Kellys Greenbike Tour 2011

20.08.2011
4. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (40)
ander13bikerka40BonitobukoDANOzPKdocentik19DusoMjamminjana1janci30janoheftyjanovargaJezusJojojurajko1975JuroDkepoktmpatrikmaja148Mamutkomatts41mawosMikeeobororvaqpatoooPeto02petrikproximityR-u-d-eRaverromanxstawovankesWladixxemanpetyojoyurayzuzu3011
Vlani som absolvoval nejakou nahodou druhy rocnik, povodne som chel ist dlhu ale po dazdi som vymekol a prehlasil sa na kratku, na ktorej som si super pojazdil, no bola fakt kratka, pred cielom mi vykrivilo usta, ze co ? uz koniec? Esteee. A to som netusil co zazijem o rok, cize dnes na dlhej.
Co povedat, proste trat je famoozna, bombaaa, spicaaa. Neskutocne fantasticke vyzite z jazdenia na biku. Na 16kg fulle plnou parou kde sa to dalo na hrane,niekde aj smykom v zakrutach,blato,kamene a cojaviem co este, no proste singlace,cesty a cesticky aj nutne zlo- asfaltik (vsetko zle je na nieco dobre) no vyblaznil som sa ako hovado ;-). Trat mozem porovnat jedine s tratou Visegradskeho Duna maratonu, a este v PArtizanskom ale ta je kratsia a neda tak zabrat ako predchadzajuce dve spominane. Bol to moj 19-ty pretek,mam s cim porovnavat. Mam odjazdene takmer vsetky Slovenske maratony, vsetky vesmes vyrazne kopcovite, ale ani po roku neviem prist na chut tym umornym 1/2 a viac hodinovym stupaniam. Vela ludi sa vytesuje za par metrov,singlikov na tych (vysoko)horskych maratonoch, ale tuna co som zazil, to je teda nieco!Takze organizatorovi patri velka vdaka, ze vyboxovali takuto trat, neviem ci ma zdanie klame, velka cast singlov ci inych tras co sme sli asi bezne pre bajky cez rok nie je povolena. A to ze kopce su akesi "krtince" ako niekto moze povedat, ale su, dolezite je prevysenie, ak clovek ide tak ze tlaci na pilu cely cas, tak je to pekna makacka. Takze este raz co sa tyka trate klobuk dole pani od GreenBike.
Zbytok bol ako ma byt. Takze na profi urovni. Bravo. O rok dovi.
23.08.2010 - 01:17:34
00
vsetko co bolo na greenbiku sa da jazdit celorocne...
23.08.2010 - 08:53:42
00
Prvé pojazdenie v Bratislave v živote, musím sa priznať že som bol sprvu skeptický voči trati a kopcom, nevedel som čo od toho očakávať.
-násť Železnú studničku, nepoznám Bratislavu, najprv som zle odbočil, potom ma policajti nasmerovali.../btw. na tej odbočke bola stopka, keby nezastavím, maratón by sa nokonal :tmi: /
-parkovné...keďže úroveň podujatia aj návštevnosť rastie, treba s tým niečo poriešiť..isto viete, no a odkazy usmerňovača na kruháči, nech idem na platené k nemocnici neberiem, to nie je riešenie
-prezentácia..špica, vybavený s čipom na vidlici za 3min. aj s platením
-balíček..flašu už takú mám, ponožky tiež, montpák mám habadej, dušu nevyužijem, náramok mám tiež..neplatím štartovné kôli balíčku ale kôli...
-trase, tu len klobúk dole, pekné, čistokrvné jazdenie, hravosť ale aj dravosť trate bola cítiť, také pomazanie pre bike, ísť len 34 km by bolo hriechom, :y: posledných 20 km bola užívačka!
-a občerstveniu tiež nieť čo vytknúť, všetkého bolo dostatok, bolo z čoho vyberať, len malá výtka, pri Bielom kríži 2x nemuseli byť tie banány ošúpané, hnedli, bolo medzi nimi blato a osobne moc na obč. nestojím, len dám banám do dresu..ale super

Môj pohľad..išlo sa mi dobre až po prvý demorál..na zvážnici sa odbočovalo do lesa na Konské hlavy, /podľa mapy asi zvážnica do Limbachu/ boli fáborky aj na ľavej aj na pravej strane, hneď za nimi ostro do ľava. Prehliadol som, keďže sa dalo ísť rýchlo. Po cca 5km sa mi to nezdalo, žiadne fáborky, ani stopy,nikdo pred ani za, nevedel som kde som zle odbočil, tak som sa musel vracať, 100m od odbočky šli oproti dvaja chlapíci z dlhej, smiali sa mi, že ako to idem,tiež išli špatne, nadával som, kam mám vlastne ísť, potom som zazrel dievčinu ako odbočila do lesa a tam som už zbadal šípky, ešte som kričal na tých dvoch, neviem či počuli a vrátili sa.
Mohla tam byť fáborka cez celú, alebo regulovčík. Inak ok.
Druhý demorál nastal, keď som stratil tachometer.
Ďalší keď som si pri čistení okuliarov zlomil nožičku /okuliarov :D /

