Vy ste akoze vsetci tuto v pohode?:D VED TA MERIDA je o 2kg tazsia... ja citim na bicykli aj gramy a nieto este kilogramy!! ten author ma omnoho lepsi ram ved ma zo zliatiny r6(triplle butted) tato zliatina sa pouziva aj na najvyzsom modely co doposial vyrabaju Author egoist a to uz je si myslim aj slusna zavodna masinka...;)jazdil som Rst First a nic tej vidlici nechyba jednoznacne v tej cenovej kategorii nieje nic lepsie..mozes si pekne dofukat na udrzbu nenarocna a presiel som snou vselico a bez problemov ta Sr suntour to nech mi ani neukazuju...
Hlavové zloženie na meride:M10 Neck??? vsak to ani google nenajde...:D.D
DALEJ author ma Spd ja to berem ako vyhodu radsej si ich zhodim a kupim nejake normalne pedale za 10eur ako potom kupovat spd za 40eur...
Malo kto si to vsima ale napriklad author ma sedlo Fizik...mal som aj toto konkretne Nisene3 bolo vynikajuce ,teraz mam od fiziku tundru ....tieto sedla sa nedaju porovnat z x-mision...ved to sedlo je take makke ze sa ti az zle slape...sedlo ma byt tvrdsie aby neunavovalo sedacie nervy...
+author ma doplnky Ritchey stymi je vzdy max. spokojnost nepocul som este niekoho nadavat na tuto znacku...teraz zalezi len na cenne....je pravda ze na obrazku nevyzera ten bike author farebne neviem ako pekne ale musis vidiet nazivo...fakt uplne inak posobi...
06.08.2010 - 09:30:24
00
Na Ritchey nadávam ja.. Na plášte... Ale ten author vyzerá oproti meride pekne hnusne, aj ked obe značky sú pre mňa neprijateľné...
06.08.2010 - 13:16:48
00
keyboard_arrow_up