:bow: tak to si frajer :D aký si mal čas? výsledkový systém neukazuje

Niečo pod 9 hodín.
28.08.2010 - 22:58:02
00
Ja som vravel vcera ze to bude ovela, ovela horsie ako vlanajsi Sulov. Takze tu mame novy etalon blatoveho martyria :whew: Inac prvych 30 ci 35km to bolo v pohode, aj na Baske sa celkom dobre slo, uzival som si, myslim ze kazdy kto vladal a nesklamala ho technika. Ale potom co nasledovalo nemalo s bicyklovanim vela spolocneho. Vyraz na tvari prechadzal s vyteseneho usmevu postupne do zamrznuteho usklabku-co tu ja robim? :fubar: Blato, blato a zas len blato, pardon-plastelina. Nemohol som sa ani z bidonu napit, lebo som ho mal obaleny blatom. :envy: Este stastie ze som si viezol teply caj v batohu, ktorym som si zohrieval ladove drinky na obcerstvovackach, ktore boli vyborne zasobene. Najlepsie boli tie kolaciky. :inlove:
Zobral som si aj domov do sacku, sice mierne pomiesane s blatom, ale co narobim inac sa nedalo. Nechapem vsetkych co si vysli obleceni len tak nalahko, ved vam musela byt ukrutna kosa. Na kopcoch dazt a vietor, hmla a do toho zjazdy, moje nervy. Ja som mal na sebe 5 vrstiev a bolo mi tak akurat. Skoda ze nikto nefotil v lese v tych vyslapoch kedy sa na bike nabalilo 3-4kg blata a hybaj tlacit hore kopcom, ktory nebol normalne peso vysliapatelny nie to este tlacit bike s takmer sa netociacimi sa kolesami. V niektorych usekoch som zo zufalstva bike len vlacil za rajdy sikmo po zemi, alebo som mal nadvihnute predne koleso a zadne sa len tak smykalo ako ho napadlo. Pripadne som prevadzal boj o kazdy centimeter, kedze sa mi topanky smykali ako na lade, musel som posunut o pol metra bike hore, zabrzdit-drapak na gumach drzal v tom blate aspon nejak, a za bike som sa pritiahol hore, a takto priskokmi plazenim vpred som sa nakoniec vystveral hore. Fajn zabavka :swear: Ha ha a zjazdy ci rovinky ani nespominam, zda sa mi, ze 2/3 trate som presiel s bajkom postavenym sriegom, kedze ma neustale predbiehalo zadne koleso (zadna guma NobbyNIc s vyskou dezenu 1mm neviem ci mi to stazila, ale vsetci lietali po trati sem a tam ako handry, tak neviem.):lol: Inac cele to bolo dobre na to, ze som si vyvinul celkom dobru techniku na zjazdovanie v takomto plastelinovom blate. Zide sa to. Zaujamave je, ze technika slapala ako hodinky. Prevodnik sustavne obaleny kilovou gucou blata, kazda brzda guca blata, koliecka na saltri sa zdali ze nie su z plastu ale z hliny a na pastorku som si len domyslal nejake zuby, ale Shimano suciastky odviedli perfektnu pracu. Predna vidla dalsia guca a kilo blata a z toho trciace listie a rozne konariky ako ikebana vyrabajuc mi z bajku rapkac. Klasika som dal za necelych 7 hodin, co bolo o 1,5hod dlhsie ako vlani a to som uz vtedy hikal ze to bolo najdlhsie co som siel kedy na preteku. Dnes to bola v podstate turistika, priemer 10km/h :lol: Myslim ze kazdemu rozumnemu cloveku taketo nieco staci raz. Takze ponaucenie do buducna - Dubnicak obist zdaleka ak predtym vydatne zaprsi :hai:
Organizacia ako vzdy na vysokej urovni. Fantasticky gulas, najlepsi zo vsetkych gulasov co varia na pretekoch.
Akurat ma zamrzelo ze moderator sa nevenoval pretekarom prichadzajucim do ciela. V cesku co som bol v Chribach som bol 40ty odzadu a hlasili ma, vo Visegrade dvesto neviem kolky som bol a hlasili meno, krajinu, mesto. Neviem preco u nas to nie je dobrym zvykom. Cloveka to trosku potesi, hlavne dnes by sa to dost hodilo ked kazdy kto dosiel do ciela bol vytazom, nad sebou nad prirodou. :finger:
28.08.2010 - 23:03:02
00
chlopy tak nakoniec som isiel 68 km klasik ale jajaj , jedna momentka za vsetky :

idem si ja dolu zjazdom a sak co trosku pribrzdim nie ? zacal som napriek tomu zrychlovat tak reku zahamujem poriadne , neskor som zistil ze som sa klzal zo zablokovanymi kolesami veselo dalej a to vazim ako vrabec pritom kua :devil:
28.08.2010 - 23:08:04
00
Možno Vás okolo 16stej dobehnem pozriet. Kto bude kde. Mišo, Maroš, Andrej hláste sa :) :beer:

ked už hentý dvaja lapaji na teba serú tak aspoň ja sa hlásim ;) . (písať pred 08:00 hod., potom som už bol v teréne)
ja môžem povedať že mne sa velice páčilo. počasie síce kosa, dážď. no na Homolke som sa doobliekol. blato mi nevadilo, na ceste ho moc nebolo a topánky som si potom utrel handričkou.

