tomu,ze viac pretekarok uz nemame.........a fotografi sa posieraju...:)
Je to humorne,ale drzim palce!
To su paradoxy slovenskeho sportu..............

Bike and Roll?........chalani co tam boli "chvalia super ceny" este teraz.

(kua to som sa rozbesnil...:)...)

zabudol si este mame Kuzminovu, Gerekovu, a mladucku Prekopovu a kopec mladych nadeji :^)
24.06.2010 - 20:32:34
00
http://www.vancouver2010.com/olympic-biathlon/photos/latest-biathlon-photos_126500cf-p5-cQ.html#photoScrollHref :mm:
24.06.2010 - 20:44:48
00
Som profesionalny fotograf a ked idem fotit na nejaku akciu, fotim najma to, co mi zada objednavatel. Na Skalke bola hlavnou foto hviezdou Luba (Kalinova), lebo hlavny sponzor maratonu je tusim aj jej sponzorom. A okrem toho tam bola urcite aj sportovou hviezdou. Par sezon dozadu vyhrala kopec bike maratonov v Cechach aj v Rakusku (medzi inymi aj Salzku) v trochu inej konkurencii...
24.06.2010 - 22:07:45
00
hm...chcel by som mat jej kondicku 8)
co ta predvadza za fofry na bajku :tmi:

Ale nechcel by si mať jej životnosť. Vo vrcholovom športe ťa využijú, ako sa len dá a keď si hotový (zodratý), tak sa ti poďakujú a vykašľú sa na teba. Keď ona skončí, ty sa budeš ešte dlho bajkovať, pokiaľ ťa to neprestane baviť. A o to hlavne ide. Dávam jej tak 4 možno 5 rokov. Teraz je však dobrá. Klobúk dolu.
25.06.2010 - 06:50:40
00
...ved ako som pisal v zhrnuti....vsetko sa tocilo okolo nej ;)
nabuduce nech organizator vyhlasi:
- Bike and Roll 2011 Skalka pri Kremnici
- ucastnici: Kalinová a fotografi ;)

ale aj ja som bol hviezda ...turisti si ma fotili nahodou ;) :D
25.06.2010 - 07:02:42
00
...chlapci, chlapci, fakticky ste sa rozbesnili,....Luba Kalinova je reprezentatkou v biatlone, okrem toho vitazka Bielej stopy a kopec MTB maratonov...Ked budete na jej urovni, urcite si fotografi najdu v hladaciku aj Vas, za to Vam rucim...Okrem toho, som pozerala vsetky fotky zo Skalky a som tam dokonca aj ja a to vobec nebývam na poprednych miestach...Vrcholovou sportovkynou som bola aj ja kedysi a nemám pocit, že by som stratila chuť športovať aj naďalej...Takže čo dodať? Držím palce všetkým na maratónoch, aby ste úspešne došli do cieľa a hádam sa našli aj na fotkách... :rofl:
25.06.2010 - 12:53:30
00
Veď my jej tleskáme, všetci :y: :y:

A nabudúce ide s nami aj pán fotograf "drotar" ;)
25.06.2010 - 14:09:34
00
...chlapci, chlapci, fakticky ste sa rozbesnili,....Luba Kalinova je reprezentatkou v biatlone, okrem toho vitazka Bielej stopy a kopec MTB maratonov...Ked budete na jej urovni, urcite si fotografi najdu v hladaciku aj Vas, za to Vam rucim...Okrem toho, som pozerala vsetky fotky zo Skalky a som tam dokonca aj ja a to vobec nebývam na poprednych miestach...Vrcholovou sportovkynou som bola aj ja kedysi a nemám pocit, že by som stratila chuť športovať aj naďalej...Takže čo dodať? Držím palce všetkým na maratónoch, aby ste úspešne došli do cieľa a hádam sa našli aj na fotkách... :rofl:

Dievča, dievča, tu nejde o nikoho úroveň. Tu ide o zásadu rovnosti a slušnosti. Toto nie je nejaká supersúťaž. Tu sa každý chce nájsť. Pozri si všetky ostatné MTB maratóny, koľko je tam fotiek. Tu ide o otrasnú organizáciu preteku, kde sa preferuje len jeden a pár známych. Tí ostatní sú na fotkách len náhodou. A je dosť možné, že aj ty. Ja aktívne športujem 33 rokov. (MTB je pre mňa za posledných 10 rokov skvelý doplnkový šport.) Doteraz mi vždy stačil výkonnostný šport, aby som sa všade na pretekoch niekoľkokrát našiel. Tu som bol len na jednej mizernej fotke zašitý tak, že som ani nevedel, či som to ja. Ešte že sú na svete ostatní fotografi so svojimi súkromnými galériami a ľudia, čo ich poznajú. Patrí im moja poklona. :bow:
26.06.2010 - 07:48:50
00
Dievča, dievča, tu nejde o nikoho úroveň. Tu ide o zásadu rovnosti a slušnosti. Toto nie je nejaká supersúťaž. Tu sa každý chce nájsť. Pozri si všetky ostatné MTB maratóny, koľko je tam fotiek. Tu ide o otrasnú organizáciu preteku, kde sa preferuje len jeden a pár známych. Tí ostatní sú na fotkách len náhodou. A je dosť možné, že aj ty. Ja aktívne športujem 33 rokov. (MTB je pre mňa za posledných 10 rokov skvelý doplnkový šport.) Doteraz mi vždy stačil výkonnostný šport, aby som sa všade na pretekoch niekoľkokrát našiel. Tu som bol len na jednej mizernej fotke zašitý tak, že som ani nevedel, či som to ja. Ešte že sú na svete ostatní fotografi so svojimi súkromnými galériami a ľudia, čo ich poznajú. Patrí im moja poklona. :bow:

organizatora poznam osobne a nabudem sa radsej k nemu vyjadrovat :headbang:
26.06.2010 - 15:38:12
00
uz nefrflite :punch:
bolo fajn, o rok idem znovu a to na 100% a co sa tyka fotografii, zaplatim si celu brigadu fotografov len pre mna ;) ;)
26.06.2010 - 16:32:20
00
uz nefrflite :punch:
bolo fajn, o rok idem znovu a to na 100% a co sa tyka fotografii, zaplatim si celu brigadu fotografov len pre mna ;) ;)

mas recht ja pojdem tiez a co sa tyka organizatora aspon niekto pre nas nadsencov nieco robi v zime besky a vlete bike :clap: :y:
26.06.2010 - 17:02:36
00
uz nefrflite :punch:
bolo fajn, o rok idem znovu a to na 100% a co sa tyka fotografii, zaplatim si celu brigadu fotografov len pre mna ;) ;)

Mysli aj na nás a budeš pochválený v tomto fóre.
26.06.2010 - 18:47:03
00
Mysli aj na nás a budeš pochválený v tomto fóre.


pred adminom a nastartovanou V3S-kou :P
26.06.2010 - 20:54:28
00
keyboard_arrow_up