presne tak! vysoliť toľko peňazí za vak? keby som nemal kde skladovať prachy tak ok. beriem ale tie vaky sú fakt drahé!
inak téma vakov tu bola už viackrát, akurát sa vždy dá iný názov a debatí o tom istom!!! :roll: :roll: :roll:
18.01.2007 - 13:23:16
00
to, co je drahe, je relativne, ked za sezonu vymenim 2-3retaze a za jednu dam 700,- tak vak za 3000,-, ktory mi vydrzi niekolko sezon sa mi tak drahy nevidi... :roll:
18.01.2007 - 13:51:05
00
ja nosim ties author a len si pochvalujem... je to dobre vo viacerych smeroch paradne drzi teplotu a raz sa mi stalo na maratone (este ked som nemal camelbak)ako som dopil som netrafil flasku do kosika a to bolo este v prvom kopci tak tam bola este aj nejaka tlacenka nebolo to moc prijemne :oops: a hentak das hadicku do ust a pohodicka

tak máš author alebo camelbak? :wink:
18.01.2007 - 15:41:57
00
tiez mam pocit, ze relativne vysoka cena za camelbak je vyvazena komfortom a uzitkovimy vlastnostami.
to mate ako s kompami, ked setrite, tak vam to vrati spat. ja mam uz vyse 3 roky ten isty. robim na nom od programovania cez dtp az po digifoto radovo do 200 megapixelov vsetko a nezda sa ze by zaostaval. ked som ho ale kupoval, tak chalani na mna divne pozerali, ze ci mi je.. ze za 60 litrov komp. jedine na com som setril, bola grafika. chcel som s pasivom, tak som kupil nejaky hnoj, tusim radeon 9600, ani uz neviem. a teraz sa mi to vypomstilo, ked mam na jednom monitore 1920*1440 a na druhom 1600*1200. je to uz poznat, ze to neni ono. btw. s jednou instalaciou windowsu na nom bezim uz vyse dva a pol roka.
ja viem, bolo to od temy, ale nedalo mi.
19.01.2007 - 09:05:47
00
Zober to tak, že si mohol zobrať kompik za 30 tis.- dá sa zohnať slušný. a o tri roky zobrať nový tiež za 30 tis.a starého sa zbaviť!
nevraví, že nahľadám kvalitu- práve naopak. mám vak z lidlu ako som už pár krát písal a som spokojný.okrem toho,že je špinavý :) sa s ním nič za 2 roky nestalo a stál ma 500Sk a zmestí sa doňho asi 10x viac!! Jediný problémik bol s rezervoárom,kt. sa dosť blbo čistil. s novým rezervoárom mám super vak s zásobníkom na vodu a dostatkom miesta na chleba aj nejaké vecičky na opravu za liter aj nejaké drobné...
19.01.2007 - 12:24:59
00
mate niekto skusenosti s tymto vodnym vakom: http://www.kellys-bicycles.com/index.ph ... &pID=12591 ta cena sa mi zda prilis nizka ked to porovnam s konkurenciou, tak by som chcel vediet, ako je to z jeho kvalitou.
21.01.2007 - 19:05:14
00
ja nosim ties author a len si pochvalujem... je to dobre vo viacerych smeroch paradne drzi teplotu a raz sa mi stalo na maratone (este ked som nemal camelbak)ako som dopil som netrafil flasku do kosika a to bolo este v prvom kopci tak tam bola este aj nejaka tlacenka nebolo to moc prijemne :oops: a hentak das hadicku do ust a pohodicka

tak máš author alebo camelbak? :wink:

znacku mam author ale ja som nemyslel camelbak ako nazov znacky ale camelback ako typ produktu...
:oops: moja anglictina je dost lol
22.01.2007 - 12:49:51
00
keyboard_arrow_up