Intersport Stupava Trophy 2010

31.07.2010
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alibernetCraObsdzajrofixskaivodrnojaro180johhhnyjurajko1975KamikubaskukyLakynoLazilovi92magic7mamrecekmartin190milsuMisqa12nufkooborPeto02richardlesejbouSmejotmaxtomitoTrancevankes
Len poopravím svoje tvrdenie, že na trati nie sú lúky - na dlhej sú asi 2km. Ináč vcelku sucho, najhoršie je na tom zvážnica na Medvedie údolie. Bike čistiť nemusím (a to nemám rád špinavý bike), no stopu som si vyberal. Jazdou štýlom "valím cez mŕtvoly" sa dá pekne zaprasiť... Jo a dosť výrazný rozdiel je medzi krátkou a dlhou - krátka je úplne o ničom, ľahká, no dlhá mi príde oproti krátkej ako z iného sveta. To len na okraj. Značenie je fajn. :y:
29.07.2010 - 16:30:17
00
A navyše bikeri na Žihadlových fotografiách idú po turistickom chodníku, kde biker z bikom nemá čo hľadať podľa súčasnej legislatívy.

Mylis sa .. zakonom nie je zakazane chodit po turistickom chodniku ak ide o "lesnu cestu" alebo "cyklotrasu" :)
29.07.2010 - 16:40:52
00
tak nejak.... :y:
sak tie skalky vyzeraju ako u nas vapec :D :rock: ale ten je trosku strmsii :rofl:
tatranci by sa vam zasmiali :lol:

V zasade hej .. len tam neexistuje stopa taka ako na fotke, co si dal. A okolo su sutre a nie trava :(
29.07.2010 - 16:42:04
00
:P Nejaké blato na trati ma neprekvapí, ale čo ma skutočne vytočí, ak budem musieť prenášať bike cez padnuté stromy na trati, tak ako minulý rok.
Štartovné si zaplatím za to, aby bola trať pripravená na pretek a nie, aby som musel bicykel prenášať cez padnuté stromy.
Organizátor mal dosť času, aby sa s tým vysporiadal a myslím, že aj prostriedky na to má.....

:y: Sprievodný program je super, strážené parkovisko bikov tiež nie je zlá vec, ale znovu zabúdate na bezpečné a bezproblémové zaparkovanie auta. V Stupave je s tým problém, človek má problém, aby neparkoval niekomu na súkromnom pozemku, alebo nebránil vo výjazde z dvora. S troškou šťastia zaparkujem pri hlavnej ceste, kde mi nejaký dobrák nabúra do dverí, alebo odlomí späťák........ Skúste ešte aj na tomto popracovať.....


Mam dve veci na teba - po prve: napadlo ta ze spadnuty strom proste nemozes len tak vypilit lebo lesaci maju svoje pravidla a zakazy na upratovanie popadanych stromov, a koli jednemu takemu stromu neodklonis predsa par kilometrov peknej trate na napr.asfalt alebo nezaujimavu cestu len aby nemuseli ludia raz prehodit bike :shake: .
Po druhe - velmi ma zaujima tvoj navrh ako vyrobit velkokapacitne parkovisko pre auta v strede dediny Stupava, pocitam ze keby sa take spravilo napr par km za alebo pred dedinou nasiel by sa niekto komu by sa nepacilo ze je to daleko od startu :fubar:
29.07.2010 - 18:09:22
00
Stupava je mesto, hoci male (aby sa niekto neurazil).

600 ucastnikov znamena mozno 200 aut. A kazdy chce byt co najblizsie. Ale myslim ze kazdy si svoje miesto najde. Ja nastastie nemam problem s parkovanim na tomto maratone. :)
29.07.2010 - 18:43:55
00
Stupava je mesto, hoci male (aby sa niekto neurazil).

600 ucastnikov znamena mozno 200 aut. A kazdy chce byt co najblizsie. Ale myslim ze kazdy si svoje miesto najde. Ja nastastie nemam problem s parkovanim na tomto maratone. :)



Ano je to mesto, prepacte vsetci domaci ;) Ja som chcela viac zdoraznit ze je to maaaale mesto na velke parkovisko. Nuz ale niekto potrebuje komfort a byt s autom hned pri starte najlepsie na strazenom a bezpecnom a asfaltovom suchom a oplotenom a neviem akom parkovisku. Ale tam sa to podla mna vyrobit neda, keby sa dalo verim ze by to tak bolo, nie je to otazka "prostriedkov" a vole organizatora ale moznosti.
29.07.2010 - 18:58:30
00
Aktualne info z lesa. Teraz navecer bola riadna prietrz mracien a paaaaadlo mrte vela vody. Niekde tiekla voda prudom. Takze sa pripravte na nie uplne suchy maraton :P
Vratil som sa na kompletku mokry.
29.07.2010 - 19:33:18
00
To aby som zajtra prezul... Ale však ono to vyschne.
29.07.2010 - 19:39:45
00
prezul by som, este ma poprsat v noci a kapanek aj rano. To uz do soboty az tak nepreschne.
29.07.2010 - 20:05:54
00
Ale keď tie plášte sú tak pekne zložené a zviazané, škoda ich. :lol:
29.07.2010 - 20:11:09
00
ja len, aby ste vedeli ako to tam momentalne vyzera...zvaznice budu premocene+lesaci ich zase dnes roz....li
Prezutie je len na Tebe Tomas. Ak prezujes, nemusis potom z plastov ometat prach :P
29.07.2010 - 20:16:44
00
Kokso .. ja mam obavu z toho, ze ak zase bude prsat, lesni robotnici sa vyseru na nejake doporucenia a budu veselo zvazat drevo aj v case maratonu :tmi: :sweat: .. jedine zvaznica na dlhej vo vojenskom priestore bude imho ok, az na jeden usek, kde zvyknu chodievat miestni na drevo ... a miestni budu srat na nejaky maraton, ako to poznam :n:
29.07.2010 - 20:43:13
00
po tom dnesnom lejaku a predpovedi na zajtra uz zvazujem ze pojdem ako divak :-P
kde je najvhodnejsie miesto ist si kuknut pretek, nech Vas trochu povzbudim :D
snad na GBM bude lepsie pocasie, stale odkladam prvy maraton :tmi:
29.07.2010 - 21:43:48
00
tomito : ..a čo také strašné je na tom počasí ? :wasntme: Minulý rok to bolo zaujímavejšie....

Treba si to v kľude odjazdiť podľa svojích možností a užiť atmosféru ;) Ono tak či tak bude na krátkej asi cca 450-500 ľudí takže...
29.07.2010 - 21:48:37
00
Tu si vsetci tykaju :handshake:
Uznavam. Idem teda vsetko ignorovat. Jeden taky tazky macher tu sice stale stopuje moje prispevky a neustale mudruje, ale kaslem na to ;)


No to je ale chrapun stopovat tvoje prispevky a este je aj mudrejsi :lol: . Inac na fotenie si sa nemusel prihlasovat alebo ides fotit len muži, krátka, 40-49? Zmenil si sice nick ale nic ine.
29.07.2010 - 22:05:08
00
keyboard_arrow_up