a ak toho nemal včera niekto dosť tak dnes šup šup do Chochonej: http://www.chocholna-velcice.sk/aktuality/cyklisticke-preteky-2010

a na začiatok pár foto:

ostatné tu: http://picasaweb.google.sk/konnky/MTBDubnickyMaraton27082010?authkey=Gv1sRgCLL_w-i0wdX1RA#

Prílohy:

P1070524.JPG
P1070524.JPG 557.46 KiB thumb_up0thumb_down

P1070711.JPG
P1070711.JPG 570.18 KiB thumb_up0thumb_down

P1070735.JPG
P1070735.JPG 563.36 KiB thumb_up0thumb_down

29.08.2010 - 07:51:28
00
Tak to bolo najhoršie peklo v mojom živote. Prešiel som síce celého Harda ale už by som sa na to nikdy nedal. Nerozumiem len jednej veci, prečo organizátori označili ten záverečný úsek v lese, nemohli to dať dole po šotolinovej zvážnici, veď vedeli aké bude počasie :shake:


Ja som tomu tiež nerozumel, veď ten koniec to bola len blatová máganica. Ale aspon že upustili od tej stojky na tie vrchné kamenné vráta.
29.08.2010 - 08:52:11
00
este vo stvrtok som mal tiky zucastnit sa. Tie ma ale nadobro v piatok presli a zda sa, ze som dobre spravil. Ostatnym, co sa zucastnili :bow:
29.08.2010 - 09:22:57
00
tak tu par fotos mordoru.. :rofl:
ciel:
http://picasaweb.google.sk/zihadlo5/Dubnicak10?authkey=Gv1sRgCKnmrLzemNy9kAE#
29.08.2010 - 09:33:06
00
Výsledky:
http://cyklo.sao-tatry.sk/2010/samostatne/kellys/index.php?kam=2
29.08.2010 - 09:53:18
00
pár fotiek tu : http://math0s.rajce.idnes.cz/Kellys_Dubniky_Maraton_28.8._2010/
plné rozlíšenie na: m.vojtus@gmail.com
29.08.2010 - 10:08:58
00
Na 44 km trati casy 7-8 hod :o :o :o vsak to s cyklistikou nema vela spolocneho.
29.08.2010 - 10:42:25
00
Ja som včera okolo 17tej v Dubnici nad Váhom postupne zazrel troch borcou s číslom blatom a čipom ako si to dávajú po hlavnej smer N.Dubnica. Ti asik kúsok poblúdili :lol:
29.08.2010 - 11:07:55
00
Vysledky: (najma trat Hard) nie su spravne, kedze momentalne su v nich uvedeny aj ludia, ktory pretek nedokoncili. Iba presli cielovou kontrolou. Nechapem ako niekto moze urobit taku drzost, ze zabali pretek a potom prejde cielom a neoznami organizatorom. ze pretek nedokoncil a este sa nachadza vo vysledkoch do tretieho miesta.

Ak by ste sa organizatorom mohli dobrovolne nahlasit dodatocne na skorigovanie vysledkov.
29.08.2010 - 11:17:32
00
po prvé je na stránkach uvedené že ide o prvé výsledky a po druhé už sú skorigované
29.08.2010 - 11:30:06
00
Vedel som že do toho nechcem ísť ale nakoniec mi bolo všetkých ľúto a tak som do toho tiež vbehol..i keď iba na 18km :lol: inak fotografne..
Klobúk dole všetkým zúčastneným Dubnickým HERO maratóncom!! :bow: :bow:

Foto: http://picasaweb.google.sk/MRK.Estel/MTB_DUBNICA2882010#

Prílohy:

Komentár súboru: Štart trate Basic...výstižné:)
IMG 102.JPG
IMG 102.JPG 98.32 KiB thumb_up0thumb_down

29.08.2010 - 12:08:45
00
gratulujem všetkým čo to dali! a je mi do plaču, že som tam nemohol byť (dr****á klíma a dr****í kolegovia v dr****ej robote = nachladnutie ako prasa). inak by som sa s vami sánkoval na harde! vyzerá to na solídnu výzvu, čo je celkom podľa môjho gusta :)


Naposledy upravil jasopeto dňa 29.08.2010 - 16:16:53, celkovo upravené 1 krát.

29.08.2010 - 16:03:51
00
keyboard_arrow_up