Intersport Stupava Trophy 2010

31.07.2010
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (30)
alibernetCraObsdzajrofixskaivodrnojaro180johhhnyjurajko1975KamikubaskukyLakynoLazilovi92magic7mamrecekmartin190milsuMisqa12nufkooborPeto02richardlesejbouSmejotmaxtomitoTrancevankes
aha - takze za ten bordel v lese mozu ludia co su uvedeny ako organizacna zlozka pretekov.

Konkretne Radovan Dlouhý, rado@stupavskymaraton.sk
Juraj Jánošík, juro@stupavskymaraton.sk
Pavol Grujbar, palo@stupavskymaraton.sk

???
Len by som chcel vediet na koho mame na miestnom urade smerovat staznost, ked nedaju les do povodneho stavu a ostanu tam tie plastove pasky Intersport, ktore sluzili na orientaciu kade ide trat.
Je super ze sa organizuju taketo preteky, ale nieje uz vobec slusne nechat po sebe taky bordel v lese. Plastove pasky intersport na kazdom druhom strome. Predpokladam, ze keby to takto urobil kazdy, tak za rok to tam vyzera ako na luniku. Chcelo by to prirodu nie len vyuzivat, ale aj sa chovat ako ludia a nie ze po nas potopa.



povolenie na znacenie maratonu paskami atabulkami sme mali od vsetkych lesov...a co sa tyka odznacenia, tak sme sa dohodli s lesmi, ze do 2 dni bude odzacene....takze poprosim nepouzivat silne slova ako bordel atd...
01.08.2010 - 11:54:27
00
ale pomoc turistov ktorí poväčšinou aktívne odznačujú trať počas celého konania povoleného maratónu bude myslím vítaná :lol:
01.08.2010 - 12:07:03
00
Leko to bolo trosku prehnane nie . Zdravim vsetkych . Maratonik bol super .Znacenie aj blatko na trati bolo super. Uzil som si kazdy centimeter a aj kazdu mlaku . Ludia boli mili mozno az na tu tlacenicu na starte . Program v cieli na 1 a to privitanie pivom 1+ . Dakujem ,ak dozijem o rok pridem zas . 8)
01.08.2010 - 12:18:26
00
aha - takze za ten bordel v lese mozu ludia co su uvedeny ako organizacna zlozka pretekov.

Konkretne Radovan Dlouhý, rado@stupavskymaraton.sk
Juraj Jánošík, juro@stupavskymaraton.sk
Pavol Grujbar, palo@stupavskymaraton.sk

???
Len by som chcel vediet na koho mame na miestnom urade smerovat staznost, ked nedaju les do povodneho stavu a ostanu tam tie plastove pasky Intersport, ktore sluzili na orientaciu kade ide trat.
Je super ze sa organizuju taketo preteky, ale nieje uz vobec slusne nechat po sebe taky bordel v lese. Plastove pasky intersport na kazdom druhom strome. Predpokladam, ze keby to takto urobil kazdy, tak za rok to tam vyzera ako na luniku. Chcelo by to prirodu nie len vyuzivat, ale aj sa chovat ako ludia a nie ze po nas potopa.


Leko:
na odpratavanie mame predpisany termin. Vycistenie casti tras lesa kade isiel nas maraton si pridu osobne skontrolovat kompetentny.

Ak do vtedy nedame les do poriadku. Az vtedy moze dojst k sankciam.

Peto nas prosim nestavaj do pozoru. Vsetci sme sa snazili zabezpecit bezpecny a spravne vyznaceny pretek. Aby sa nam hlavne cezpolny a cudzi statny prislusici v neznamom terene nestratili.

Touto cestou chcem "podakovat" separatistom :( :( :( :( :( vsetkym im podobnym ludom, kt. sa nam posledne dni pred maratonom snazili odznacit, respektive zamerne preznacit nase trasy. Esteze sme mali detsky maratonik hned pri namesti v parku :(

Tyto nezodpoveny ludia si asi neuvedomuju, ze takto ohrozili nasich ucastnikov na bezpecnosti, zdravy a zivote vobec!!!! Mozem vam povedat, ze som velmi sklamany s ubohostou z akou som sa tento rok stretol pri organizovani :( .

Ludia vam na Slovensku nedopraju uspech.

Ale kveci, podarilo sa nam par ludi prichitit a mame urobene aj nejake fotky. Na urcitych miestach sme mali v lese nainstalovane foto pasce a podarilo sa nam par zaujimavych ulovkov.

Nebudeme to zatial zverejnovat, doticny vedia ktori to boli. Ak by a danych miestach nieco stalo, urcite by sem si zodpovednost za nasledky nenechali zavesit na vlastny krk.

My a len my sme zodpovedny za bezpecnost ludi na trase a my nasadzujeme svoje krky.

Takze mily LEKO
Mozes si byt isty, ze

ten "bordel" v lese si odpracu ludia co su uvedeny ako organizacna zlozka pretekov.

Konkretne Radovan Dlouhý, rado@stupavskymaraton.sk
Juraj Jánošík, juro@stupavskymaraton.sk
Pavol Grujbar, palo@stupavskymaraton.sk

???

