Zdravim Vas vsetkych.
Netusim ako by som zacal, mozno takto.
Hladam nejaku dobru partiu cyklistov v Partizanskom, ktora by ma dokazala prijat do Vasho "cyklo teamu". Trochu sa zacinam hanbit, ze taketo veci uz musim riesit cez internet, ale asi mi nic ine neostava.
Nasa stara partia sa da sa povedat nadobro rozpadla a uz ma nebavi sediet doma a nudit sa a preto som nuteny, najst si nejaku druhu partiu.

Mam 18 rokov, schopny bicykel. Ked sme pravidelne chodievali s partiou na cykloturistiky, tak som vladal slapat aj vacsie vzdialenosti. Nase cyklotrasy mali celkovu vzialenost priblizne 40-50km, no niekedy sme davali aj 100 a viac kilometrov za den (moj rekord 135km za den :$ ). Myslim ze dnesnym dnom by mi bol problem prejst aj 50km, ale do toho by som sa urcite casom dostal. Chodievali sme priblizne 40% cesta - 60% hora...

Ak mate zaujem prijat do partie noveho clena, tak mi napiste na ICQ alebo tu do fora.

Dakujem


Naposledy upravil Sapo03 dňa 08.02.2011 - 16:38:34, celkovo upravené 1 krát.

13.07.2010 - 15:18:48
00
Cawko

Ak este stale hladas partiu bikerov z Partizánskeho a okolia, tak sa nam ozvi bud na www.bikeri.sk alebo mi mozes napisat na michal.vankes@gmail.com To by bolo najlepsie, nakolko na forum moc nechodim.
27.10.2010 - 21:54:31
00
keyboard_arrow_up