Rozhodne najlepsi bike shop v PB, ked tam clovek pride nikto po nom len nezazera ale sa spyta co a ako by poradil, ked dakto nieco chce a nemaju, zavolaju do skladu a dohodnu sa na presnom datume, cene, nie ako u inych kde ti povedia skus za tyzden a potom aj tak sa vykaslu. proste jednotka v PB
26.01.2005 - 21:20:19
00
Robim v Ziline, ale som z Pov. Bystrice. Ked nahodou zabludim do nejakeho shopu v Zi, tak to okamzite olutujem. Arogancia a neochota. Vtedy by som najradsej vylepil plagat TU NEVSTUPUJTE - CHODTE DO CYKLOSERVIS BELO PB.
Lepsie ceny, ochota, sortiment, pristup autom. Diky chalani...

Zopar poznamok vseobecne ku vsetkym bike-shopom:
-Poznajte ceny konkurencie a na i-nete (slovkolex),
-naucte sa aj nieco nove o udrzbe a nastavovani(v kaktuse nevedia co je avid juicy bleed kit)
-studujte materialy (The Barnett's Manual of Bicycle Repair.pdf = alfa a omega udrzby bikov na celom svete), zhanajte si servisne manualy
-neopravujte biky intuitivne, investujte do naradia (ma nejaky cykloshop na slovensku vobec momentovy kluc ?)
-neriadte sa oblubenou pouckou, ze zakaznik je automaticky blbec, ktory nicomu nerozumie - vela krat je to bohuzial uplne naopak...
20.01.2007 - 17:33:36
00
celkom dobra reklama na zaciatok...ale musim povedat ze v pohode shop

a teraz :
1. vacsina ludi dnes tieto ceny pozna...okrem zopar panov dochodcov ktori ziju v domnienke ze plast na skladacku stoji 20Kcs
2. keby na mna vyhrknes ci mam avid juicy bleed kit, tiez by som asi na zaciatok nevedel co to je :roll: :evil:
3. nooo, co k tomu dodat
4. predstav si ze ja osobne mam momentovy kluc znacky P....s a to som zastrceny v peknej diere...
5. 1000 ludi...1000 nazorov :wink:
20.01.2007 - 22:25:36
00
predvcerom som tam stretol milu pani, ktora pri plateni hovori, no sak mi dajt enejaku zlavu, vsade teraz davaju zlavy.... tomas sa nejako mracil, zdrahal ale nakoniec jej cosi zhodil. Niekto ma fakt guraz. :D
31.01.2007 - 11:49:03
00
No chodte sa tam pozriet teraz a zaplacete :(
26.08.2010 - 12:05:32
00
Ahoj, aká je úroveň servisu v súčasnosti? Chodí tam niekto?
30.06.2013 - 12:59:45
00
Ahoj, aká je úroveň servisu v súčasnosti? Chodí tam niekto?


keby boli dobrí a ľudia by tam chodili,nemuseli by robiť takúto reklamu ;)
30.06.2013 - 13:51:58
00
keyboard_arrow_up