Ale aj tak neodporucam 203mm na Gily :D
12.01.2007 - 16:09:25
00
2PaliG: tym som chcel povedat, ze Suntour je shit sam o sebe iba pre amaterov a keby ze je tam ten 203 mm kotuc, tak to by tazko rozbehal- rozsypanie tej vidly( mozno v nemocnici :roll: )

Iwo to si radsej kup ten obycajny 160 mm kotuc, prasa predaj( ak ho niekto bude chciet) a kup si za te money+ priplatok nejake lepsie
PS: To by sa ti neoplatilo mat velky kotuc a mizerne prasa :wink:


Ty si mi amatér Suntour je teda shit a pre amatérov tak sa pridi pozriet sem do Čiech na čom sa tu jazdia WBC.rally borci dh jazdí sa tu na Ruxoch alebo na Durach ale hlavne Ruxisi a pozri si kompletnú nabídku suntouru a ceny a hlavne sa na tych vidlach povoz a ten chod sa nedá zrovnat zo zakladníma marzochami a manitu a cena je stále polovičná.Tak sa zobud lebo každá firma vyvíja svoje modely a dáva nové veci do vidlic. :twisted:


Lenze vacsinou co pozeram videa( to myslim ceske a dokonca aj slovenske), tak som este nevidel, ze by tam mal vidlu tejto znacky- skorej su to RS- hlavne Boxxery( a nielen DH videa) Ale pravda zalezi to aj od toho ci ma jazdec sponzora alebo nie!!!
Vsak hej v niecom mas pravdu, len ja som myslel tie vidly od Suntouru co su v nizsej cenovej
kategorii a tym som myslel aj to Duro- hlavne E, to D by celkom uslo
8)
Ale aj tak sa to nevyrovna znackam ako Marzocchi alebo RS :!: :!: :D
12.01.2007 - 18:50:02
00
Beriem ale ty normal chalani nemají nejich 20litrov na 66 ale totema a podobne len chcem povedat že nieje všetko shit co stojí normal peniaze.Duro e je pravda praská a vyraža gufera.Ja by som to nazval že Suntour je jedno okí kral medzi slepíma.Ale robia aj vidle za 12litrov a ty som na žiadnom biku nevidel.napr XC pro
12.01.2007 - 18:58:02
00
2PaliG: tym som chcel povedat, ze Suntour je shit sam o sebe iba pre amaterov...
dufam ze hovoris z vlastnych skusenosti... :oops:

Nie zvlastnych, tie nastastie nemam :) a ani taku znacku( iba mizernu Gilu T5)
Vsak potom Ti dam vediet, ked mi bude niekto hovorit jeho skusenosti o tejto znacke- vidle (pravdepodobne to bude bratov kamos a 1 viem teraz urcite, ze Duro E pri doskoku kope a to sa este bude tvarit aku ultra vidlu kupil so zdvihom 130 a k tomu este za 3 alebo 4 litre) :P
12.01.2007 - 19:04:47
00
Nech si kupi Duro D ta ma štelovanie odskoku a už tolko nekope.Ale Rux to je iná liga.doporučujem priplatit liter ale oplatí sa to.
12.01.2007 - 19:16:23
00
keyboard_arrow_up