Zápory..jednoznačne firma čo mala na starosti wap-ky..takých leštičov som vážne ešte nevidel..jeden bike boli schopný handričkovať aj 15min. samozrejme iba oni mohli obsluhovať wap-ku a každú chvíľu vypínali, že to potrebuje pauzu. :worried:
Stratil som tam veľa času.
Malý zápor.Bageta..chutila, ale teplé jedlo je teplé jedlo. Vraj vlani bolo.
Celkovo..musím povedať, že za tú cenu ste vytrieskali maximum možností, naviac s ušľachtilým cieľom na pomoc nadácii pre deti. Držím palce, o rok znova :y:
23.08.2010 - 09:04:35
00
No, davno som si zablatene nohy nepchal do umyvadla :D , tak som sa cestou do BB zastavil v Senci vykupat, aka bola pravdepodobnost ze tam stretnem kamosov, takze domov som prisiel az v nedelu. Zena teraz pinda koli dalsej sobote (zelena stopa)
23.08.2010 - 09:09:47
00
:lol: 90,92-95
fotogenicka ze? :P

vdaka za moje 4 :)


http://picasaweb.google.sk/lh/photo/af8UX9LDCqDfSdSPq9U_nQ?feat=directlink
no nestihol som spredu tak som odfotil aspon lytka 8)
23.08.2010 - 09:53:39
00
Na dlhej zápcha nebola. :lol:

Na dlhej sa islo uplne super na zaciatku ;)
23.08.2010 - 10:50:25
00
jj, normalne som bol prekvapeny, ze sa nedavali kvalty uz hned v prvom stupani od Veroniky.
23.08.2010 - 11:20:43
00
Maraton sa mi velmi pacil, dobre pocasie aj atmosfera, organizacne zvladnute tiez velmi dobre. :clap: Trat paradne vyschla.. ked som tam bol 4 dni pred pretekom, to bola katastrofa.. K buducemu roku musim odlahcit bajk, viac potrenovat stupania a snad uz bude vysledok lepsi :)
23.08.2010 - 21:17:07
00
Par fotiek zo Soboty... http://picasaweb.google.sk/110337745486597514777/Greenbike2010#

Prílohy:

997H1130-7.jpg
997H1130-7.jpg 499.27 KiB thumb_up0thumb_down

997H1257-19.jpg
997H1257-19.jpg 472.39 KiB thumb_up0thumb_down

997H1369-53.jpg
997H1369-53.jpg 484.52 KiB thumb_up0thumb_down

24.08.2010 - 00:58:19
00
Jo, perfektny pretek. Startoval som z posledneho miesta na kratkej, pretoze minuly rok som tlacil prvy kopec, tak aby som nezavadzal a na prekvapenie tento rok som tlacil len tu luku (mariansku?) a kopec na kamzik. Trat bola uplne uzastna. A v tom singly som sa dobre vyjasil.

Navrh: V tom singly by bolo dobre spravit nejake 2 "odpocivadla", kde by mohli pomalsi jazdci uhnut. Bo je to na nervy, ked musite polku singlu suchat kotuce zbytocne za niekym. /aj som tam dvoch predbehol potom vdaka komunikacii, ale bolo to dost riskantne.../

Pani organizatori, som rad ze som dal prednost vasmu preteku pred Vizovickym trnkobranim, na ktore chodievam uz tradicne. Bola tu uzastna sobota. Vidime sa o rok. :clap:

PS Tie Bompari Girls nemali chybu :l:
24.08.2010 - 07:42:57
00

Navrh: V tom singly by bolo dobre spravit nejake 2 "odpocivadla", kde by mohli pomalsi jazdci uhnut. Bo je to na nervy, ked musite polku singlu suchat kotuce zbytocne za niekym. /aj som tam dvoch predbehol potom vdaka komunikacii, ale bolo to dost riskantne.../


je ich tam par - 2x odbocka naspat na cervenu turisticku, tocka pomedzi 2 "balvany"...

tiez par miest kde sa da uhnut tak aby bolo mozne predbiehat len vyjdenim zo stopy - ale to chce spolupracu predbiehaneho.
24.08.2010 - 08:40:01
00
Presne tak som jedného obehol. Rozhodol sa, že ma pustí v mieste, kde ma to viac zdržalo ako sa za ním vliecť... :lol: Už to asi nemohol vydržať, že ma počul v kuse pol metra za ním. :D
24.08.2010 - 17:46:54
00
A preto treba chodit na maratony 100+km a prevysenim 3k+ .. pretoze tam nic take nehrozi .. pred cielom su vsetci (normalni smrtelnici) mrtvi a nikto uz nema sil zavodit, jazdi sa len, aby sa doslo do ciela :lol: (a stax sa zdrzi komentara :!: :lol: )
24.08.2010 - 18:20:09
00
hej hej a potom sa LTO prebudi s rukou v nocniku ked si uvedomi ze nie vsetci su ako on...

edit: ked sme uz pri tom - zhruba dalsiu hodinu a pol po dojazde do cielu som stravil pri najazde do cielu a LTO vrelo by som ti odporucil prist naspat na zem a vidiet tie strhane tvare po 34km ktore sa cielu fakt nevedeli dockat...
24.08.2010 - 18:21:10
00
Pani zucastnujem sa greenbike maratonu kazdy rok ale tento som nemohol pretoze lezim v nemocnici s mononukleozou.. ale az mi idu zimomriavky po chrbte ked to vsetko citam a vidim.. musel to byt krasny pretek a som strasne rad ze ludia od greenbiku a ich najblizsi sponzor dokazu takyto nadherny pretek zorganizovat.. klobuk dole a hrozne vam zavidim vsetkym ze ste sa mohli zucastnit.. ja idem popozerat aspon vsetky fotky a potichu zavidiet a tesit sa na dalsi rocnik :)
24.08.2010 - 19:31:26
00
keyboard_arrow_up