No lebo povodne si to zalozil (nebudem menovat :lol: ) ako konto, nie skupinu :D .. ale pozeram, ze to uz zmenil a nedal vediet :!:
23.07.2010 - 21:21:10
00
ale už ma 17 členov
24.07.2010 - 20:15:39
00
Sak som vcera rozoslal pozvanky :lol:
25.07.2010 - 00:26:25
00
Chlapi, včera poobede som sa po dlhom čase vybral na trail vyzbrojený malou záhradkárskou motičkou na okopávanie, ktoru maju v Hornbachu za 3€, a prešiel som celu trail od Veroniky po malý Slavín kde som sa navečeral. A motička je to veru šikovná, odporúčam Vám ju do výbavy. Krpatá, pevná, kope výborne, skladná je. Len ku koncu som ju už pouzival obojrucne bo mi prava ruka odisla.

A čo som porobil?
1. Pršalo a tak som na celom traile miesta s vodou vyspádoval a odvodnil
2. Ponaprával rozryte nájazdy na všetkych úsekoch, hlavne ten na mostik pri ceste na Kačín
3. Na čistinke na 2. useku som vyťal malinčie čo mi hánky dorantalo.
4. Na 3. useku som prepílil CCCP pílkou spadnutý 8cm buk, kopec konárov poodhadzoval.
5. Na neviem ktorom useku som som sprejazdnil cerstvú vývrať priamo na traile.
6. Kde sa dalo som vysekal prhľavu, aby tam nezačali chodiť dochodcovia reumatici na kúry :-D

Koho som na traile stretol?
Za 6hodín len 2 bikerov, jedneho anglicana, ktoremu dazd robil evidentnu radost, a na tretom useku okolo prefrcal nejaky fullac, tusim biela prilba, ani neodzdravil, a okolo obory na 3. useku jednu srnku.

Je trail zjazdny?
Aj napriek dazdu vcera i v predchadzajucich dnoch je trail este pekne zjazdny, voda z neho odteka, zem je v hlbke 10cm este sucha. Pre mna nezjazdne miesto je ta obrovska korenova sustava na prvom useku, to by som najskor poriesil, bo sa to tam cele šuruje dolu, a druhym je ten jarok na 3. useku kde sa chystame dat mostik. Inac naozaj pohoda a pekne jazdenie. Asi aj tym, ze drevorubaci maju pauzu.

Značenie
Značenie je dostačujúce, vedie bikera vcas na odbočky, na 3. úseku, kde som minule bludil som isiel naistotu vdaka znaceniu. Isiel som ale zdola nahor, neviem ako je to opacne. A hlavne chcem pochvalit chlapov co robili obchadzku posedu, pretoze som si ani nevsimol kedy zacala obchadzka. Tak dobre je to uz vyjazdene a zabarikadovane. Ak niekto pojde okolo posedu tak jedine umyselne.

Suma sumarum
Trvalo mi 6 hodín kým som prešiel celý trail od Veroniky po Malý Slavín, a po príchode domom zase 6 hodín pranie, umytie a rozborka-zborka biku i seba. Dakujem trailu za krásnu psychohygienu.

Toť vsjo.

Miro

Príloha:
Komentár súboru: Po robote večerám na Malom Slavine
P1220726.JPG
P1220726.JPG 319.74 KiB thumb_up0thumb_down



Príloha:
Komentár súboru: 3 € motyčka na "okopávanie trailu" z Hornbachu
P1220730.JPG
P1220730.JPG 139.14 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2010 - 09:57:26
00
Ahaaa ... ona je na baterky :o
26.07.2010 - 12:03:13
00
Hej hej, alkalicke vydrzia 1000 kopnutí, mne dosli uz na prvom useku :-)
26.07.2010 - 12:15:43
00
Pre mna nezjazdne miesto je ta obrovska korenova sustava na prvom useku, to by som najskor poriesil, bo sa to tam cele šuruje dolu