Dufam, ze sme sa pochopili...
01.08.2010 - 12:30:36
00
craobs: minuly rok to znacenie neodpratali :^)
Palino99: tento rok ste dostali povolenie na sroubovanie tabuliek do stromov ? :) .. inak co sa odznacovania tyka, bohuzial nie raz sme sa s tym potykali na RCP maratone .. na niektorich miestach to odznacovali lesnici, ci polovnici, napriek povoleniam .. ale ved co, ked na Partizansku luku chodievali niektori opekat spekacky priamo z auta ... :lol:
01.08.2010 - 12:54:14
00
leko:
to si trochu prehnal :n: ti ludia mali dost prace s pripravou a zabezpecenim celej akcie, ktora je mimochodom to najlepsie, co na Slovensku existuje a ver, ze v prvom rade musia doriesit kopec inej agendy a potom vyrazia na trat. Neboj, termin este nepresvihli.

Ja len chcem vediet, ci si taky dosledny aj k celej lesnej sprave, lesnikom a polovnikom, ktori pri tazbe spravia z nasich lesov krajinu z katastrofickeho filmu, pripadne so zahranicnymi turistami (na ciernych polovackach) zanechaju za sebou smetisko. Prave vcera sme tiahli cez Piešť na Podkrivan a Budinu cez horu a miestamii nam bolo na zaplakanie. Sacky, plechovky, obaly, konzervy. Vsetko rozhadzane okolo dvoch posedov. A nedaleko salasa Juraj si to lesny traktor namieril rovno cez mlade stromceky, ktore doslova rozlamal a vytrhal. Ostala po nom spust. Pri tom 30 m bola lesna cesta.

ten "bordel" v lese si odpracu ludia co su uvedeny ako organizacna zlozka pretekov.


..a ked nebudu stihat, prideme im pomoct ;)


Naposledy upravil Hosť dňa 01.08.2010 - 14:02:36, celkovo upravené 1 krát.

01.08.2010 - 13:59:23
00
to janosik:
...len som potreboval vymazat pocet prispevkov, nech intrigani nemaju o com rozpravat. Teraz to mam pekne od nuly :handshake:
01.08.2010 - 14:01:19
00
ale prd, :tmi: angel ty tu co robis ? zacinas nanovo ?


Ale ved Angel tu bol stale. Vsak Angel :lol:
01.08.2010 - 15:01:01
00
to janosik:
...len som potreboval vymazat pocet prispevkov, nech intrigani nemaju o com rozpravat. Teraz to mam pekne od nuly :handshake:


Aj cykloturista2 isiel od nuly a nepomohlo to.
01.08.2010 - 15:04:20
00
super, hnedka mam lepsiu naladu ked citam, ze za tym stoja normalny zodpovedny ludia. Dakujem za les.



add> "lesnici", zisti komu treba poskakat po hlave za to co robia v lese a niekto sa snad najde, problem je ten, ze je to statny podnik a zodpovednost tam nikto za nic neberie. A ty chumaji co sa tam prehanaju na traktoroch uz su len koniec ruky bez mozgu ktora rozhodla, ze vytazia hetar lesa a postavia tam postriezku pre polovnikov, aby mohli skantrit tie 4 srny co zostali v lese alebo ludom do psov strielat. Suhlasim, ze to je vacsia skodna ako cyklista v lese ....
01.08.2010 - 15:12:57
00
...pár záberov zo včera http://picasaweb.google.com/natika998/StupavskyMaraton2010#
01.08.2010 - 15:37:51
00
tmax vs. katko - pol hodina rozdiel a predsa obaja to iste miesto. ;)
01.08.2010 - 15:45:46
00
craobs: minuly rok to znacenie neodpratali :^)
:lol:


Minuly rok sa odznacovalo dokladne a viem to preto lebo ja osobne som to bola robit v pondelok s jednym z organizatorov a cely den od rana do vecera sme kazdu cedulku dali dole zo stromu po celej trati. Niektore nebolo treba davat lebo uz boli vylomene "pomocnikmi" ale aspon srobiky sme vykrutili. Aj po zimnom som bola davat dole znacenie paskami zo stromov na celej trati cize ak koli nejakej jednej dvom ci trom co sme prehliadli bude niekto tvrdit ze sa neodznacuje tak ma to poriadne hneva :envy:
01.08.2010 - 16:36:20
00
tmax vs. katko - pol hodina rozdiel a predsa obaja to iste miesto. ;)


nie, nie...kategória je až na druhom mieste...podstatné je celkové poradie...tmax išiel na domácej trati parádne ;)

mne osobne sa rovnako ako väčšine páčilo, trať síce o dosť iná na akú som zvyknutý, ale vedel som že pol hodinové stúpania nemôžem očakávať :P tempo bolo od začiatku veľmi rýchle, keďže sme prišli dosť neskoro, tak ani na nejaké to rozohriatie nebol čas...štart úplne v pohode, len môj Ciclomaster si nerozumie s tými kobercami časomiery, ukazoval vždy pri prejazde 155 km/h :lol:
radu na wapky som si poctivo odstál s pivečkom v ruke, veľká pochvala aj za sprchy s okienkami - okoloidúci mali o zábavu postarané :$ :D tombola konečne netrvala večnosť, nič sme samozrejme nevyhrali :@

ešte vďaka fotografom za fotečky :y:
01.08.2010 - 17:21:26
00
Maratonik nemal chybu,teším sa aj na budúci rok.2:14:29 a 12 miesto :lol: sa mi páči,ale mohlo to byť aj lepšie nebyť tej tlačenice na štarte :headbang: .A ja že ten môj CM hodím o zem v cieli, ked som si všimol že stále točí na 157km/h a to tie dečky ešte že si to spomenul. :handshake:
01.08.2010 - 22:44:18
00
keyboard_arrow_up