ja som si nedavno objednal komplet za 100 EUR, prislo to vtesnane do krabice od musli a vsetko je to take tenke, prefukuje v tom a ani neodvadza poriadne pot. Takych vyrobcov, ktori si nakupia tenky polyesterovy uplet (max 130g/m2), potlacia to a predavaju ako spickovy vyrobok je dnes spusta. Tento je konkretne v CZ.
29.07.2010 - 13:54:43
00
xD


Naposledy upravil Instinctmorgen dňa 06.08.2010 - 18:32:59, celkovo upravené 1 krát.

06.08.2010 - 12:42:11
00
chlapec ty si to celé nepochopil :lol:

my sa tu smejeme akurát na tom, že niekto dá za ten "fake" set z Naysportu 80 € a Číňan ho na ebay-i predáva za 10 USD :lol:
06.08.2010 - 13:23:26
00
Niektorym tu asi pije krv ze oni dali za komplet 150eur a na nejakom maratoe /zavode sa vnom chcu ukazat a niekto tam pride s takym istym ako vy hovorite "fake" a ludia ich vnimaju rovnako lebo nikto sa im nebude pozerat na vysacky a vystelky ci su cervene alebo bielo-zlte...

Nepoznám takých, čo by to ľutovali. Nazvime to, že sa "zalizujú". Ver tomu, že to vidno na prvý pohľad, čo je originál a čo lopata.
xDA lubilo sa mi tu ze ktosi pisal ze je z troch druhov materialu ten original dres ale na vysacke mal napisane 100% polyester,..asi z troch farieb je ten dres a nie materialov...

Polyester môže byť hrubé, tenké, duté, hviezdicovité vlákno...môže byť pletené na x spôsobov, x hrúbok a x povrchových úprav.
xDALE uznavam ta predajna je protipravna ak napodobnuje original dresy...ale zakaznik stym nema nic...

Zákazník s tým má veľa. Po stránke charakteru a morálky. Na Slovensku sa to veľmi asi nenosí, bohužiaľ. Keď kúpiš fake (alebo paškvil ako to nazval jeden predajca dnes), podporuješ zlodejov.
lebo nikto si nezistiju ci je nejaky eshop zapisany v obchodnom registri a ci ma splnene vsetky pravne zaväzky....a taky dres treba najskor vyskusat az potom sudit aky je...hovorim netreba mat repliky dresu co nosil Armstrong hlavne je ako slapes...a ked to vidim na tych maratonov ty prachaci ake maju vybavenie niekedy mi je az doplacu aky su slaby...mam aj dres od craftu +kratasy od sportfullu to mam ako jeden set a mam aj repliku dresu z nay-u a na mojom vykone sa to nijak neodzrkadluje...ani zdravotne problemy ziadne nemam ako niektory tu spominali exémy...xD :D

Netreba vyskúšať. Treba ignorovať. To je správny postoj k zlodejským biznisom. A je len smutné, že štátne orgány buzerujú slušných ľudí (SOI) s návodmi k cyklorukaviciam a tovar s kradnutou značkou neriešia.
06.08.2010 - 15:41:50
00
a urcite sa clovek cíti pohodlnejsie v origo sete za trebars 120 ecok ako v sete z NAY za 60 ecok (ebay 10 ecok)....a ten kto povie, ze jemu staci aj taky set, to je akoby povedal, ze staci mi aj vozit sa na MBéčke...to je potom pokrytectvo....alebo potom kazdy mame urcity prah komfortnosti...este davno ked som mal gate od kellysu, kde vlozka bola obycajny molitan a hustota látky bola max. 150 g/m2 a teraz co mam obycajne zaprdene Rogelli Paradiso tak to uz je skok....tak potom kde budu tie "profi tímove" sety od NAY :lol:
a ako niekto tu spomenul, je to rozoznat.
06.08.2010 - 17:36:48
00
Blýska sa na lepšie časy-v pondelok som objavila originál RadioShack! 8) Bohužiaľ, už mali posledný set - bol v Mku, čiže vrch mne tak do pol stehien - ale maník povedal, že na jar sa bude robiť nová objednávka, lebo objednané sa šijú naraz s ProTour dresmi, tak február-marec nabieham a Sko set bude mvoj! :devil:

Objavené v Bike King Bratislava. :bow:
11.08.2010 - 08:32:56
00
uz len bajk vymenit za trek
11.08.2010 - 08:37:02
00
uff tak to mne by sa teda do februára - marca čakať nechcelo, keď si to môžem kúpiť kde len chcem... :P
11.08.2010 - 08:49:18
00
katko: ja som opatrná a radšej počkám, veď to je najmenší problém. :)

lapaloma: na výmene sa začalo mohutne pracovať, Trek je jedna z dvoch alternatív... ;) ale to bude už patriť do inej témy. :wasntme:
11.08.2010 - 09:20:19
00
opatrná v čom? nedokážeš rozlíšiť seriózny obchod od takých ako Naysport? chlapci tu ti radi vygooglia čo len chceš...stačí poprosiť :P ;)
11.08.2010 - 09:36:46
00
Opatrná celkove ohľadom nákupu cez internet - skrátka sa nerada registrujem, kde naozaj netreba. ;) Teda = keď viem niečo zohnať cez kameňák, radšej to kúpim tam ako v e-shope. Ale ďakujem všetkým našim chlapcom ochotným pomáhať. :* Keď už naozaj zlyhá aj posledný kameňák, poprosím o radu a gúglenie. :bow:
11.08.2010 - 11:31:37
00
nerada sa registrujes? si myslis ze odniekial uniknu tvoje udaje? samozrejme stat sa moze, ale ratam ze niekde uz zaregistrovana predsa len si a ked uz ide o to, moze to uniknut aj s tej jednej registracie :)

ja mam v systeme vyse 2300 zakaznikov a ich udaje su mi dobre akurat tak na to ked s nimi potrebujem prebrat nejaku objednavku, alebo im zaslat tovar...na nic ine, ziadne ciernoty :)
11.08.2010 - 11:44:38
00
Tak túto tému sa môže uzatvoriť,cyklodresy už nie sú
(http://www.naysport.sk/naysport/eshop/1-1-Cyklistika/21-2-Cyklisticke-dresy)

Asi im to niekto zatrhol :rofl:
11.08.2010 - 15:57:19
00
niekto dal podnet na SOI? alebo im zrušili ázijského dodávateľa? :D
11.08.2010 - 16:31:33
00
alebo niekto všetko vykúpil a teraz to predáva za viacej peňazí ako originály :emo:
11.08.2010 - 20:57:09
00
keyboard_arrow_up