Mate niekto skusenosti s tymto batohom : Fox Oasis 10 Hydration Pack
http://www.foxracing.cz/batohy/hydrapaky/1319-fox-oasis-10-pack/
Uvazujem nad nim, alebo este nad : Deuter COMPACT EXP 12
http://www.horskamania.sk/?588,deuter-compact-exp-12
Neviem si vybrat, ten Deuter je bez vodneho vaku (cca 56+23 € ) a ten FOX je s 2 litrovym a vychadza aj lacnejsie cca 68 €
30.09.2010 - 16:58:39
00
Ja by som bral ten Deuter, urcite sa ti oplati investovat ten rozdiel. Dokonca aj vyzera krajsie ako ten Fox. Mam 3 roky Deuter HydroExp12, ktory je velmi podobny tomu, co mas vyhliadnuty. Velmi kvalitne materialy aj spracovanie. Vyborne mi sedi na chrbte a aj obstojne vetra. Zatial jedine poskodenie je sposobene padom na kamene, kde som toho zrusil omnoho viac. :) Problem som mal s naustkom na vodnom vaku, asi po roku zacal kvapkat. Vymenil som naustok za naustok od Camelbaku a odvtedy klud.
Za mna - Deuter.
30.09.2010 - 18:29:50
00
Nechcem ta strasit, ale ten Deuter z tohoto zdroja asi neziskas. Ja som sa o to pokusal asi pred 2 tyzdnami. Nevedia ho dodat a ani v predajni Hudy sport ho nemaju. Tak neviem na kiu rit to este maju na nete... :^)
a vo wiggle ta ista situacia
30.09.2010 - 20:10:55
00
Vdaka za odpovede, ja som bol tiez najprv rozhodnuty za ten Deuter, ale s tym ze by som don dal ten 3 litrovy vak od Camellbaku, ale viete akoto uz byva nieco sa clovek dopocuje pobeha po nete a uz ma dalsieho chrobaka v hlave.
No a co sa tyka toho dodania tak maju ho aj v sport rysoch, ale za trochu vyssiu cenu. Sezona sice konci, ale vianoce prichadzaju a dufam, ze tu cenu by som tak trochu zrovnal. VDAKA.
30.09.2010 - 20:43:50
00
Rezervoar Camelbak nie je zly, ale viac mi vyhovuje Deuter/Source, hlavne s naustkom z camelu. Ked sa naplni camel, ma skor valcovity tvar a viac vyduva batoh. Deuter je sirsi, takze je to prijatelnejsie. A na deuteri mi vyhovuje aj zapinanie sponou, vak sa lahsie vytiera.
30.09.2010 - 20:50:29
00
No uz som zase o nieco mudrejsi, ale aj tak by som rad pocul nazor niekoho kto pouziva ten FOX.
30.09.2010 - 20:58:14
00
keyboard_arrow_up