tam treba polozit pozdlzne jednu velku kladu a podopriet dvomi mensimi o ten strom, co je hned pod chodnikom, cize sa urobi hrana a zasype sa to hlinou a nebude sa zosuvat a tie korene budu pekne prejazdne. dreva je tam naokolo dost, tak myslim, ze nebude problem
26.07.2010 - 12:22:30
00
miro, dúfam, že si neodhadzoval žiadne kamene z trailu :lol:
inak super, si sa pochlapil :bow:
tie korene spravíme tak, ako píše vlado, už sme na to pozerali, len si na to musíme nájsť trochu času, to je asi to najťažšie :)
každopádne si zaslúžiš pochvalu a nabudúce zober do motyčky NiMH baterky ;)
:y:
26.07.2010 - 13:08:21
00
Miro,
velky dik i odo mna... Bol som na singli stredu, stvrtok, tiez som obzeral, co treba opravit...
Brigady vaciseho razu budeme riesit cca od polovicky oktobra...
26.07.2010 - 14:29:22
00
Diki, diki, uz mi tie brigady chybali, tak som si spravil Singlebrigadu na Singletracku :-D
26.07.2010 - 14:43:36
00
No, kazdopadne si si pekne zamakal, ci s baterkami alebo bez nich :D .. inak tie korene som presiel v pohode v piatok. Ale je pravda, ze boli suche a ja som mal vacsi zdvih ako je bezne :D .. tie posledne som nemohl vyskusat, bo je tam obchadzka :@
26.07.2010 - 15:37:06
00
[quote=""]Chlapi, včera poobede som sa po dlhom čase vybral na trail vyzbrojený malou záhradkárskou motičkou na okopávanie, ktoru maju v Hornbachu za 3€, a prešiel som celu trail od Veroniky po malý Slavín kde som sa navečeral. A motička je to veru šikovná, odporúčam Vám ju do výbavy. Krpatá, pevná, kope výborne, skladná je. Len ku koncu som ju už pouzival obojrucne bo mi prava ruka odisla.

A čo som porobil?
1. Pršalo a tak som na celom traile miesta s vodou vyspádoval a odvodnil
2. Ponaprával rozryte nájazdy na všetkych úsekoch, hlavne ten na mostik pri ceste na Kačín
3. Na čistinke na 2. useku som vyťal malinčie čo mi hánky dorantalo.
4. Na 3. useku som prepílil CCCP pílkou spadnutý 8cm buk, kopec konárov poodhadzoval.
5. Na neviem ktorom useku som som sprejazdnil cerstvú vývrať priamo na traile.
6. Kde sa dalo som vysekal prhľavu, aby tam nezačali chodiť dochodcovia reumatici na kúry :-D

Koho som na traile stretol?
Za 6hodín len 2 bikerov, jedneho anglicana, ktoremu dazd robil evidentnu radost, a na tretom useku okolo prefrcal nejaky fullac, tusim biela prilba, ani neodzdravil, a okolo obory na 3. useku jednu srnku.

Je trail zjazdny?
Aj napriek dazdu vcera i v predchadzajucich dnoch je trail este pekne zjazdny, voda z neho odteka, zem je v hlbke 10cm este sucha. Pre mna nezjazdne miesto je ta obrovska korenova sustava na prvom useku, to by som najskor poriesil, bo sa to tam cele šuruje dolu, a druhym je ten jarok na 3. useku kde sa chystame dat mostik. Inac naozaj pohoda a pekne jazdenie. Asi aj tym, ze drevorubaci maju pauzu.

Značenie
Značenie je dostačujúce, vedie bikera vcas na odbočky, na 3. úseku, kde som minule bludil som isiel naistotu vdaka znaceniu. Isiel som ale zdola nahor, neviem ako je to opacne. A hlavne chcem pochvalit chlapov co robili obchadzku posedu, pretoze som si ani nevsimol kedy zacala obchadzka. Tak dobre je to uz vyjazdene a zabarikadovane. Ak niekto pojde okolo posedu tak jedine umyselne.

Suma sumarum
Trvalo mi 6 hodín kým som prešiel celý trail od Veroniky po Malý Slavín, a po príchode domom zase 6 hodín pranie, umytie a rozborka-zborka biku i seba. Dakujem trailu za krásnu psychohygienu.

Toť vsjo.
--------------------------------------------------------------------



hmmm závidím ti tvoju manželku,že ti toto všetko toleruje... :handshake:
26.07.2010 - 16:08:04
00

bolo by ich viac keby to bolo ako fan stranka... takto sa tam vela ludi (napr. aj ja) nemozu join-nut pretoze uz maju maximalny pocet skupin v ktorych mozu byt, ale u fan stranky to je jedno. tam moze mat kazdy kolko chce
26.07.2010 - 16:22:28
00
bolo by ich viac keby to bolo ako fan stranka... takto sa tam vela ludi (napr. aj ja) nemozu join-nut pretoze uz maju maximalny pocet skupin v ktorych mozu byt, ale u fan stranky to je jedno. tam moze mat kazdy kolko chce


netreba byt v nejakých trápnych ako tom a jerry nepijem kofotiny a tak toto je dôležitejšie.....či???
26.07.2010 - 17:37:22
00
triki: sak zober manzelku na singlac tiez a do ruky jej daj motycku :lol:
26.07.2010 - 20:19:19
00
keyboard_arrow_up