Caute, by ma tak zaujimalo, ci ste niekedy boli na nejakom cyklozajazde cez cestovnu kancelariu. A ked ano, tak ako to vyzeralo? Aka vekova kategoria sa zucastnila? Celkovo ste boli spokojni?

Lebo ma zaujala ponuka, ale nenasla som ziadne recenzie alebo nazory ludi na to.
http://www.cyklozajazdy.sk/?art=ponuka
19.07.2010 - 15:44:14
00
Tento rok v júni prvý raz - CK Tip Tour, 7 dní, Taliansko, Elba. :) Veľmi pekné, super ubytko, strava, program, za výbornú cenu. :nod: :clap: S CK Tip Tour sa chystám ešte raz tento rok. :bow: Doprava veľmi pohodlná, služby cyklosprievodcov na vysokej úrovni. Veľa sme videli, výlety boli rozdelené do okruhov, ktoré zahŕňali aj pamiatky, aj prírodné krásy, aj oddych v mestečkách (regionálne zaujímavosti), aj kúpanie v mori, aj voľný program. Vekové kategórie nášho zájazdu od cca. 30 do 68. Už teraz teším na jeseň. :f:
20.07.2010 - 10:47:03
00
No super, tak to sa tesim ! Ja som si prave objednala Ciernu horu cez Avanti, tak dufam, ze vsetko prebehne v poriadku :sun:
21.07.2010 - 11:07:46
00
neviem, ci na cerpackach Avanti dostanes pivo Cerna Hora, moze byt problem... :rofl:

teraz k veci, cital som v nejakom cyklocasopise o vylete s CK v Ciernej Hore, vylet vyzeral byt ok, dobra volba tras, clenenie do skupin podla vykonnosti, fajn partia, zabezpecenie a skusenosti cestovky...

drzim palce a ocakavam foto aj s reportom tu na fore... ;)
21.07.2010 - 11:23:22
00
Nuž, ja som bol niekoľkokrát na jarnom sústredení s Tiptourom v Chorvátsku. V Baške Vode to ešte ušlo, ale Tučepi boli otrasné... Skonštatovali sme, že ísť tam na letnú dovolenku s rodinami, tak sa pred nimi hanbíme do konca života. Proste, najlacnejší týždeň v Chorvátsku.
23.07.2010 - 00:07:05
00
A mate svoje bajky nejako specialne poistene? Chcela by som si zobrat na dovcu svoj novy, lenze sa on bojim v zahranici. Povinne cestovne poistenie mi uhradi skodu max. vo vyske 700 € a to tak, ze mi vyplatia len 350 €. Mam si ho okrem toho este nejako positit? Ako to robite vy alebo ake mate skusenosti v zahranici?
18.08.2010 - 15:24:55
00
Ked sa on nebojis na Slovensku, tak nie je dovod, aby si sa bala v zahranici. Abo ides do Rumunska, Bulharska resp. na Ukrajinu? Ale aj tak ziadne poistenie nepomoze ked ho uz ukradnu - treba mat bajk na dohlad a no problem.
18.08.2010 - 17:44:32
00
Jezus to je práve ten problém že nie vždy ho máš na očiach halvne na večer nie vždy ti dovolia zobrať bike do izby v penizióne.Pochybujem,že to budú mať tak zabezpečené ako Poračska parta :y:
18.08.2010 - 19:38:58
00
Jazdievam do Chorvátska, Talianska, Rakúska. Nikdy nebol problém - či sme odložili kolá do určených priestorov, alebo mierne unavení z hodnotenia dňa len tak niekde opreli ešte pred hodnotením a po hodnotení na ne zabudli - vždy sme ich ráno našli tam, kde boli večer odložené.
Ale treba povedať, že do Chorvátska chodievam skoro na jar, keď tam ešte nie sú žiadni turisti a do Talianska na sever a tam, kde nie sú zvyčajne zahraniční turisti.
18.08.2010 - 20:40:32
00
JoKo ako je to v Tucepi? Co tam bolo zle? Ja jazdim pravidelne do Poreču a je to nadherne, starobyle mesto s tradiciami, krasnymi plazami. Navyse zboznujem cyklotrasy na Istrii.
18.08.2010 - 21:05:16
00
kacicaa: špeciálne poistenie na nový bajk
Ja si svoj špeciálne poisťujem tým, že je vždy zamknutý a vždy na očiach. :y: :nod: Nespolieham sa na žiadne poistky a neriskujem odložením biku "len tak", ani v kempe. Nie je síce nový, ale pre mňa je jeho cena nevyčísliteľná = prísť oň by znamenalo katastrofu. V kempe som mala na poslednom zájazde výbornú spolubývajúcu, ktorá mala starú rárohu a súhlasila, že ňou vždy "privalíme" môjho malého chrta a zamkneme ich spolu. :*
19.08.2010 - 08:39:27
00
No prave to je ten problem, ze si ho nemozem v noci zobrat do postele :lol: Cestovka tvrdi, ze bajky budu na strazenom parkovisku. No neviem nakolko sa na to strazenie mozem spolahnut. Predsalen budu vonku... :worried:
Nezostava mi, len sa spolahnut, ze tam budu aj lepsie bajky, takze ten moj zostane zlodejmi nepovsimnuty :D
19.08.2010 - 09:44:17
00
JoKo ako je to v Tucepi? Co tam bolo zle? Ja jazdim pravidelne do Poreču a je to nadherne, starobyle mesto s tradiciami, krasnymi plazami. Navyse zboznujem cyklotrasy na Istrii.

Bol to síce penzión, ale izby mi pripomínali slovenský internát. No, bolo vymaľované, ale zariadenie. Na zemi guma, v izbe tri váľandy, jedna rozkývaná stolička, jeden nočný stolík, dve nočné lampy, na strope len objímka so žiarovkou, v sprche fungovala teplá voda len u susedov, jedna skriňa na vešanie s jednou policou na ukladanie a to je asi všetko... Aha, ešte tri klince v stene na vešanie... S jasným náskokom najhoršie v čom som býval v Chorvátsku.

Bol som v Poreči, teda kúsok od Poreča vo Valdalise - omnoho lepšie, s Tučepami sa to nedá porovnávať. Zase je rozdiel hotel a penzión. A mám iný pohľad, keď idem niekam s rodinou a iný keď som rád, že môžem ísť s niekým na jarné sústredenie. Samozrejme, rozdiel je aj v cene.
19.08.2010 - 20:30:44
00
Aha, tak to uz chapem. Poznam take penziony a tiez si radsej priplatim a vyberam nieco lepsie aj keby som mal stravit pol dna hladanim.
19.08.2010 - 21:18:40
00
Pred rokmi som bol v Tučepi na cyklozajazde a bol to luxus. Je tam hotelov jak nasrato.
19.08.2010 - 21:41:49
00
keyboard_arrow_up