je niekolko možností :
1. dať tenkú podložku aké podla info od kamoša bývali na kazety,
2. neviem kde si to kupoval zistiť či to nie je zmätkový kus nech to riešia kto predal
3. možnosť je zistiť dôvod prečo to nepritiahne (ak je dlhý závit na matici jemne obrusiť ak je dlhý presah /dosadacia plocha/ na náboji obrúsiť tú ale v prvom rade by som riešil kotúč, potom maticu.
Iné ti už poradiť neviem :(
28.06.2010 - 12:17:53
00
je niekolko možností :
1. dať tenkú podložku aké podla info od kamoša bývali na kazety,
2. neviem kde si to kupoval zistiť či to nie je zmätkový kus nech to riešia kto predal
3. možnosť je zistiť dôvod prečo to nepritiahne (ak je dlhý závit na matici jemne obrusiť ak je dlhý presah /dosadacia plocha/ na náboji obrúsiť tú ale v prvom rade by som riešil kotúč, potom maticu.
Iné ti už poradiť neviem :(

jj presne toto ma napadlo a aj to tak spravim. Ale najsor teda napisem tam kde som kupoval brzdy ze ako je to mozne a ked to nepomoze vyhladam tu podlozku..
a napadlo ma aj to obrusenie naboja ale to by som riesil fakt ako posledne lebo sa mi moc nechce z brusovat z takych drahych kolies..
ked doriesim dam vediet co pomohlo
28.06.2010 - 20:31:27
00
.... daj daj som zvedavý na pointu :)
Náboj by som tiež nebrúsil radšej keď už tak maticu. Pri najhoršom kúpiš novú , teraz mi napadlo :angel: nie je na nej vydratá dotyková plocha pritláčajúca kotúč? Skús z druhého kolesa
Ja som sa dnes trápil s hlavovým Cane Creek na synovom DH-čku - stále vôľa, uvidím či sa podarilo.Idem konečne spať.
Tebe držím palce :y: ;)
29.06.2010 - 00:33:19
00
keyboard_arrow_up