O kvalite toho "bikeparku" som uz pisal na FB,je to skor hanba.Napriek tomu sme si to chceli prejst a hadajte preco bolo v piatok zatvorene... :x

-hadam, LKTecka? :(
Inak, Zelene pleso nesklamalo...roztrhnuta retaz a doskriabane GPS :|

Prílohy:

P1010579.JPG
P1010579.JPG 394.57 KiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 17:50:39
00
Nie nefotil som vela,takze len tieto dve a este tuto =>
edit: myscho bingo :clap:

Prílohy:

IMG_6620.JPG
IMG_6620.JPG 1 MiB thumb_up0thumb_down

09.08.2010 - 17:52:49
00
ved aj na webe maju napisane, ze to funguje v zavislosti od prace les. mechanizmov :lol:
to je nieco..
09.08.2010 - 17:56:44
00
Ja som zase cez víkend miesto plánovanej prechádzky na Jahňací štít absolvoval trasu LM - Popradské pleso a späť. Z Podbanského na Štrbské som si to šlapal po asfaltke a bol to veru riadny boj, Mountain Kingy sa lepili, oproti fúkalo a i nejako chladno mi bolo. Turistický chodník z Popradského na Štrbské ma trochu prekvapil keďže som si ho tak nejak pamätal inak. Totiž stále nadol len kúsok hore nahor a tiež výhľady sa mi nejako nepozdávali, som si pamätal nejaké i smerom doprava cestou nadol, ... a tu boli len dolava. I keď je možné že cez zimu vedie chodník inak :D. Výsledkom bolo len to že občas na začiatku musel bike na chrbát, ale akonáhle to začalo klesať tak to už bola parádička numero uno. Turistov bolo nejako viac ale ja nie som arogantný a viem že na tom chodníku nemám čo robiť takže ku konfliktom nedošlo, len tesne na konci keď som myslel že mi chlapi dávajú prednosť a nakoniec mi takmer do cesty skočili.

Inak opäť parádny výlet, i historickú bitku vo Vavrišove som stihol, i holuba-samovraha som tesne lízol, i nejaké dievčatá sa cestou opaľovali, i drevo voňalo, i počasie vyšlo a i tie výhľady boli.

No a prišiel som do škaredej hnusnej Bratislavy a hneď mi nálada klesla, ... na stanici smrad, po chodníkov hovná, sklo, všade vôkol bordel a hlúpy ľudia fajčiaci na zástavkách. Dokonca už i viem ako sa tie odpadky na zem dostávajú. Vždy som bol v tom že nejako nevedomky alebo že ich vietor rozfúka ale nie. Normálne mladík v nasierakoch stál pri smetnom koši, vytiahol z vrecka ruku i s obalom z nejakej čokolády a proste ho nenápadne švihom zápästia hodil za seba asi meter od koša. Pre mňa nemyslitelné - v Bratislave súčasť kultúry.
09.08.2010 - 20:41:26
00
podme spachat nieco taketo, bud to zelene pleso alebo tu koprovu co vy na tom ??
09.08.2010 - 23:24:59
00
2warzone: ono tá tichá vyzerá dobre. ale keď sa xceš dostať do kôprovej, tak cca 2hodiny nosenia a tlačenia ťa neminú. :-) hoci sa ti zdá, že si skoro na konci doliny.

fotky bajkparku sú perfektné. to musel iný "bajker" navrhovať. aspoň si mohli dať námahu, aby navštívili napr. jasnú. resp. lepšie by urobili, keby si nedali žiadnu námahu. prajem downhillerom pekné kolobežkovanie. :P
10.08.2010 - 05:57:35
00
Fuuuha tak este ze sme sa do tej Koprovej o tej pol siedmej nepustili,to by som si zase vypocul :lol:
No ten Hrebienok co som sa dozvedel robili chalani na rychlo a bez asistencie profikov co makali v Bachledke na DH trati...nemalo zmysel to hned oficialne otvarat bez kvalitnych trati,tak uvidime ako sa to tam vyvinie...
10.08.2010 - 07:54:32
00
Chcel by som upozornit vsetkych,kt by lakala reklama na bikepark na Hrebienku, aby tam radsej nesli :D
Povedal by som,ze park je vysmechom pre bikerov a len dokazuje vztah sucasneho smerovania VT ku cyklistike.
„Park“ ide po rozoranej ceste od lesnych mechanizmov a prakticky jedinymi prekazkami „downhill“ trate su lavicky 3–4m dlhe… |(


Bol som sa spustit cez vikend. Hore boli nejake medvedie dni ci co, ale tie som uz absolvoval v reale 2 dni predtym vid http://www.spyros.sk/gerlachovsky-stit-cez-dromedarov-chrbat/ :D

Po zjazdovke som vynechal resp. obzrel si tie technicke prekazky. Niektore by som asi aj ja dal, aj ked nie som na take. Mne sa zjazd celkom pacil, akurat v tej hornej casti dost smykalo na kore.

Inak v Smokovci je este jeden private bikepark pod Vyhliadkou...

Turisticka trasa ide po asfaltke a hadam aj tam si clovek uzije viac zabavy :D
Na druhu stranu som bol prekvapeny mnozstvom cyklistov [hlavne ziletkarov], kt sa pohybovali po cestach vo VT, vzhladom na mizive mnozstvo cyklotras.Aspon nieco pozitivne…
btw: cyklotrasa na sliezsky dom je uzavreta kvoli oprave cesty, aj ked biky som videl aj hore...


Tiez mi pridu Tatry viac na cestak, ale daju sa najst paradne dlhe zjazdy.

Na Sliezsky sa da vyjst na MTB, raz treba preniest jednu dieru. Na cestak to kvoli zadrbanej asfaltke od mechanizmov to nie je nic moc. Treba ist na Popradske pleso, tam je super asfalt.
12.08.2010 - 09:11:59
00
dieru na sliezsky to ktoru myslis ? bo asi mesiac dozadu som tam ziadnu nevidel .... ale bolo volaco po asfalte pokreslene cize mozno ze ....
12.08.2010 - 09:14:17
00
Zdravim, nesiel z Vas niekto v poslednom case Tatranskou magistralou? Mam v plane buduci tyzden ist z okolia Bobrovca (Liptov) Tatranskou magistralou az na Strbske Pleso, zaujima ma hlavne usek z Podbanskeho na Strbske, ako to tam vyzera a ci sa to da v pohode zvladnut aj s bikom... Vdaka :)
09.09.2010 - 22:49:56
00
Ako to vyzera s cestou na Sliezsky dom? Zakaz vjazdu cyklistom alebo nie?
10.09.2010 - 08:20:05
00
heh tam je znacka zakazu vjazdu cyklistom uz velmi davno, ak ide o to a ci sa tam momentalne da prejst to netusim .....
10.09.2010 - 12:38:27
00
Ako to vyzera s cestou na Sliezsky dom? Zakaz vjazdu cyklistom alebo nie?


Keď som si šliapal Sliezsky dom v júli tak tam značka bola aj zo závorou a búdkou, v ktorej bol nejaký chlapík. Ten asi tú závoru obsluhoval ručne, keď išlo auto. Naživo som to nevidel. No keď som tam prišiel tak ma tá zákazová značka prekvapila a myslel som, že ten týpek ma tam na mieste otočí. Ale tomu je to šumafuk aspoň sa tak tváril, tak som závoru podliezol a išiel ďalej.
10.09.2010 - 22:58:39
00
nikto tadial nikdy nesiel? ocenil by som vsetky mozne info... vdaka
10.09.2010 - 23:42:56
00
jasne, este ta aj pozdravy ....teda aspon mne :$
11.09.2010 - 01:44:13
00
keyboard_arrow_up